Szukaj

Królowa życia pochwaliła się dresem, który sama zaprojektowała. Jest „na bogato”

Dagmara-Kaźmierska

Dagmara-Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska udowodniła, że jest kobietą o wielu talentach. Królowa życia pokazała swoje pierwsze projekty ubrań. Fani rozpłynęli się w zachwycie.

Dagmara Kaźmierska zyskała ogromną popularność dzięki programowi Królowe życia, który od 2016 roku dorobił się potężnego grona fanów. Widzowie natychmiast pokochali tę charyzmatyczną bohaterkę. Uwielbiają jej optymizm i ogromną radość życia.

Grono jej wirtualnych znajomych na Instagramie przekroczyło już liczbę 840 tysięcy i stale rośnie. Uczestniczka programu nie ma przed widzami żadnych tajemnic. Chętnie chwali się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Na profilu celebrytka udostępnia wiele zdjęć, pokazując swoje królewskie życie. Ostatnio udowodniła, że ma również sporo talentów.

Dagmara Kaźmierska śpiewa

Gwiazda show zaskoczyła wszystkich fanów i postanowiła zaśpiewać piosenkę na swoim Instagramie. Tego się po niej nikt nie spodziewał.  Na swoim profilu dodała filmik, w którym wykonuje wielki przebój Ani Karwan – Słucham Cię w radiu co tydzień. Okazało się, że Kaźmierska ma naprawdę świetny głos. Zaśpiewanie kilku wersów piosenki nie stanowiło dla niej żadnego problemu. Fani po prostu oszaleli z zachwytu.

Dagmara Kaźmierska została projektantką

Tym razem celebrytka znów postanowiła ujawnić kolejny ze swoich talentów. Jak się można było tego po niej spodziewać, ma ich wiele. Dagmara wzięła się za projektowanie ubrań. Ma na swoim koncie już pierwsze stroje, którymi pochwaliła się na swoim kanale społecznościowym. Udostępniła zdjęcie ubrana w dres, który został w pełni uszyty według jej pomysłu. Oczywiście o tym fakcie poinformowała swoich fanów w opisie.

Prawdziwych przyjaciół poznajemy w szczęściu. Po tym jak znoszą nasze sukcesy. Kochani, tylko samych szczerych ludzi wokół siebie Wam życzę. Całuję mocno. Acha, ten dresik też mojego projektu, że tak się pochwalę.

Na reakcję fanów nie musieliśmy długo czekać. Natychmiast posypały się komplementy w stronę stroju. Spora część obserwujących zwróciła także uwagę na nową, szczupłą sylwetkę królowej życia.

  • Ale Pani schudła! Bardzo ładnie.
  • Dresik ekstra, gdzie można go kupić?
  • O matko, co za sylwetka! Wygląda Pan jak milion dolarów.
  • Dresik super, ale Ty też kochana pięknie wyglądasz!

Uwagę przykuwa logo marki Dagmary – QD, co z pewnością nawiązuje do frazy Queen Dagmara. Nam się podoba 🙂

 


Dagmara Kaźmierska została projektantką

Dagmara Kaźmierska została projektantką

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska - naszyjnik

Dagmara Kaźmierska - naszyjnik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×