Dagmara Kaźmierska nagrała cover. Przetakiewicz pod wrażeniem, ale nie tylko ona: „Jaki ty masz głos”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska udowodniła, że widzowie nie wiedzą o niej jeszcze wielu rzeczy. Królowa życia zaśpiewała przebój Ani Karwan, a jej fani oszaleli z zachwytu. Kto mógłby spodziewać się po niej takiego talentu wokalnego?

Dagmara Kaźmierska, to jedna z najbardziej charyzmatycznych bohaterek reality-show Królowe Życia. Widzowie natychmiast pokochali ją za optymizm i ogromną radość życia. Uczestniczka programu nie ma przed widzami żadnych tajemnic. Chętnie chwali się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Milionowa publiczność pokochała jej naturalność i bezpośredniość, jaką epatuje nie tylko w programie, ale i poza nim.

Dagmara powoli wyrasta też na gwiazdę social mediów. Jej konto na Instagramie obserwuje prawie milion fanów (wynik, jakiego mogą pozazdrościć jej czołowe aktorki czy piosenkarki), a każdy nowy post zyskuje tysiące wirtualnych serduszek i tyle samo komentarzy. Na profilu celebrytka udostępnia wiele zdjęć, pokazując swoje królewskie życie. Dagmarze na pewno nie można odmówić kreatywności i pomysłu na siebie.

Dagmara Kaźmierska śpiewa przebój Ani Karwan: fani są zachwyceni

Mogłoby się wydawać, że Kaźmierska niczym więcej nas nie zaskoczy, a wszystkie sekrety z jej życia ujrzały już światło dzienne. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Dagmara po raz kolejny udowodniła swoim fanom, że potrafi wypalić prawdziwą petardę w najmniej oczekiwanym momencie.

Niedanwo na Instagramie Królowej życia pojawił się filmik, na którym śpiewa wielki przebój Ani KarwanSłucham Cię w radiu co tydzień. Okazało się, że Kaźmierska może pochwalić się świetnym wokalem. Zaśpiewała bez najmniejszych problemów, a jej fani po prostu oszaleli z zachwytu.

Kochani KIEDY JEST MI ŹLE … TO ŚPIEWAM I ODRAZU LEPIEJ. Miłego dnia Wam życzę. Piękna piosenka Ani Karwan , którą miałam okazję osobiście poznać. Aniu dziękuję Ci za wtedy – ucieszył się i był w strasznym szoku.

View this post on Instagram

????????????Kochani ????????KIEDY JEST MI ŹLE … TO ŚPIEWAM I ODRAZU LEPIEJ ????????????????Miłego dnia Wam źyczę ???????????? Piękna piosenka Ani Karwan , którą miałam okazję osobiście poznać ????????????Aniu ????dziękuję Ci za wtedy -ucieszył się i był w strasznym szoku ????????A piosenkę pomaga śpiewać mój przyjaciel Pawełek kochany ????NAJLEPSZY FRYZJER ŚWIATA @pablo_j.13 @salon_fryzjerski_pawel_jaglarz ???? @queen_of_life_77 @krolowe_zycia_official @pablo_j.13 @ttv@ @conanbestia #love #annakarwan #dagmarakazmierska #dagmarakaźmierska

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Pod nagraniem, które dodała Dagmara, pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głosem celebrytki zachwycają się nie tylko internauci, ale również inne gwiazdy. Wśród komentujących znalazła się sama Joanna Przetakiewicz, która swoje uznanie dla głosu Kaźmierskiej wyraziła, wstawiając serię różowych serduszek.

  • Bardzo ładnie Pani śpiewa.
  • Co za głos. Co za energia!
  • Dagmarko prześlicznie.
  • Piękny wokal.
  • Pani Dagmaro powinna pani iść do The Voice of Poland – pisali fani.

Dagmara udowodniła, że nie odkryła jeszcze wszystkich kart ze swojego życia i nadal potrafi zaskakiwać. Może teraz pora na karierę muzyczną?

Zobacz także: Syn Dagmary Kaźmierskiej miał wypadek. Samochód jest do kasacji


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Dagmara Kaźmierska na premierze Bad Boy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×