Szukaj

Królowa życia pije szampana za 200 złotych w towarzystwie przystojnego bruneta. „O mamo!”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na najnowszych zdjęciach na Instagramie wznosi toast szampanem za 200 złotych w towarzystwie przystojnego bruneta. Ta to się potrafi luksusowo zaprezentować. Kim jest mężczyzna?

Luksus, to zdaje się być drugie imię Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia niczego sobie nie żałuje, a jak się za coś zabiera, to robi to z rozmachem. Obecnie jest jedna z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w naszym kraju. Popularność przyniósł jej udział w show TTV. To tam jej osobowość rozkwitła i pokochały ją tysiące fanów.

Dagmara lubi też zaskakiwać. Ostatnio pokazała się w roli projektantki ubrań. Nie waha się też ujawniać swoich kontrowersyjnych często poglądów, jak wtedy gdy ujawniła, że kocha tylko naturalne futra.

Dzisiaj jest, można powiedzieć, synonimem luksusu. Nie zawsze jednak tak było, a to, co ma dziś, zawdzięcza pracy i konsekwencji.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia.

Jednak to życie w pewnym momencie zawisło na włosku, kiedy Dagmara miała wypadek samochodowy, który ledwie przeżyła, a z jego skutkami zmaga się do dziś.

Dagmara Kaźmierska pije szampana z przystojnym brunetem

Dagmara w maju ubiegłego roku miała poważny wypadek samochodowy. O mały włos, a skończyłoby się to tragedią. Na szczęście udało jej się przeżyć. Od tego momentu minął ponad rok, a ona ciągle walczy o powrót do pełnej sprawności.

Za swój zły stan zdrowia częściowo obwinia lekarzy, ale jakiś czas temu trafiła w ręce doktora Ryszarda Stawickiego, który nie tylko dał jej nadzieję na powrót do pełnej sprawności, ale także skradł jej serce swoją osobowością. To on przeprowadził kilka operacji jej nóg, które zbliżyły ją do celu. Obecnie na jej drodze stanął kolejny cudowny lekarz, zdjęciem z nim pochwaliła się w sieci. Popijają luksusowego szampana za około 200 złotych za butelkę, a Kaźmierska wychwala go pod niebiosa. To doktor Bartłomiej Kacprzak, który okazuje się być człowiekiem wielu talentów.

No , takich wizyt u lekarza życzę KAŻDEJ PANI. Przedstawiam Wam Kochani Dr. Bartłomieja Kacprzaka z KLINIKI REHABILITACYJNEJ  (…) – napisała.

View this post on Instagram

????????????No , takich wizyt u lekarza życzę KAŻDEJ PANI ????????????Przedstawiam Wam Kochani ❤️Dr. Bartłomieja Kacprzaka z KLINIKI REHABILITACYJNEJ ⚽️ORTO MED SPORT w Łodzi ????⚽️????U którego jestem na rehabilitacji @ortomedsport ❤️Doktor , który pisze książeczki dla dzieci i dla dorosłych też napisał ????????( ale to będzie niespodzianka i duża burza w Naszym Kraju ????????????) . Doktor , który kocha piłkę nożną❤️⚽️⚽️❤️I myślę , że jeśli byłby lekarzem Naszej Reprezentacji , to wypadałaby z pewnością o niebo lepiej ????????????????❤️⚽️⚽️⚽️❤️ Wiele jeszcze bym chciała napisać ????Ale nie wszystko mogę ????????Udanej soboty Kochani Wam życzę ❤️ @ortomedsport

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Zdjęcie wywołało furorę na profilu Kaźmierskiej. Panie masowo twierdzą, że chętnie leczyłby się u takiego lekarza.


Dagmara Kaźmierska pije szampana z przystojnym brunetem

Dagmara Kaźmierska pije szampana z przystojnym brunetem

Dagmara Kaźmierska pije szampana z przystojnym brunetemDagmara Kaźmierska pije szampana z przystojnym brunetem

Dagmara Kaźmierska pije szampana z przystojnym brunetem

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×