Szukaj

Dominika Tajner odpaliła nowy biznes z Michałem Wiśniewskim: „Będziemy sobie pomagać”. Mogą nieźle zarobić

Dominika Tajner

Dominika Tajner

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski połączyli siły w biznesie. Wiemy, co szykują i na jakich zasadach współpracują. To nie może się nie udać.

Dominika Tajner w mediach zyskała popularność jako czwarta żona Michała Wiśniewskiego. W trakcie ich ośmioletniego małżeństwa dała się poznać jako przedsiębiorcza bizneswoman, kreatorka wizerunku kilku gwiazd, a do tego świadoma swojej wartości kobieta. Jej osobowość docenili producenci Tańca z gwiazdami, którzy obsadzili ją w roli uczestniczki jednej z ostatnich edycji.

Dominika Tajner o biznesie z Michałem Wiśniewskim

Po rozwodzie w Wiśniewskim Dominika postanowiła spróbować swoich sił w nowej branży. Tym razem Tajner spełnia się jako weeding plenerka. Podpowiada pannom młodym jak zorganizować wesele marzeń.

Zostałam zaproszona na pierwsze w Polsce szkolenie dla wedding planerek. Dziewczyny uczą się, jak organizować śluby. Ja mam zamiar poopowiadać im o ekstremalnych niespodziankach dla młodych. Tudzież ekstremalnych wymysłach, jakie młodzi sobie życzą. U mnie latały samoloty, robiły serca na niebie i to jest mój konik. Kocham szczęśliwych ludzi. Kocham na to patrzeć.

Sama doskonale pamięta, jak musiała radzić sobie przy swoich dwóch ślubach i weselach, w tym jednym na 670 gości.

Ślub to moment stresujący w naszym życiu, ale jednak piękny. Ta miłość wylewa się z każdej strony. Myślę, że dlatego chce się tym zajmować, poza tym świetnie się zrealizowałam. W prawdzie mniej jako panna młoda, ale przy organizacji swojego ślubu, gdzie miałam ponad 600 gości, robiłam wszystko – od wykładziny po kwiaty, dekoracje, ułożenia stołów. To wszystko przechodziłam i bardzo dobrze się w tym czułam. W ogóle dobrze się czuję w organizowaniu eventów, więc teraz będę wedding planerką. Jako pierwsza w Polsce chciałabym także rozpocząć coachingi i metamorfozy dla par młodych, przed tym najważniejszym dniem w życiu.

Dominikę w nowym interesie wspiera Michał. Byli małżonkowie połączyli siły, bo doskonale uzupełniają się na polu biznesowym. Tajner opowiedziała nam, jak wygląda jej zawodowa relacja z byłym partnerem. Już z samej jej opowieści wynika, że we dwoje mogą zbić niezłe kokosy.

Pomyślałam, że Michał jest bardzo dobrym mówcą. Ma doświadczenie. Sam występuje na ślubach. Połączyliśmy siły nie na długą współpracę, ale fajnie opowiedzieć dziewczynom, jak to wygląda ze strony gwiazdy, która przyjeżdża. Na co mogą sobie pozwolić, co oferuje, za ile itd. My jesteśmy w takich relacjach, że będziemy sobie pomagać. Najpewniej ja mogę go polecić na wesele, bo wiem, jak są ludzie zadowoleni po jego występach, a on może mnie poleci komuś jako wedding plannerkę. Tak więc to jest trochę taki biznes wiązany. Nie boję się konfliktu, bo tu nie ma takiej płaszczyzny.

Trzymamy kciuki.


Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski – pierwsze wspólne zdjęcie pary po ogłoszeniu rozwodu

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski - Pomaganie jest trendy

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski - Pomaganie jest trendy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×