Wielki powrót Danuty Holeckiej na antenę TVP. Widzowie przecierali oczy. Tak ubranej jej jeszcze nie widzieli

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka wróciła do TVP. Poprowadziła główne wydanie Wiadomości. Zwróciła na siebie uwagę widzów. Tego z pewnością jej nie zapomną.

Danuta Holecka od prawie trzydziestu lat jest związana z TVP. Swoją przygodę ze wspomnianą telewizją rozpoczęła w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezenterkę. Przez pewien czas relacjonowała główne obrady Sejmu. Potem zaczęła się pojawiać w porannych i popołudniowych wydaniach Wiadomości. Od 2019 roku jest szefową wspomnianego serwisu.

Dziennikarka przez długi czas nie gościła przed kamerami. Jak tłumaczyła w rozmowie z Faktem, wybrała się na zasłużony urlop. Podkreślała, że każdy musi kiedyś odpocząć:

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem.

Na początku czerwca media obiegły informacje, że Danuta Holecka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pomponik podawał, że dziennikarka złamała nogę. Podobno stało się to tak niefortunnie, że był konieczny poważny zabieg – zespolenie kości specjalistycznymi śrubami. Informator portalu donosił, że gwiazda TVP na razie nie wychodzi z domu. Zapewniono jej jednak wsparcie najlepszych specjalistów:

Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju.

Danuta Holecka wróciła do Wiadomości. Na antenie zdobyła się na piękny gest

Chociaż sama zainteresowana nie skomentowała doniesień na temat swojego stanu zdrowia, już wróciła do pracy. Danuta Holecka po długiej przerwie poprowadziła sobotnie wydanie Wiadomości TVP. Na antenie zwróciła na siebie uwagę widzów. Tego z pewnością jej nie zapomną.

Dziennikarka pojawiła się w przyciągającej spojrzenia stylizacji. Miała na sobie czerwoną marynarkę, którą połączyła z białą bluzką. W ten sposób okazała wsparcie polskim piłkarzom, którzy chwile później rozpoczęli swoją walkę z Hiszpanami.

Przypomnijmy, że biało-czerwoni podczas sobotniego spotkania doprowadzili do remisu 1:1. Taki wynik daje biało-czerwonym szansę na wyjście z grupy i awans w kolejnych rozgrywkach w ramach Euro 2020. Aby tak się stało, muszą wygrać ze Szwecją. Wówczas zagramy w 1/8 finału bez względu na to, jakim wynikiem zakończy się starcie Hiszpanów ze Słowacją. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Danuta Holecka wróciła do TVP

Danuta Holecka wróciła do TVP

Danuta Holecka wróciła do TVP

Danuta Holecka wróciła do TVP

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×