Szukaj

Dominika Tajner jest w związku! Zdjęcie zakochanej pary trafiło na Instagram. Wcześniej pochwaliła się znajomym

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner jest w związku. Była żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się, że jest zakochana. Informacją najpierw podzieliła się ze znajomymi, a potem z resztą świata. Nie zabrakło romantycznego obrazka.

Dominika Tajner ma za sobą dwa małżeństwa. Do 2010 roku była żoną Julisza Idzika, a dwa lata później związała się z Michałem Wiśniewskim. Para rozwiodła się po siedmiu latach. Do dzisiaj kulisy rozstania owiane są tajemnicą. Wiadomo tylko, że wniosek o rozwód złożył lider Ich Troje, który nie informował ówczesnej małżonki o swoich planach.

Po rozwodzie Dominice i Michałowi udało się zachować dobre stosunki. Utrzymują ze sobą kontakt i wspierają się w trudnych sytuacjach losowych. Niedawno Wiśniewski pomagał Tajner rozkręcić biznes, który ze względu na pandemię stanął w miejscu. Kobieta postanowiła zająć się organizacją ślubów. Ma w tym kierunku niemałe doświadczenie. Sama odpowiadała za przygotowania do hucznego wesela z drugim byłem mężem.

Największa trauma to było układnie stolików. Wiadomo, było dużo gości i może nie każdy się lubi, nie każdy chciałby obok siebie siedzieć. Albo wręcz przeciwnie, musiałyby być stoliki, które mają po 50 osób, bo każdy chciałby siedzieć obok siebie. To było mocne wyzwanie – wyznała reporterce Jastrząb Post.

Dominika Tajner jest w związku. Z kim?

Dotychczas Dominika nie miała powodzenia w miłości, ale być może wraz z początkiem roku wszystko się zmieni. 20 stycznia ogłosiła na prywatnym profilu na Facebooku, że jest w związku. Tajner znowu jest zakochana, a swoim szczęściem postanowiła podzielić się ze światem.

Dominika Tajner jest w związku

Dominika Tajner jest w związku

Informację o statusie związku zmieniła na profilu dla przyjaciół, ale jej publikacja jest do wglądu dla wszystkich odwiedzających. Podobnie jak post na Instagramie. Tajner zamieściła grafikę przedstawiającą zakochaną parę podczas tańca. Wymowny obrazek opatrzyła dosadnym komentarzem:

Miłość jest w powietrzu! Nareszcie!

Na razie nie wiadomo, kim jest nowy partner Dominiki Tajner. Chociaż uczestniczka Tańca z gwiazdami ujawniła, że nie jest już do wzięcia, to nie zdecydowała się ujawnić tożsamości swojej drugiej połówki. Nie wiadomo też, gdzie i w jakich okolicznościach znalazła nową miłość.

Gratulujemy!

 


Dominika Tajner jest w związku

Dominika Tajner jest w związku

Dominika Tajner jest w związku

Dominika Tajner jest w związku

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×