Daria Zawiałow jeszcze nigdy nie pokazała tak dużo. Figura, jak marzenie

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow wyleciała na rajskie wakacje. Było tak gorąco, że postanowiła zrzucić z siebie większość garderoby. Po raz pierwszy pokazała tak dużo ciała. 

Daria Zawiałow od dziecka wiedziała jaką drogą chce podążać. Już jako 7-latka zadebiutowała na scenie programu Od przedszkola do Opola. Wkrótce później swój talent prezentowała w Szansie na sukces, a potem wystąpiła w Mam Talent. Jej zaangażowanie i determinacja były na tyle silne, że gwiazda ani przez chwilę nie pomyślała o tym, żeby się poddać. Postanowiła walczyć o marzenia i wzięła jeszcze udział w dwóch edycjach X-Factor, gdzie udało jej się dotrzeć do finałowej 12-stki.

Niewątpliwie droga Darii na szczyt była kręta i wyboista. Ostatecznie szereg doświadczeń pomógł jej w odniesieniu olbrzymiego sukcesu. Ku zdziwieniu gwiazda cieszy się, że tak potoczyła się jej kariera z programami typu talent-show:

Dobrze, że nic się wtedy nie wydarzyło, bo dziś wiem, że w wieku 16 czy 17 lat nie miałam jeszcze nic do powiedzenia jako artystka. Musiałam dojrzeć. Wcześniej kierowała mną dziecięca charyzma, bo co może mieć w głowie 16-latka? Żyłam chwilą, próbowałam. Był casting do programu „X-Factor”, OK – idę. Był casting do „Mam talent” – idę. Zobaczę, co się wydarzy. Podejrzewam, że gdyby nie ta dziecięca charyzma, w pewnym momencie bym się poddała. Zanim wydałam solowy album, minęło 10 lat.

Artystka jest obecnie jedną najpopularniejszych w kraju. Ma na swoim koncie trzy studyjne albumy, z czego każdy pokrył się platyną. Wylansowała niezliczoną liczbę przebojów oraz wyprzedaje koncerty na największych halach w Polsce. Jest posiadaczką wielu statuetek, w tym prestiżowej nagrody Fryderyka. W ubiegłym roku została również doceniona przez MTV i zwyciężyła w kategorii Best Polish Act.

Daria Zawiałow pokazała ciało

Daria Zawiałow po intensywnym roku postanowiła nieco odpocząć. Na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 160 tysięcy ludzi, zdradziła, że przebywa obecnie na wakacjach. Artystka, chcąc złapać trochę promieni słonecznych, wybrała się do ciepłych krajów. Najwidoczniej na miejscu było na tyle gorąco, że gwiazda postanowiła odkryć swoje ciało. Na opublikowanym zdjęciu stoi w stroju kąpielowym i zarzuconą na ramionach koszulą.

Trzeba przyznać, że jej figura jest świetna.


Daria Zawiałow na wakacjach

Daria Zawiałow na wakacjach

Daria Zawiałow na wakacjach

Daria Zawiałow na wakacjach

Daria Zawiałow - MTV EMA 2021

Daria Zawiałow - MTV EMA 2021

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live niestety jak inni inne angeliny figura skóra i kości dla koneserów ale głoś fajny i malediwy teź grunt źe męźowi i dz4eciom się podoba a dzis weekend uwaga na sńiegi lidla media leroya lepiej źamówic online i to tyle

  • Gość pisze:

    Oj chyba anoreksja.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×