Szukaj

To dlatego Dorota Szelągowska rozstała się z trzecim mężem. Ujawniono przyczynę rozowdu

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Dorota Szelągowska rozstała się z mężem

Od kilku tygodni kolorowa prasa informuje, że Dorota Szelągowska szykuje się do trzeciego rozwodu. Tygodnik Na żywo podał nawet przyczyny rozstania. Co zdecydowało o zakończeniu małżeństwa gwiazdy TVN?

Dorota Szelągowska jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN. Dekoratorka wnętrz swoją przygodę ze szklanym ekranem zaczynała już jako nastolatka, gdy w Telewizji Polskiej prowadziła bardzo popularny niegdyś program Rower Błażeja. Kolejnym etapem jej kariery było poprowadzenie programu Pytanie na Śniadanie. Największą sławę przyniosła jej jednak praca w TVN i TVN Style.

Jej programy od lat gromadzą przed telewizorami grupę wiernych fanów. Dorota to prawdziwa czarodziejka wnętrz, a prezentowane przez nią metamorfozy stanowią wielką inspirację dla widzów. Jej programy od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest aktywna również w social mediach. Na profilu, który prowadzi, pojawiają się głównie zdjęcia i informacje dotyczące jej kolejnych zawodowych projektów. Rzadko jednak informuje o tym co dzieje się w jej życiu prywatnym. Czasami jednak zdarza się jej uchylić rąbka tajemnicy i opublikować zdjęcie dorosłego już syna, czy tajemniczy kadr ze swoją małą córeczką.

W przypadku Doroty zawodowa kariera nie idzie jednak ze szczęściem w miłości. Gwiazd ma za sobą już dwa rozwody, a od kilku tygodni kolorowa prasa donosi, że czeka ją kolejne formalne zakończenie związku.

Dorota Szelągowska: przyczyny trzeciego rozwodu

Pierwszym mężem Doroty był Paweł Hartlieb, z którym gwiazda ma syna Antoniego. Po rozwodzie dekoratorka związała się z kompozytorem, Adamem Sztabą. Przez bardzo długi okres czasu wydawało się, że tej miłości nic nie może zaszkodzić. Muzyk pokochał syna Doroty jak własne dziecko, a para po 11 latach związku zdecydowała się na małżeństwo. Niestety zaledwie dwa lata po sformalizowaniu swojej miłości byli już po rozwodzie.

Niedługo po tych zawirowaniach serce prezenterki znowu zabiło mocniej. Podczas nagrań do programu poznała swojego trzeciego męża. Zakochani wzięli bardzo kameralny ślub i doczekali się córki. Niestety to małżeństwo też nie przetrwało próby czasu. Prasa już od jakiegoś czasu donosi o rozwodzie. Jak donosi dziennik Super Express, Dorota już złożyła papiery rozwodowe.

Magazyn Na żywo podał jednak przyczyny rozwodu. Mąż Doroty bardzo chroni swoją prywatność, a dziennikarka w wywiadzie z Magdą Mołek miała zdradzić odrobinę za dużo.

Za cholerę nikt z nas nie przygotowuje się do tej roli macochy albo ojczyma. Myślę, że jeżeli ja będę miała szansę, na bycie macochą, to będę najlepszą macochą na świecie.

Dorota zdradziła, że jej mąż ma dzieci, co miało bardzo mu się nie spodobać.

Nie podobało mu się, że ukochana odkrywa przed kamerą sekrety z jego życia – czytamy w „Na żywo”.

Myślicie, że jest to wystarczający powód do tego, aby doprowadzić do rozwodu?


Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dorota Szelągowska na planie nowego programu

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dorota Szelągowska w ciąży z zaokrąglonym brzuszkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×