Dominika Gwit rozgrzała internet zdjęciem w bikini. Na plaży rozpala zmysły nie tylko swojego męża

Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit przekazała letnie wibracje, rozgrzewając internet zdjęciami prosto z plaży. Pozuje w bikini i z pewnością rozgrzewa zmysły nie tylko swojego męża.

Pozytywne wibracje z profilu na Instagramie Dominiki Gwit płyną do jej fanów nieprzerwanym strumieniem. Aktorka zaraża pozytywną energią i zawsze ma miłe słowo do obserwujących jej social media. Tym razem przesłała miłość prosto z plaży, kusząc w bikini. Z pewnością nie tylko jej mąż był zachwycony.

Dominika Gwit w bikini rozgrzewa internet

Dominika Gwit podczas kwarantanny skupiła się na kilku ciekawych projektach, była bardzo zajęta, ale zawsze znajdowała czas dla swoich obserwatorów. Zaczęła nagrywać wykłady, które trafiły na specjalną platformę cyfrową, ruszyła z kanałem na YouTube, na którym czyta bajki, ale chce rozszerzyć tematykę i zacząć poruszać tematy, na których wybór będą mieli wpływ internauci. Jest niezwykle uzdolnioną i wszechstronną aktorką, a do tego niezmiennie od lat cieszy się ogromną sympatią widzów.

O swoich projektach przypomina na Instagramie niezwykle pozytywnymi postami. Właśnie pokazała zdjęcie prosto z plaży, którym przesyła fanom mnóstwo miłości, jak zawsze pyta co u nich dobrego, i zachęca do skorzystania z dobrodziejstw jej kanału na YouTube. Ubrana w kostium kąpielowy i chroniący przed nadmiarem słońca kapelusz rozgrzewa internet. Cóż za apetyczne kształty.

No cześć!!! Wysyłam Wam Miłość!!!  Kto dziś plażuje ? A kto w domu odpoczywa? W razie czego na moim kanale na Youtube wylądowały nowe bajki! Zapraszam! Iink w bio 🙂 Odpoczywajcie, relaksujcie się! Buuuziool.

Fani Dominiki nigdy nie przechodzą obojętnie obok jej postów. Nie inaczej było i tym razem. Internauci chętnie opowiadają co u nich ciekawego, nie szczędząc szczegółów, widać, że na profilu Gwit czują się jak w domu. Przy okazji komplementują idolkę. Aktorka jest chodzącym przykładem samoakceptacji.


Dominika Gwit

Dominika Gwit

Dominika Gwit w bikini

Dominika Gwit w bikini

Dominika Gwit w bikini w podróży poślubnej

Dominika Gwit w bikini w podróży poślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×