Dorota Szelągowska opowiedziała o chorobie córeczki. Z czym zmaga się 3-letnia Wandzia?

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska jest z fanami szczera jak nigdy wcześniej. Przy okazji kolejnego, ważnego remontu opowiedziała o chorobie córki. Z czym zmaga się 3-letnia Wanda?

Dorota Szelągowska to jedna z najpopularniejszych twarzy stacji TVN. Chociaż swoją karierę na antenie zaczynała wiele lat temu we współpracy z Telewizją Polską, to dopiero dzięki programom wnętrzarskim zyskała ogromną popularność. Okazało się, że jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie metamorfoz wnętrz. Formaty z jej udziałem szybko zyskały sobie uznanie widzów. W każdym kolejnym odcinku odmienia losy bohaterów i jest inspiracją dla fanów zasiadających przed telewizorami. Wielokrotnie pokazuje, że niewielkim kosztem można wprowadzić spore zmiany, a każdy mebel zasługuje na drugie życie.

Ekspertka od wnętrz udowodniła też, że medialna kariera idzie w parze z macierzyństwem. Jest mamą 20-letniego syna Antonioniego i 3-letniej córeczki Wandy. Fani doskonale wiedzą, jak wygląda starsze dziecko ich ulubienicy. Chłopiec od najmłodszych lat towarzyszył mamie na salonach i pojawia się też w jej social mediach. Prezenterka nie zmieniła jednak zdania co do wizerunku córki i konsekwentnie nie pokazuje publicznie jej twarzy.

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat choroby córki

Dorota aktualnie ma za sobą bardzo trudny czas. Gwiazda rozwiodła się po raz trzeci. Niestety jej relacja z ojcem małej Wandy nie przetrwała próby czasu. Dekoratorka nie zamierza jednak rozpamiętywać trudnych chwil i nie zaniedbuje swoich obowiązków zawodowych. Właśnie pracuje na planie programu Totalne Remonty Szelągowskiej. Pochwaliła się kadrem z planu i kolejnym projektem, który udało się zrealizować całej ekipie. Okazuje się, że ten remont miał dla niej szczególne znaczenie.

Dorota razem ze wsparciem pojawiła się w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie wyremontowała łazienki, z których korzystają mali pacjenci i ich rodzice. Dostosowano je również, dla osób niepełnosprawnych.

Kochani, mamy dla Was kolejną niespodziankę W dniu dzisiejszym @dotindotin , @castoramapolska , @hewi_gmbh , @lingbud_remonty , @haier_poland rozpoczęli generalny remont łazienki w Klinice Kardiologii. Ta niesamowita grupa ludzi stworzy łazienkę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami

Dorota nie ukrywała w sieci, że ten remont, to dla niej szczególnie ważna sprawa. Jej córka bowiem cierpi na wadę serca i jakiś czas temu sporo czasu spędziła z nią właśnie w Centrum Zdrowia Dziecka w Klinice Kardiologii.

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające – wyznała na Instagramie.

Trzeba przyznać, że Dorota nigdy wcześniej nie mówiła o tym publicznie i nie była z fanami aż tak szczera.


Dorota Szelągowska z mamą i dziećmi

Dorota Szelągowska z mamą i dziećmi

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska makijaż córki

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×