Polacy rozgromili amerykańskie „Mam talent”! Heidi Klum i Simon Cowell oszaleli po ich występie [WIDEO]

Duo Destiny w amerykańskim Mam talent

Duo Destiny w amerykańskim Mam talent

Duo Destiny, czyli Kinga Grześków i Gonzalo Roque, zwyciężyli Mam Talent w 2018 roku, a teraz wystąpili w amerykańskim formacie Mam talent: Mistrzowie. Ich występ chwaliły Heidi Klum oraz Alesha Dixon.

Duet akrobatów Duo Destiny tworzą Polka Kinga Grześków i Portugalczyk Gonzalo Roque. Podczas castingów do 11. edycji  show TVN–u, Mam talent, para otrzymała złoty przycisk.

W takich chwilach po prostu nie ma słów. Ja po prostu wstanę i uderzę w złoty przycisk – mówiła wówczas Agnieszka Chylińska.

Dzięki wokalistce akrobaci trafili od razu do półfinału. Na każdym etapie programu jurorzy byli zachwyceni talentem i zdolnościami sportowców:

  • To była po prostu doskonałość, to była perfekcja. Świetnie zatańczone, doskonała emocja, interpretacja – oceniał Agustin Egurrola.
  • Jestem naprawdę porażona waszym występem. Doskonałością, perfekcją, artyzmem, delikatnością, namiętnością, miłością, bajką, marzeniem i tym, jaką wartość tworzycie sami dla siebie, jako kobieta i mężczyzna – mówiła Małgorzata Foremniak.

Duo Destiny z Mam talent w amerykańskim show

Po występie w polskim Mam talent, akrobaci postanowili iść za ciosem. Kinga i Gonzalo zgłosili się do amerykańskiego programu Mam talent: Mistrzowie (America’s Got Talent: The Champions).  Bo przecież kto nie ryzykuje, nie pije szampana. Ryzyko się opłaciło. Para akrobatów przeszła eliminacje i dostała się do show. W kolejnych etapach byli coraz lepsi.

  • To było perfekcyjne. Nie popełniliście żadnego błędu. Było seksownie, romantycznie i zapierało dech w piersiach – mówiła Heidi Klum.
  • Mimo że widziałam takie rzeczy wiele razy, to wasz występ był dla mnie świeży i inny. Wasza siła jest nie zwykła. Zrobiliście fantastyczną robotę. Jestem z was dumna – dodała Alesha Dixon.
  • Jesteście oszałamiający – skwitował krótko Simon Cowell.

Duo Destiny dotarli do półfinału amerykańskiego Mam talent. Niestety pomimo entuzjastycznych komentarzy do finału przeszli inni akrobaci. Niemniej udział w amerykańskim programie to ogromny sukces polsko-portugalskiego duetu.

Latanie ponad naszymi marzeniami… Dziękujemy bardzo „Talent Ameryki – Mistrzowie”  za tę szansę… Spełniło się nasze marzenie i nigdy tego nie zapomnimy – napisali akrobaci.

Wszystko wskazuje na to, że Duo Destiny jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa.


Duo Destiny

Duo Destiny

Duo Destiny

Duo Destiny

Duo Destiny

Duo Destiny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×