Dorota Szelągowska nieoczekiwanie pokazała córeczkę. Z tej strony 4-letniej Wandy jeszcze nie widzieliśmy

Dorota Szelągowska pokazała córkę

Dorota Szelągowska pokazała córkę

Dorota Szelągowska pokazała 4-letnią Wandę. Na takim zdjęciu córki projektantki jeszcze nie widzieliśmy. Rozczulające.

Dorota Szelągowska interesuje fanów nie tylko ze względu na swoją pracę i programy, które są niezwykle popularne, ale także przez pełne zawirowań życie osobiste. Ma za sobą trzy rozwody. Jej partnerami byli kolejno: Paweł Hartlieb, Adam Sztaba i Michał Wawro. Z tym pierwszym ma dorosłego już dziś syna Antoniego, a z ostatnim – 4-letnią córeczkę Wandę.

W jednym z programów Szelągowska wyjawiła, że jej córka zmaga się z wadą serca i przez to leczyła się w Centrum Zdrowia Dziecka.

Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające – zdradziła prezenterka.

Dzieci są dla Szelągowskiej najważniejsze. Sama miała trudne dzieciństwo, o czym wiele razy opowiadała. Najważniejsze jest więc dla niej szczęście Antoniego i Wandy. Syn Doroty jest już dorosły i wyprowadził się z domu, więc projektantka i jej córka dużo czasu spędzają razem.

Gwiazda rzadko pokazuje zdjęcia młodszego dziecka, a jeśli już to robi to tak, żeby nie zdradzać wizerunku 4-latki. Tym razem na fotce widzimy Wandę z nieoczekiwanej strony.

Dorota Szelągowska pokazała 4-letnią Wandę

Dorota Szelągowska, choć aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, rzadko publikuje treści związane z rodziną i stara się chronić prywatność. Czasem jednak robi wyjątki i uchyla jej rąbka. Kilka dni temu pokazała, jak Wanda dorwała się do nożyczek i uprzedziła fryzjera, jednocześnie współczując temu, kto miał naprawić szkody na głowie jej dziecka.

Tym razem rozczuliła fanów, kiedy podzieliła się w relacji na Instagramie kadrem z pokoju córki. Zdjęcie śpiącej Wandy, a raczej jej nóg, pojawiło się na profilu Szelągowskiej. Śpiące dziecko to niezwykle słodki widok. Zajrzyjcie do galerii.


Dorota Szelągowska nieoczekiwanie pokazała 4-letnią Wandę

Dorota Szelągowska nieoczekiwanie pokazała 4-letnią WandęDorota Szelągowska nieoczekiwanie pokazała 4-letnią Wandę

Córka Doroty Szelągowskiej ostrzygła sobie włosy, kiedy jej mama spała

Córka Doroty Szelągowskiej ostrzygła sobie włosy, kiedy jej mama spała

Dorota Szelągowska z dziećmi i Katarzyna Grochola – Wigilia 2022

Dorota Szelągowska z dziećmi i Katarzyna Grochola – Wigilia 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×