Szukaj

Dorota Szelągowska wrzuciła fotki z imprezy urodzinowej córeczki. Był piękny tort, dekoracje i koleżanki

Urodziny córki Doroty Szelągowskiej

Urodziny córki Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska to mama na medal. Mimo panującej pandemii koronawirusa dołożyła wszelkich starań, aby bezpiecznie zorganizować 3. urodziny córki. Był piękny tort, kolorowe balony i koleżanki. Aż chciałoby się dołączyć do tej słodkiej krainy.

Dorota Szelągowska jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie metamorfoz wnętrz. Programy, które prowadzi na antenie TVN, w krótkim czasie zyskały dużą popularność. W każdym kolejnym odcinku odmienia losy bohaterów oraz inspiruje widzów. Gwiazda przez cały czas angażuje się w kolejne projekty telewizyjne oraz prowadzi różnego rodzaju warsztaty, podczas których dzieli się ciekawymi pomysłami oraz udziela fachowych porad.

Dorota doskonale łączy pracę zawodową z macierzyństwem. Gwiazda Totalnych remontów Szelągowskiej wychowuje dorosłego już syna, Antoniego, oraz Wandzię, która właśnie świętuje 3. urodziny.

Dorota Szelągowska zorganizowała córce 3. urodziny. Jak wyglądały?

Dorota poznała swojego byłego męża podczas nagrań do jej programu. Między nimi szybko zrodziło się uczucie, dzięki któremu stanęli na ślubnym kobiercu. Rok później powitali na świecie córeczkę, Wandzię. W 2020 roku para się rozwiodła.

Prezenterka telewizyjna bardzo dba o prywatność swoich pociech. Na jej profilu na Instagramie brakuje rodzinnych kadrów, jednak nie można narzekać na brak zdjęć z wnętrza jej stylowego domu.

Dorota właśnie pochwaliła się na Instagramie efektami przygotowań do 3. urodzin córki. Pokazała dekoracje oraz tort urodzinowy. Organizacja kinderbalu była dla niej niemałym wyzwaniem z powodu panującej pandemii koronawirusa, jednak jak zdradziła w najnowszym poście, wszystko poszło po jej myśli:

No ma. Reżim, grono gości okrojone do czterech koleżanek, ale są balony – opisała przyjęcie jej córki w czasach pandemii.

Na zdjęciu widoczny jest przepiękny kadr, którego pilnują trzy dinozaury. Tuż obok stoją babeczki oraz słodkości na patyku przypominające lody. W 3. urodziny Wandzi mieszkanie Doroty wypełniły różowe balony, śmiechy dzieci i dźwięk urodzinowych trąbek.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń, które internauci składają maleńkiej solenizantce:

  • Samych radości i spełnienia marzeń dla Wandzi!
  • Kolorowego i jak najdłuuuuuższego dzieciństwa dla Wandzi.
  • Koziorożce to fantastyczne Kobiety! Niepowtarzalne! Wiem co piszę bo też jestem koziorożcem. Wandzia na dodatek ma super geny po babci i mamie! Wandziu daj popalić temu światu!!! Sto lat!

My również pragniemy się do nich dołączyć.


Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dorota Szelągowska świętuje 3. urodziny córki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×