Szukaj

Mąż Joanny Krupy na pierwszym zdjęciu z córeczką. Rozczulający widok

Joanna Krupa powitała na świecie swoją córeczkę w listopadzie 2019 roku. Od tamtego momentu szczęśliwa mama poświęca się macierzyństwu i śmiało możemy stwierdzić, że Asha-Leigh jest dla modelki całym światem. Jej mąż Douglas Nunes również stracił głowę dla córeczki.
Joanna Krupa z mężem

Joanna Krupa z mężem

Joanna Krupa znajduje się w gronie gwiazd, które bardzo chętnie dzielą się zdjęciami swojej pociechy w mediach społecznościowych. Na jej profilu ukazały się ujęcia nawet z porodówki, czym rozczuliła wiele serc obserwujących ją osób. Widzimy na nich zarówno mamę chwilę po urodzeniu dziecka, jak i tatę, który z łzami w oczach wita maleństwo.

Douglas Nunes to drugi mąż modelki. Jest z nim bardzo szczęśliwa, a on sam świetnie sprawdza się zarówno w roli męża jak i ojca. Mała Asha-Leigh może być pewna, że mając takich rodziców, nie zabraknie jej w życiu niczego. Córeczka Krupy bardzo szybko zyskała sympatię fanów i z niecierpliwością czekają oni na kolejne zdjęcia lub urocze filmiki. Gwiazda dba o to, by obserwatorzy byli na bieżąco z jej życiem.

Douglas Nunes z córeczką. Urocze zdjęcie

Tata Douglas jest zakochany bez pamięci w córce i ich wspólne zdjęcia również pojawiają się na koncie Asi. Niedawno mogliśmy zobaczyć post, na którym mała Asha odpoczywa wraz z rodzicami w łóżku. Zmęczona para śpi, natomiast maleństwo spogląda z ciekawością na to co się wokół niej dzieje. Zdjęcie pojawiło się przy okazji Super Bowl.

Dziś na koncie społecznościowym Douglasa pojawiło się urocze zdjęcie, na którym pozuje on razem z Ashą. Zapewne fotografem jest sama Joanna Krupa, gdyż świeżo upieczonej mamy nie ma w kadrze. Dumny tata podpisał post w następujący sposób:

Early morning team meeting.

Douglas Nunes z Ashą

Douglas Nunes z córeczką Ashą

Przystojny mąż celebrytki zdaje sobie sprawę z tego, że rodzinne poranki są najważniejsze. Nunes wygląda poważnie i zniewalająco, a mała piękność u jego boku, dodaje mu powabu. Nie ma więc wątpliwości, że Krupa jest prawdziwą szczęściarą. Po nieudanym małżeństwie udało jej się teraz trafić w dziesiątkę. Ma to, o czym marzy niejedna kobieta.


Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z mężem i córką na Super Bowl 2020

Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji

Joanna Krupa z córeczką Ashą w walentynkowej sesji

Douglas Nunes i córka Joanny Krupy

Douglas Nunes i córka Joanny Krupy

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×