Szukaj

Dorota Szelągowska o rywalizacji z Katarzyną Dowbor. To zaskakujące, jak podsumowała program „Nasz nowy dom”

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska wystartowała z drugim już sezonem nowego programu Totalne remonty Szelągowskiej. Co mówi o rywalizacji z Kasią Dowbor?

Dorota Szelągowska to jedna z najsłynniejszych dekoratorek wnętrz w naszym kraju. Swoją karierę w show-biznesie zaczynała już jako 18-letnia dziewczyna, wygrywając casting na prowadzącą show dla młodzieży Rower Błażeja. Później przyszła pora na kolejne zawodowe wyzwania. Pojawiła się w programie Pytanie na śniadanie i spełniała się w roli gospodyni. Od wielu lat prowadzi na antenie stacji TVN formaty o tematyce dekoratorskiej, a w tym czasie stała się prawdziwą inspiracją Polaków.

Z każdym kolejnym odcinkiem gromadzi przed telewizorami sporą liczbę widzów, którzy szukają inspiracji na własne remonty i podziwiają to, co udało jej stworzyć w domach bohaterów. Trzeba podkreślić, że zawsze stara się, aby fantastycznych zmian dokonać, jak najmniejszym kosztem i nie rujnować budżetu gospodarzy.

Dorota Szelągowska o rywalizacji z Katarzyną Dowbor

Jej najnowszym dziełem jest program Totalne remonty Szelągowskiej. Do udziału w nim zgłaszane są osoby, które czynią dobro. Do samego końca nie wiedzą, że ktoś z ich najbliższych chce podarować im remont, który wykona ekipa programu na czele z Dorotą Szelągowską. Podobny format możemy zobaczyć także na antenie stacji Polsat. Budowlańcy i architekci z show Nasz Nowy Dom pod wodzą Katarzyny Dowbor już od wielu lat odmieniają życie rodzin po ciężkich przejściach, których nie stać na remont, a często ich domy są w opłakanym stanie.

Dorota Szelągowska udzieliła wywiadu magazynowi Gala, w którym zdradziła, że od startu jej najnowszego programu cały czas otrzymuje od dziennikarzy pytania dotyczące współzawodnictwa z Katarzyną Dowbor. Jak sama przyznaje, nie w głowie jej rywalizacja, a wręcz przeciwnie cieszy się, że cały czas powstają nowe programy tego typu.

Ja za każdym razem odpowiadam, zresztą wiem, że Kasia Dowbor mówi dokładnie to samo, że naprawdę w tym kraju jest miejsce na przynajmniej jeszcze dziesięć takich programów i jak będzie jeszcze więcej takich programów, to będziemy jeszcze bardziej pomagać ludziom. Za każdym razem myślę sobie: „Boże, jak cudownie, że oni działają, cudownie, że my działamy i mam nadzieję, że działać będzie jeszcze więcej ludzi” – zdradziła Dorota w wywiadzie z Galą.

Obydwa formaty nieco się od siebie różnią, ale opierają się na tym samym pomyśle, by pomóc najbardziej potrzebującym. Zgadzamy się z Dorotą, że takich programów nigdy za wiele.


Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska promuje program Totalne remonty

Dorota Szelągowska w przyłbicy

Dorota Szelągowska w przyłbicy

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dodaj komentarz

  • Ewa pisze:

    Bez show, piskow wrzasków, zdecydowanie P.Dowbor.Tej Szelągowskiej jest za duzo , a to remont, a topokazywanie wypasionych hoteli, na które stać najbogatszych, a to reklamy, kto ja promuje i po co?I pieprzenie , że nie mówi o życiu prywatnym, nie znałam jej, nie sciekawily mnie jej programy, a teraz znajduje, jaka była biedna, ze jadła gołąbki z kasza, nie miała na pampersy, ojczym byl pedofil, ale jej nic nie zrobił,przeczytalam książkę Makatka i więcej nie poczytam , raz widziałam jeden remont w mieszkaniu ,jak zrobiła jedna ścianę w pokoju chłopca ścianę na czarno, ona jest tylko showmenka, a robotę robi ta Marika bo jest z architektem.W TVN lubie Mirkucia, a jej nie cierpię

  • Maria pisze:

    To prawda wybieram p.Dowbor powodzenia

  • Gość pisze:

    Wybieram p. Dowbor. Bez show, a pomaga w tragicznych sytuacjach i od dawna.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×