Szukaj

Dominika Tajner skomentowała stan zdrowia syna. Pokazała pierwsze od dawna zdjęcie Maksa

Dominika Tajner zdradziła na Instagramie w jakim stanie zdrowia obecnie znajduje się jej syn, Maksymilian Idzik. Co odpowiedziała na pytanie fanki?
Dominika Tajner Wiśniewska zdjęcie z synem

Dominika Tajner Wiśniewska zdjęcie z synem

Dominika Tajner prawie rok temu przeżywała bardzo trudne chwile. Nie dość, że sypało się jej małżeństwo z Michałem Wiśniewskim, to jeszcze jej synek, Maksymilian Idzik, wylądował na OIOMie. Dzisiaj na Instastory celebrytka potwierdziła jego stan zdrowia odpowiadając na pytanie jednej z fanek.

Dominika Tajner odpowiada na pytanie, jak czuje się jej syn

W zeszłym roku późna wiosną, z nieznanych przyczyn w ciężkim stanie Maksymilian, syn Dominiki Tajner, trafił na OIOM. Zbiegło się to w czasie z kryzysem w jej małżeństwie z liderem Ich Troje, Michałem Wiśniewskim, które finalnie zakończyło się rozwodem.

Rodzina nie zdradzała szczegółów wydarzenia, aż wreszcie mama chłopca wydała oświadczenie, w którym prosiła o modlitwę za jego zdrowie. Na szczęście rodzinny dramat zakończył się szczęśliwie, a Maks wrócił już do zdrowia. Nie wiadomo do końca, co się mu przytrafiło.

Osoby związane z Dominiką Tajner zdradziły wówczas w rozmowie z Faktem, że nastolatek został przewieziony na OIOM prawdopodobnie przez ukąszenie kleszcza:

Objawy, jakie miał Maksymilian, wskazują właśnie, że mogło dojść do ukąszenia. Na szczęście doszedł już do siebie i czuje się tak, jakby nic się nie wydarzyło.

Po tych wydarzeniach, wszyscy skupili się raczej na perypetiach wokół rozwodu Dominiki i nowej partnerki jej byłego już męża. Aż do teraz. Tajner postanowiła na Instastory odpowiedzieć na pytania internautów. Jedna z fanek zapytała ją o zdrowie syna. Dominika potwierdziła, że już wszystko jest dobrze. Zresztą potwierdzeniem jest fotografia nastolatka, który bez problemu jeździł na nartach.

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Takie wiadomości w dobie panującej pandemii podnoszą na duchu. mamy nadzieję, że taki epizod nigdy się już Maksowi nie przytrafi. Życzymy dużo zdrowia.

Zobacz także: Jak Michał Wiśniewski zareagował na wypadek syna Dominiki Tajner-Wiśniewskiej? Jego postawa jest zadziwiająca


Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner o zdrowiu syna

Dominika Tajner - dzieci

Dominika Tajner - dzieci

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×