Szukaj

Joanna Krupa zrobiła mężowi przeuroczą sesję z córeczką. Asha jest dla nich całym światem

Douglas Nunes umieścił w sieci kolejne wspólne zdjęcie z córeczką. Na ten słodki obrazek fani zareagowali z zachwytem. Zdjęcia dumnego ojca z dzieckiem zrobiła Joanna Krupa.
Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa w listopadzie 2019 roku powitała na świecie swoją córeczkę. Od tamtego momentu szczęśliwa mama poświęca się macierzyństwu i śmiało możemy stwierdzić, że Asha Leigh jest dla modelki całym światem. Jej mąż, Douglas Nunes, również stracił głowę dla córeczki. Oboje znajdują się w gronie gwiazd, które bardzo chętnie dzielą się zdjęciami swojej pociechy w mediach społecznościowych. Na profilu modelki ukazały się nawet zdjęcia z porodówki, czym rozczuliła wiele serc obserwujących ją osób. Widzimy na nich zarówno mamę chwilę po urodzeniu dziecka, jak i tatę, który z łzami w oczach wita maleństwo.

Douglas Nunes: mąż Joanny Krupy

Douglas Nunes to drugi mąż modelki. Jest z nim bardzo szczęśliwa, co widać po licznych relacjach. On sam świetnie sprawdza się zarówno w roli męża jak i ojca i wydaje się nie widzieć świata poza córeczką. Mała Asha Leigh może być pewna, że mając takich rodziców, nie zabraknie jej w życiu niczego. Nic dziwnego, że bardzo szybko zyskała sympatię fanów i z niecierpliwością czekają oni na kolejne zdjęcia lub urocze filmiki. Na szczęście rodzice dbają o to, by obserwatorzy byli na bieżąco.

Douglas Nunes z córeczką. Urocze zdjęcie

Tata Douglas jest zakochany bez pamięci w córce i ich wspólne zdjęcia również pojawiają się na koncie Asi. Jednak coraz częściej sam również decyduje się na umieszczanie zdjęć na swoim profilu społecznościowym. Pierwszą wspólną fotografię pokazał z okazji dnia kobiet.

Pozował razem z uśmiechniętą Ashą na łóżku. Posypało się mnóstwo komplementów, jednak jak się potem okazało, nie wszyscy fani są tak pozytywnie nastawieni. W ostatnim czasie Douglas znów zamieścił zdjęcie ze swoją małą księżniczką. W słoneczny dzień, podczas domowej kwarantanny, zabrał ją na świeże powietrze do ogromnego ogrodu, jaki otacza willę Krupy. Pośród wielu zachwytów pojawiła się kąśliwa uwaga na temat wieku Douglasa.

Najlepsze światło pochodzi z najmniejszego źródła w ostatnich dniach – napisał dumny tata.

Niezrażony wcześniejszą reakcją Nunes, dziś znów umieścił kolejne urocze zdjęcie. Trzyma na nim malutką Ashę w ojcowskich objęciach. Dziewczynka czuje się tam bardzo dobrze i radośnie się uśmiecha. Na zdjęciu brakuje mamy, jednak podejrzewamy, że jest to spowodowane tym, że występuje w roli rodzinnego fotografa.

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą


Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z Ashą

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×