Szukaj

Dorota Szelągowska oficjalnie o trzecim rozwodzie: „Powiem to ten jeden raz”. Wreszcie ujawniła kulisy rozstania

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska po raz pierwszy odniosła się do plotek o rozstaniu z trzecim mężem. Już od dawna kolorowa prasa rozpisuje się o kryzysie w jej związku. Jaka jest prawda?

Dorota Szelągowska w show-biznesie pojawia się od wielu lat. Prezenterka zadebiutował na antenie TVP już jako nastolatka, a od tamtej pory w jej życiu wiele się zmieniło. Teraz jest jedną z czołowych gwiazd stacji TVN, a jej programy wnętrzarskie robią furorę.

Jesienią zeszłego roku zadebiutowała na antenie z nowym formatem Totalne remonty Szelągowskiej, który podobnie jak poprzedni format z jej udziałem, spotkał się z przychylnością widzów. Wiosną ruszyła kolejna edycja, w której gwiazda pomaga odmienić wnętrza. Dorota wiele razy była porównywana do Katarzyny Dowbor z racji show o podobnej tematyce. Sama jednak nie ma zamiaru brać udziału w żadnej rywalizacji.

Ja za każdym razem odpowiadam, zresztą wiem, że Kasia Dowbor mówi dokładnie to samo, że naprawdę w tym kraju jest miejsce na przynajmniej jeszcze dziesięć takich programów i jak będzie jeszcze więcej takich programów, to będziemy jeszcze bardziej pomagać ludziom- mówiła w wywiadzie dla magazynu Gala.

Niestety w przypadku Doroty zawodowa kariera nie poszła w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Dekoratorka przez wiele lat nie mogła znaleźć prawdziwej miłości.

Dorota Szelągowska o rozpadzie trzeciego małżeństwa

Już od kilku miesięcy w kolorowej prasie pojawiają się informacje o rozpadzie związku Doroty Szelągowskiej. Prezenterka miała rozstać się ze swoim trzecim mężem i ojcem córeczki Wandzi. Jak do tej pory córka Katarzyny Grocholi, jak dotąd nie komentowała tych doniesień, pozostawiając wszystko w sferze domysłów. W rozmowie z miesięcznikiem Pani postanowiła jednak, po raz pierwszy i ostatni, jak zaznaczyła potwierdzić rozpad związku:

Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności.

Dorota stanowczo postanowiła, że nie zamierza już brać kolejnych ślubów i planować przyszłości. Jednak mówi również, że niczego nie może w tej kwestii nie może być pewna:

Nie zmierzam już zawierać związków małżeńskich, przyrzekłam to sobie i kilku osobom. Natomiast nie wiem, co będzie. Pandemia dość stanowczo nam pokazała, że nie warto niczego planować. Poza tym już jestem za stara, żeby mówić „nigdy” albo „zawsze”.

Gwiazda zaznaczyła także, że każdy z jej związków wiele ją nauczył i każde uczucie było z jej strony bardzo szczere:

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze.

Dorota była trzykrotnie zamężna. Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem, doczekała się syna Antoniego. Relacja jednak nie przetrwała próby czasu. Po kilkunastoletnim związku z kompozytorem Adamem Sztabą zakochani zdecydowali się na ślub. Po dwóch latach od tego dnia byli już po rozwodzie. Kolejny raz wyszła za mąż za Michała, ojca swojej córeczki Wandzi. Jak wiemy, ta miłość również dobiegła końca.


Dorota Szelągowska na okładce Pani

Dorota Szelągowska na okładce Pani

Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska z mężem

Dorota Szelągowska w 2006 roku

Dorota Szelągowska w 2006 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×