Edward Miszczak pierwszy raz o nowym związku: „Jestem bardzo szczęśliwy”. Padły piękne słowa

Edward Miszczak

Edward Miszczak

Edward Miszczak w rozmowie z Newsweekiem opowiedział o nowym związku. Jak aktualna relacja wpłynęła na jego życie? Padły piękne słowa.

Edward Miszczak od lat jest związany ze stacją TVN. Od 1998 roku jest dyrektorem programowym stacji. Ma nie tylko wpływ na treść prezentowaną na antenie, ale także reaguje na doniesienia mediów. Gdy w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się informacje o tym, że Kinga Rusin kończy swoją przygodę z Dzień Dobry TVNmężczyzna w rozmowie z Pudelkiem powiedział, że stacja przygotowała dla dziennikarki kilka propozycji:

 Kinga od samego początku współtworzyła „Dzień Dobry TVN”. Dziękujemy jej za te 15 fantastycznych lat wspólnej pracy. Jest naszą wspaniałą gwiazdą, związaną ze stacją od początku jej istnienia. Szanujemy jej decyzję oraz chęć podjęcia nowych wyzwań i liczymy na realizację kolejnych programów z jej udziałem. Mamy kilka propozycji dla Kingi, rozmawiamy – zdradził Edward Miszczak portalowi „Pudelek”.

Edward Miszczak o nowym związku. Co powiedział?

O ile na temat kariery Miszczaka wiadomo sporo, o tyle o życiu prywatnym dyrektor nie wypowiada się chętnie. Tym razem zrobił jednak wyjątek. W rozmowie z Newsweekiem powiedział, że ma doskonały kontakt z dorosłymi synami, Szymonem i Szczepanem. Przypomnijmy, że mężczyźni to owoc miłości dyrektora programowego i jego żony, Małgorzaty, która zmarła 20 lutego 2019 roku po długiej walce z chorobą:

Mam też ciągle świetne relacje z dorosłymi synami. A pracę mam cudowną.

Miszczak zdradził, że jest szczęśliwie zakochany. Chociaż potwierdził, że się z kimś spotyka, nie ujawnił jednak nazwiska swojej nowej partnerki:

Dużo przeżyłem prywatnie, a to kształtuje charakter. Teraz mam okres prywatnej radości, po śmierci żony mam nową partnerkę i jestem z nią bardzo szczęśliwy. To zmienia życie.

Czekamy więc na moment, w którym dyrektor programowy będzie chciał przedstawić światu swoją ukochaną.


Edward Miszczak – Orły 2020

Edward Miszczak – Orły 2020

Edward Miszczak – Sopot 2019 Top of the Top

Edward Miszczak – Sopot 2019 Top of the Top

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Edward Miszczak - jesienna ramówka TVN 2019

Komentarze

  • Gość pisze:

    Albo miłość jest ślepa, albo piniądz zaślipia. Toż to starszy pan w typie krasnala, a Cieślakowa jest naprawdę piękną kobietą.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×