Dominika Tajner skomentowała stan zdrowia syna. Pokazała pierwsze od dawna zdjęcie Maksa

Dominika Tajner Wiśniewska zdjęcie z synem

Dominika Tajner Wiśniewska zdjęcie z synem

Dominika Tajner zdradziła na Instagramie w jakim stanie zdrowia obecnie znajduje się jej syn, Maksymilian Idzik. Co odpowiedziała na pytanie fanki?

Dominika Tajner prawie rok temu przeżywała bardzo trudne chwile. Nie dość, że sypało się jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim, to jeszcze jej synek, Maksymilian Idzik, wylądował na OIOMie. Dzisiaj na Instastory celebrytka potwierdziła jego stan zdrowia odpowiadając na pytanie jednej z fanek.

Dominika Tajner odpowiada na pytanie, jak czuje się jej syn

W zeszłym roku późna wiosną, z nieznanych przyczyn w ciężkim stanie Maksymilian, syn Dominiki Tajner, trafił na OIOM. Zbiegło się to w czasie z kryzysem w jej małżeństwie z liderem Ich Troje, Michałem Wiśniewskim, które finalnie zakończyło się rozwodem.

Rodzina nie zdradzała szczegółów wydarzenia, aż wreszcie mama chłopca wydała oświadczenie, w którym prosiła o modlitwę za jego zdrowie. Na szczęście rodzinny dramat zakończył się szczęśliwie, a Maks wrócił już do zdrowia. Nie wiadomo do końca, co się mu przytrafiło.

Osoby związane z Dominiką Tajner zdradziły wówczas w rozmowie z Faktem, że nastolatek został przewieziony na OIOM prawdopodobnie przez ukąszenie kleszcza:

Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło.

Po tych wydarzeniach, wszyscy skupili się raczej na perypetiach wokół rozwodu Dominiki i nowej partnerki jej byłego już męża. Aż do teraz. Tajner postanowiła na Instastory odpowiedzieć na pytania internautów. Jedna z fanek zapytała ją o zdrowie syna. Dominika potwierdziła, że już wszystko jest dobrze. Zresztą potwierdzeniem jest fotografia nastolatka, który bez problemu jeździł na nartach.

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Takie wiadomości w dobie panującej pandemii podnoszą na duchu. mamy nadzieję, że taki epizod nigdy się już Maksowi nie przytrafi. Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także: Jak Michał Wiśniewski zareagował na wypadek syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej? Jego postawa jest zadziwiająca


Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner - dzieci

Dominika Tajner - dzieci

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×