Szukaj

Tego nie pokazali w „Dzień Dobry TVN”! Debiutująca Małgorzata Ohme opadła z sił

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme zadebiutowała w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN. Nowa gwiazda TVN po zakończeniu programu padła z sił. Jak jej pierwszy występ ocenili internauci?

Od września w Dzień Dobry TVN wprowadzono szereg zmian. Odświeżono studio i logo porannego show, zmieniono godzinę emisji na wcześniejszą, a do obsady prowadzących dołączył nowy duet – Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Para po raz pierwszy pojawiła się na wizji w piątek, 6 września. Dla nowej prowadzącej nie był to łatwy start.

Dzień Dobry TVN: Małgorzata Ohme padła w studiu

Małgorzata Ohme nie ukrywa, że debiut w roli gospodyni najpopularniejszego porannego programu w Polsce kosztował ją mnóstwo emocji. Gdy prowadzący pożegnali się z widzami, Ohme padła ze zmęczenia, i to dosłownie! Gwiazda nie ukrywa, że pierwszy dzień w nowej pracy nie należał do najłatwiejszych, w końcu jej poprzedniczka, Magda Mołek, wysoko zawiesiła poprzeczkę.

Pierwsze koty za płoty – napisała zmęczona Ohme.

Zobacz: Małgorzata Ohme zadebiutowała w Dzień Dobry TVN i od razu zachwyciła stylizacją. Elegancja w najlepszym wydaniu

Małgorzata Ohme w Dzień Dobry TVN planuje wprowadzić kilka zmian. Jako psycholog ma własną wizję prowadzenia programu, nieco inną niż pozostałe gospodynie. O szczegółach opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Będę walczyć o psychologię, bo ja ją kocham po prostu. Uważam, że to są takie tematy, które są bardzo bliskie nam, kobietom, czyli macierzyństwo, nasze miłości, nasze kryzysy, nasze rozstania, nasz rozwój. To są absolutnie moje koniki, więc zakładam, że będę w tym dobra, i że będę mogła te tematy jeszcze wzbogacić jakimiś pogłębiającymi pytaniami, aczkolwiek muszę unikać zadawania pytań w taki sposób, że sobie na nie odpowiadam. Ponieważ mi jest czasami trudno wyjść z roli eksperta i się najpierw dzielę swoją wiedzą.

Zobacz: Małgorzata Ohme przez karierę nie ma czasu dla dzieci: “To będzie dla nas trudny rok”. A jak jest u Filipa Chajzera? [WIDEO]

Debiut Małgorzaty Ohme w Dzień Dobry TVN – opinie internautów

Internauci błyskawicznie pospieszyli z gratulacjami. W komentarzach na profilu Ohme można przeczytać wiele pochlebnych recenzji. Spora część widzów zapewnia, że już teraz nie może doczekać się, aż Małgorzata ponownie pojawi się na szklanym ekranie. Już po pierwszym odcinku nowa gwiazda TVN-u zjednała sobie spore grono sympatyków:

  • Było super. Świetna z Was para.
  • Najlepsza kobietka w TV, mega pozytywna.
  • Ogladałam i było super, jak mówiłam wcześniej, mam dwie pary, które uwielbiam oglądać. Teraz w TVN Marcin Prokop Dorota Welman i Wyyyy Gosiu i Filipie, brawo Wy.
  • Dobrze, dobrze ale nie wchodźcie sobie w zdanie, plis!

Jak oceniacie debiut Małgorzaty Ohme w Dzień Dobry TVN? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Małgorzata Ohme jest zakochana! Znalazła miłość na swoich 40 urodzinach!


Małgorzata Ohme po debiucie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme po debiucie w Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme na planie Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme na planie Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme - Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×