Dorota Szelągowska prawie dwa lata temu rozstała się z mężem. Wszyscy myśleli, że są po rozwodzie, a tu taka niespodzianka

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska prawie dwa lata temu rozstała się z trzecim mężem. Teraz wypłynęły nowe informacje. Sprawdźcie, co ujawnił jeden z magazynów.

Dorota Szelągowska trzeciego męża, Michała, poznała w pracy. Chociaż na jego temat wiadomo niewiele, pewne jest, że jest producentem programów w TVN Style. Małżonkowie doczekali się córki, Wandy, która przyszła na świat w 2018 roku. Dekoratorka wnętrz w jednym wywiadzie ujawniła, że jej zdaniem ona i mąż dobrze się dopasowali:

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale. Mój mąż jest unikalnym dowodem na to, że związki partnerskie istnieją. W nocy do dziecka wstajemy oboje, domem zajmujemy się po równo, on rano robi śniadanie. Cholera, to jest możliwe – mówiła jakiś czas temu o swoim związku w wywiadzie dla Twojego Stylu.

Chociaż wydawało się, że Dorota i Michał stworzyli szczęśliwy związek, ten niespodziewanie się rozpadł. Gdy te informacje zaczęły się pojawiać w kolorowej prasie, Szelągowska przerwała milczenie. W rozmowie z Pani zdecydowała się na krótki komentarz, którym potwierdziła plotki:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Dorota Szelągowska: trzeci rozwód. Kiedy się odbędzie?

Mimo iż Dorota Szelągowska nie wypowiedziała się na temat rozwodu, bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. Jedna z nich była przekonana, że może dojść do tego, iż Michał będzie chciał przejąć opiekę nad córką:

Dorota Szelągowska nie ma jeszcze rozwodu z Michałem. Biją się o dziecko w sądzie. Było już kilka spraw sądowych. Dorota nie chce mówić, bo boi się, że on zabierze jej Wandę. Za dużo ma na sumieniu. Doniesienia, że z kimś się spotyka, mogą wkurzyć Michała. Dlatego ukrywa swój nowy związek. Nie chce, żeby jej mąż się o nim dowiedział – twierdzi informator Pudelka.

Chociaż po tej wypowiedzi można było odnieść wrażenie, że małżonkowie regularnie spotykają się w sądzie, Super Express przekazuje niespodziewane wieści. Tabloid jest przekonany, że pierwsza rozprawa jeszcze przed małżonkami. Ujawnił szczegóły i zdradził, że odbędzie się lada moment:

Trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej ma odbyć się lada chwila. Okażę się, czy jej małżeństwo zakończy się po pierwszej rozprawie w sądzie – podaje tabloid.

Dorota Szelągowska jeszcze nie skomentowała tych informacji.


Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska wie, co będzie robić na emeryturze
Dorota Szelągowska skrytykowana za brak maseczki

Dorota Szelągowska skrytykowana za brak maseczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×