Szukaj

Wyszedł na jaw przekręt żerujący na fanach Rozenek. Sprawa jest poważna, gwiazda apeluje: „Oszustwo!”

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na Instagramie przestrzega przed oszustami, którzy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek. Jakich produktów nie poleca gwiazda? 

Małgorzata Rozenek w czerwcu została mamą. Powitała na świecie synka, Henia. Gwiazda na brak obowiązków nie może narzekać. Łączy pracę, z wychowywaniem dziecka i powrotem do sylwetki sprzed ciąży. Stosuje dietę i trenuje w pocie czoła, by zgubić nadprogramowe kilogramy. Sięga też po zabiegi, które mają jej pomóc wysmuklić figurę i pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Rozenek niedawno gościła w salonie, czym pochwaliła się na Instagramie. Koszt jednej sesji, której się poddała, sięga kwoty od 1200 do 2400 złotych. Liczba rekomendowanych zabiegów wynosi od 4 do 6.

Małgorzata Rozenek przestrzega przed oszustami

Małgorzata wie, że nie ma cudownego sposobu, by błyskawicznie uzyskać wymarzoną sylwetkę. Trzeba się napocić, ograniczyć niezdrowe jedzenie. Gwiazda przestrzega przed stosowaniem preparatów, które rzekomo promuje. To oszustwo, któremu sprzeciwia się w social mediach.

Małgosia apeluje do internautów, by nie sięgali po produkt, który ponoć poleca. Jest szkodliwy dla zdrowia:

Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO‼️!

Rozenek dodała, że sprawą zajmują się prawnicy:

Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️

Internauci w komentarzach odnieśli się do słów gwiazdy. Piszą, że przeczuwali, że ta reklama nie jest prawdziwa.

  • Dobrze, że Pani to nagłaśnia. Ludzie są naiwni i szukają drogi na skróty.
  • MASAKRA. Czego ci ludzie nie wymyślą.
  • Ale Ci ludzie są podli.

Rozenek to niejedyna gwiazda, której wizerunek bezprawnie wykorzystano. Także Marcin Prokop stał się ofiarą oszustów. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Małgorzata Rozenek ostrzega przed oszustami

Małgorzata Rozenek ostrzega przed oszustami

Małgorzata Rozenek poprawia brzuch

Małgorzata Rozenek poprawia brzuch

Małgorzata Rozenek w niebieskiej stylizacji

Małgorzata Rozenek w niebieskiej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×