Dawid Kwiatkowski szykuje się do roli ojca! Wybrał już imiona dla dzieci. „Czuję, że byłbym fajnym tatą”

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski powoli myśli o założeniu rodziny. Wokalista zdradził, jakie imiona wybrał dla swoich dzieci. Przy okazji o ojcostwie wypowiedział się Baron.

The Voice Kids to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show, w którym występują dzieci. Pierwszy sezon został wyemitowany w styczniu 2018 roku. W ciągu lat format wylansował wiele gwiazd, które osiągnęły niewyobrażalny sukces. Roksana Węgiel i Viki Gabor po programie wygrały dziecięcą Eurowizję. O krok od ich sukcesów była również Sara James, która w ubiegłym roku wyśpiewała 2. miejsce w Paryżu.

Nic więc dziwnego, że wielu najmłodszych, chcąc im dorównać, udają się na casting do The Voice Kids. W przesłuchaniach wziąć udział mogą dzieci od 8 do 14 roku życia. Formuła, na której bazuje program, opiera się na niderlandzkiej edycji. Na początek młodzi artyści prezentują swój talent wokalny przed jurorami, którzy są obróceni do nich tyłem. Dzięki temu trenerzy mogą skupić się jedynie na głosie i wykonaniu, a nie na ogólnej prezencji. Kiedy już uznają, że „są na tak”, klikają czerwony przycisk i obracają się w kierunku osoby występującej.

Każdy z trenerów przygotowuje do kolejnych występów swoich podopiecznych. Stawka jest bardzo wysoka, ponieważ ten, kto okaże się najlepszy, wygrywa możliwość wydania singla w jednej z największej w Polsce wytwórni muzycznych, a także stypendium w wysokości 50 tysięcy złotych.

W pierwszej edycji w panelu jurorskim zasiadali: Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron, a także Edyta Górniak, której miejsce od drugiego sezonu zajmuje Cleo. Program gromadzi przed telewizorami milionową widownię. Nikogo więc nie może dziwić, że ruszyła właśnie 5. odsłona muzycznego show. Odcinki emitowane są co sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

Dawid Kwiatkowski i reszta trenerów The Voice Kids o dzieciach

Podczas pracy na planie odcinków, trenerzy nagrywają również tzw. setki, podczas których zadawane są im pytania. Tym razem jurorzy zostali zapytani o to, jakimi rodzicami by byli. Dawid natychmiast się uśmiechnął i odparł:

Czuję, że byłbym fajnym tatą i naprawdę spełniłbym się w tej roli.

Artysta coraz częściej zastanawia się, jakby to było, gdyby był ojcem. Okazuje się, że Dawid Kwiatkowski wybrał już nawet imiona dla syna i córeczki:

Mam już tak czasami, że myślę sobie „Boże, jakby to było, gdybym w domu już miał swojego Oskara albo Zuzię”, bo takie imiona będą – zdradził.

Zdaje się, że największe marzenie Sandry Kubickiej już wkrótce może się spełnić. Baron nie ukrywa, że chciałby w niedalekiej przyszłości zostać ojcem:

Jestem pewien, że będę świetnym rodzicem. Tak naprawdę nie mogę się doczekać tego momentu, że moje słowa pokryją się praktyką nie tylko teorią.

Tomson z kolei wyjawił, że starałby się robić wszystko, by spędzać z pociechą jak najwięcej czasu:

Chciałbym być jak najlepszym. Przede wszystkim myślę, że jeśli poświęcę cały albo jak najwięcej czasu mojemu srajtkowi bądź srajtce.

A jaką mamą byłaby Cleo?

Myślę, że byłabym takim rodzicem, jakim jestem tutaj dla tych dzieciaków. Ciepłym, pełnym empatii. Przede wszystkim takim przyjacielem, bo fajnie jak dzieciaki mają w rodzicach prawdziwych przyjaciół.

Kogo najchętniej zobaczylibyście w roli rodzica?


Dawid Kwiatkowski - The Voice Kids 5

Dawid Kwiatkowski - The Voice Kids 5

Baron - The Voice Kids 5

Baron - The Voice Kids 5

Cleo - The Voice Kids 5

Cleo - The Voice Kids 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×