Szukaj

Oszuści żerują na chorobie Dominiki Gwit. Gwiazda bije na alarm i ostrzega zanim będzie za późno

Dorota Gwit

Dorota Gwit

Dominika Gwit padła ofiarą oszustwa, o czym poinformowała na Instagramie. Przestrzega przed firmami, które bezprawnie wykorzystują jej wizerunek. O jakich markach mowa? 

Dominika Gwit nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Podczas kwarantanny skupiła się na kilku interesujących projektach. Nagrała wykłady, które trafiły na specjalną platformę cyfrową, ruszyła z kanałem na YouTube. Aktorka czyta bajki dla najmłodszych, najnowszą opublikowała we wtorek.

Nie jest wykluczone, że będzie nagrywać treści przeznaczone dla starszych odbiorców. To oni będą mieć wpływ na tematy poruszane w poszczególnych odcinkach:

Docelowo kanał nie będzie tylko o bajkach. Dawajcie znać, co chcielibyście oglądać na moim kanale?? Buziaki!! – informowała aktorka na Instagramie.

Gwiazda potrafi zachować równowagę między pracą a odpoczynkiem. Dowodem jest post, który opublikowała na Instagramie w połowie sierpnia. Aktorka ubrana w strój kąpielowy odpoczywała na plaży.

Dominika Gwit ofiarą oszustwa. Przed czym przestrzega?

Dominika na swoim Instagramie publikuje nie tylko pozytywne wpisy. Zdradziła, że ktoś bezprawnie wykorzystał jej wizerunek. Chociaż nie wyraziła zgody, została twarzą środków na odchudzanie. Oszuści żerują na jej chorobie. Nie jest tajemnicą, że gwiazda cierpi na insulinooporność, która powoduje problemy ze schudnięciem.

Aktorka wydała oświadczenie, w którym odcina się od całej sytuacji:

Uwaga niebezpieczeństwo! Wszystkie środki na odchudzanie reklamowane moim wizerunkiem, wyskakujące na dziwnych stronach, Facebooku oraz Instagramie, to oszustwo!

Gwit zwróciła się do fanów z ważnym apelem. Poprosiła, by nie klikać w link i nic nie zamawiać. Produkty mogą być bardzo niebezpieczne dla zdrowia:

Nie klikajcie, nie zamawiajcie! To niebezpieczne dla zdrowia!

Internauci piszą, że na szczęście nie dali się nabrać. Dominika nie jest jedyną znaną osobą, która w ostatnim czasie została oszukana. Z podobnym problemem zmagała się niedawno Małgorzata Rozenek. Sprawa została skierowana na drogę sądową.


Dominika Gwit nie reklamuje produktów na odchudzanie

Dominika Gwit nie reklamuje produktów na odchudzanie

Dominika Gwit nie reklamuje produktów na odchudzanie

Dominika Gwit nie reklamuje produktów na odchudzanie

Dominika Gwit świętuje urodziny

Dominika Gwit świętuje urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×