Szukaj

Rozstania Doroty Gardias ciąg dalszy. Tym razem zareagowała sama gwiazda. Nie zachowała najlepszych wspomnie

Dorota Gardias

Dorota Gardias

Dorota Gardias i Żurnalista rozstali się. Gwiazda potwierdziła plotki, które niedawno obiegły media. Wygląda na to, że raczej nie zostaną przyjaciółmi.

Dorota Gardias jeszcze na początku tego roku chwaliła się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z ukochanym. Chociaż prezenterka nie zdradzała zbyt wiele na temat swojego nowego związku, to na jej profilu pojawiło się wymowne zdjęcie, na którym tonie w objęciach wytatuowanego mężczyzny. Już jesienią gwiazda była widywana z tajemniczym nieznajomym, a paparazzi przyłapali ich na okazywaniu czułości w samym centrum Warszawy.

Od tamtej pory dziennikarze usilnie próbowali dowiedzieć się, kim jest tajemniczy mężczyzna, który zawładnął sercem pogodynki. Szybko okazało się, że to znany w internecie poeta o imieniu Dawid, tworzący pod pseudonimem Żurnalista. Jego wiersze mówią tylko i wyłącznie o miłości. Pisarz pomimo tego, że starał się zachować dyskrecję, poinformował swoich fanów o związku z „osobą publiczną” i wydał stosowne oświadczenie.

Nigdy nie wciskałem Wam kłamstw między uszy. I dzisiaj tez nie będę. Przechodzę ciężki okres, głęboką depresję, z którą walczyłem, pisząc nową książkę. Ktoś mi w tym pomógł, dał uśmiech i chwilę zapomnienia. Daje nadal, poznałem kogoś. Jest osobą publiczną. Dlatego nie chcę, byście dowiedzieli się z portali plotkarskich – czytamy na początku oświadczenia.

Dorota Gardias rozstała się z partnerem

Chociaż prezenterka nigdy oficjalnie nie odniosła się do informacji o swoim związku, ani nie potwierdziła, że jej wybrankiem jest wspomniany mężczyzna, to jakiś czas temu w dwutygodniku Flesz pojawiły się informację o końcu tej relacji. Informator podał nawet przyczynę ich rozstania.

Różnica charakterów – czytamy w dwutygodniku Flesz.

Okazuje się, że te doniesienia mogą mieć swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Z profilu Doroty na Instagramie zniknęło jej zdjęcie z partnerem, które opublikowała w styczniu. Może to oznaczać, że pojawiające się plotki o końcu miłości okazały się prawdą, a jej relacja pozostała już tylko wspomnieniem. Niekoniecznie miłym.


Dorota Gardias z chłopakiem

Dorota Gardias z chłopakiem

Dorota Gardias z partnerem

Dorota Gardias z partnerem

Dorota Gardias na meczu Polska-Słowenia w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

Dorota Gardias na meczu Polska-Słowenia w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×