Szukaj

Danuta Martyniuk boleśnie punktuje byłą synową. Ewelinie może zrobić się bardzo przykro

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk nie ma zamiaru odpuszczać Ewelinie. Kobieta nie zgadza się, aby płacić alimenty swojej byłej synowej. Swoje zdanie na ten temat chętnie wyraża w mediach.

Od kilku dni jesteśmy świadkami skandalu, który rozgrywa się wokół rozwodu Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej. Po niemal dwóch latach związek Daniela i jego żony zakończył się w sądzie. Podczas gdy syn króla disco-polo przebywał na sali rozpraw, to przed sądem w Białymstoku czekała na niego jego mama Danuta. Kobieta chętnie udzielała wywiadów i nie miała zamiaru szczędzić gorzkich słów pod adresem matki swojej wnuczki – Laury. Na byłej synowej nie zostawiła suchej nitki.

Rodzina Martyniuków ma sporo pretensji. Po rozwodzie oberwało się nie tylko Ewelinie, ale także jej rodzicom. To właśnie teściową młody skandalista obwinia za rozwód z żoną.

Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej jej zależało na kasie i życiu w blasku fleszy. Jej rodzina też jest specyficzna. To właśnie przez nią są wszystkie kłopoty. Ewelina robiła i robi to, co jej każe matka. A moja teściowa — już była teściowa — nigdy nie była mi przychylna. To małżeństwo musiało skończyć się rozwodem.

Danuta Martyniuk cały czas stoi murem za swoim synem. Kobieta podobnie jak on nie godzi się na alimenty, które sąd przyznał nie tylko jej wnuczce, ale także Ewelinie.

Danuta Martyniuk o alimentach dla synowej

Rodzina Golczyńskich stara się nie komentować całego skandalu, który wywiązał się w związku z rozwodem ich córki. Matka Eweliny udzieliła zaledwie krótkiego komentarza w związku z tą sytuacją. Danuta Martyniuk jest natomiast bardzo wylewna i nie ma zamiaru przemilczeć niektórych kwestii. Ubodło ją zwłaszcza to, że była żona jej syna domaga się alimentów. W rozmowie z magazynem Twoje Imperium wyraziła swój sprzeciw.

Na wnuczkę 1200 zł nie będę żałować, ale Ewelinie z jakiej racji? Zaraz znajdzie sobie faceta i my mamy ich utrzymywać? Niech się weźmie do roboty, a nie zdziera z Zenka – powiedziała magazynowi „Twoje Imperium”.

Zarówno Daniel jak i jego matka nie mają zamiaru odpuścić Ewelinie. To zapewne kwestia czasu, gdy byli małżonkowie ponownie spotkają się w sądzie.

 

 


Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danusia i Ewelina Martyniuk

Danusia i Ewelina Martyniuk

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Dodaj komentarz

 • Przechodzień pisze:

  Jeśli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze. Tak naprawdę to dlaczego Ewelina chce otrzymywać alimenty na siebie? Jest młoda i zdrowa. Byłe żony „zwykłych” mężczyzn nie mają tak dobrze. Dziecko też raczej ma standardowe potrzeby, takie jak inne dzieci. Jeśli będzie wyróżniane, chołubione, wyrośnie następny darmozjad.
  Dużo zazdrości czuję w postach…

 • Gość pisze:

  Ona uważa że 1600 zł dla wnuczki to jest dużo? Danusi torebka, którą widać na zdjęciach kosztuje więcej. Czy chce zgotować piekło swojej wnuczce??? MASAKRA. To podobno religijna rodzina. Ciekawe.

 • Gość pisze:

  Kobieto nie masz za grosz wstydu daj spokój tej biednej dziewczynie , przeszła już w tak młodym wieku piekło

 • RELAX pisze:

  Gdyby Zenek miał jaja to kopnął by całą tą Danuśkę i tego darmozjada w PISDU

 • Gość pisze:

  Ale nie ma co komentowac. jezeli nie bedzie placic alimentow to przechodz na rodzicow.
  I to wszystko w tym temacie.

 • Gość pisze:

  Serio??? Śpiewanie mu wychodzi? Pomijając beznadziejny gatunek muzyki, którą wykonuje to on nie śpiewa a skrzeczy, ludziom w tym kraju na uszy chyba coś padło, że wydają pieniądze na jego płyty i „koncerty”

 • Gość pisze:

  Przez te kase, te kase od Zenka oszalalam….

 • Gość pisze:

  Pani Danuto nie ma Pani za grosz klasy. Jak mozna oceniac synowa majac takiego syna darmozjada

 • Gość pisze:

  Jak to przykre że z hama robimy Pana szkoda Zenka że musi wstydzić się za darmozjadów, prostaków których ma u siebie w domu. Prawda jest, że jaka mać taką nać a daleko jabłko od jabłoni nie upadło. Danuśka wielka dama nawet nie dorosła aby wychować synalka oboje powinni być leczeni aby nabyli ogłady i kultury Wstyd. Jak komuś coś zarzucamy to sami musimy być super a nie szują i tak słoma wyłazi nawet gdyby ubrać ją w koronę do krów w pole tam jest robota i dla Danielka.

 • Gość pisze:

  Jaka mamuśka Danuśka takiego wychowała lumpa pasożyta i psychola, Wielka szkoda, że ten darmozjad stanął na drodze Eweliny szkoda dziewczyny, że trafiła w takie dno. Nie ona jedna i ostatnia samotnie wychowując dziecko. Współczuć jej można, że miała tak wredną teściową także bezrobotną leniwą babę, która jak jej Danielek wykorzystują dojąc pieniądze od ciężko tyrającegoZenka. Przynoszą wstyd hańbę tak skromnemu wrażliwemu Zenkowi, który powinien pognać w diabły Danuśkę i synalka darmozjadów pomimo ciuszków SŁOMA Z BUTÓW IM WYŁAZI WSTYD JAKA MATKA TAKI SYN DO ROBOTY W POLE I DO KRÓW. JAK TO MOŻNA POZNAĆ CHARAKTER JAK SODÓWKA WALI W GŁOWĘ ZENEK STAĆ CIEBIE CZŁOWIEKU NA LEPSZY WARTOŚCIOWY TOWAR.

 • Elżbieta 123 pisze:

  Ale to przecież nie ona ma płacić alimenty tylko jej syn. To może niech on weźmie się do roboty! P. Danuta też, zdaje się, jest niepracująca. A p. Ewelina ciężko pracuje, wychowując dziecko tego lekkoducha i nieroba. I oby wychowała je lepiej niż p. Danuta swoje.

 • Gość pisze:

  Nie z Zenka tylko alimenty na dziecko i byłą żonę ma płacić były mąż Eweliny Daniel ,a skoro pozwalacie synkowi na bezrobocie to wasz problem.

 • GośćABC pisze:

  Danka to strasznie czerstwa wieśniaka a tak nazywa byłych teściów syna, Zenek to nawet nie umie się wypowiedzieć, wychodzi mu jakoś tylko śpiewanie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×