Córka Tomasz Karolaka wylądowała w szpitalu: „Przestała być Leną, bo była Marcelem”. Aktor o traumie opowiedział w wywiadzie

Problemy córki Karolaka

Problemy córki Karolaka

Tomasz Karolak w najnowszym podcaście otworzył się na temat swojej 15-letniej córki i jej problemu z tożsamością płciową. Co zdradził aktor?

Tomasz Karolak należy do najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce. Ogromną sympatię widzów, jak i popularność przyniosła mu rola w serialu Rodzinka.pl. Wielokrotnie udowodnił, że doskonale odnajduje się w komediowych rolach, dlatego też regularnie grywa w największych kinowych hitach. Równie ochoczo zgłaszają się do niego reklamodawcy, którzy chcą, aby pojawił się w ich spotach. W tej dziedzinie także ma spore doświadczenie.

W życiu prywatnym związany jest z aktorką Violą Kołakowską, jednak ta relacja od początku nie należała do prostych. Zakochani wielokrotnie rozchodzili się i schodzili, przez co nawet media nie były w stanie określić charakteru tego związku. Para doczekała się dwojga dzieci: 15-letniej córki Leny i 9-letniego syna Leona.

Nastolatka jakiś czas temu pojawiła się u boku ojca na premierze i zachwyciła metamorfozą. Lena wyrasta na piękną kobietę. W najnowszym wywiadzie Karolak zdradził, z jakimi kłopotami z córką przyszło mu się zmierzyć.

Córka Tomasza Karolaka chciała być chłopcem

Tomasz Karolak był gościem w podcaście Wojewódzki&Kędzierski, gdzie odpowiedział między innymi o problemach podczas dorastania swojej córki. Lena podczas pandemii, kiedy było zdalne nauczanie, nieźle zmartwiła swoich rodziców.

Nastolatka uczy się w szkole mundurowej. Zrezygnowała z liceum o profilu artystycznym. Decyzja zaskoczyła jej ojca.

Poszła do tej szkoły wojskowej i odnalazła tam dyscyplinę, której w szkole artystycznej brakuje. Znalazła miłość i przestała być… Leną, bo była przez jakiś czas Marcelem. Wcześniej zastanawiała się nad swoją tożsamością. Ciężko było, nie powiem – mówił aktor.

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak z córką

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak z córką

Podczas zdalnego nauczania Lena mocno weszła w wirtualny świat. Testując swoje możliwości, nałykała się z przyjaciółmi tabletek przeciwbólowych.

Powiedziałem: dobrze, przyjrzymy się temu. Lena była cosplayerką, na fali mangi i tego wszystkiego, gdzie nie ma bohaterów heteroseksualnych, a wszyscy są bardzo otwarci. W czasie pandemicznych nauk weszła w ten bardzo niebezpieczny świat. Te wyprawy Leny były bardzo trudne i raz nawet wylądowaliśmy w szpitalu, bo wzięli dwadzieścia sześć Apapów. To był krzyk: zauważcie mnie. Poszła po bandzie. Traumatyczna sytuacja – zdradził.

Karolak nie urywał, że sytuacja nieco go przerosła.

Dziecko leży w szpitalu, ty jesteś analogowy, nie znasz tego świata. A oni zaczęli żyć życiem bohaterów anime do tego stopnia, że łączyli się w pary jak bohaterowie anime. […] Teraz buntem młodych jest to, że córka mówi mi: ja nie jestem twoją córką, jestem twoim synem. Weź na to zareaguj.

Tomasz zdradził także, że Lena już nie chce wracać do przeszłości.

Jak tylko podejmiesz dyskusję, natychmiast jest kontra. Jeśli to zaakceptujesz, dziecko idzie dalej, jest pierwszy pocałunek z dziewczyną. To testowanie całego świata dookoła. Jak bardzo głęboko w tym wszystkim była moja córka, tak szybko z tego wyszła. Dziś nie chce tego nawet wspominać – podsumował.

W galerii zdjęcia Leny. Także te sprzed kilku lat.

Znani rodzice coraz częściej poruszają publicznie temat tożsamości płciowej swoich dzieci. W ostatnich miesiącach głos w tej sprawie zabierali Piotr Jacoń z TVN, który ma córkę, która przeszła przez korektę płci oraz aktor Jacek Braciak – ojciec transpłciowego syna.


Tomasz Karolak z córką Leną - premiera Listy do M. 5

Tomasz Karolak z córką Leną - premiera Listy do M. 5

Lena - córka Tomasza Karolaka

Lena - córka Tomasza Karolaka

Gwiazdy z dzieæmi spotka³y siê z bohaterami Epoki lodowcowej

Wiola Kolakowska, dziecko corka, Tomasz Karolak 2016-10-08

Komentarze

 • Gość pisze:

  córka nie chce tego wspominać, więc ojciec opowiada o tym w wywiadach, pozdro

 • Gość pisze:

  To jest sprawa Leny. Po co on o tym mówi????

  • Gość pisze:

   To jest także i przede wszystkim sprawa rodziców bo dziecko jest niepełnoletnie i każdy pato zwłaszcza z netu może takiemu nawciskac do glowy co tylko chce i je wykoleic!!

  • Gość pisze:

   Bo o takich sprawach trzeba głośno mówić , trzeba rozmawiać , trzeba być z dzieckiem i tłumaczyć , mówić że jest ważne !!! 🤔 Mówić o tym głośno a nie zostawiać dziecko same sobie ,aż będzie za późno 😥

  • Gość pisze:

   Dramat, że ojciec o tym gada. A gdzie wszystkich pouczająca matka????

  • Gośćpiotrosia pisze:

   To nie jest sprawa Leny,tylko sprawa Rodziców…. Ona jest zmanipulowanym dzieckiem i to Rodzice pokazali jej właściwa drogę, bo od tego są!Lenka jak widać jest mądra dziewczynka i odnalazła się w tym wykolejony zmanipulowanym świecie!

  • GośćM. pisze:

   To nie jest sprawa Leny , tylko muszą wkroczyć rodzice i ratować dziecko. Właśnie te komputery zniszczyły wiele istnień ludzkich. Taka śliczna dziewczynka i arnuje sobie życie przez jakichś tam popaprańców którzy przekręcili jej w głowie

  • Gość pisze:

   Dziwne dla mnie, ze takie sytuacje zdarzają się u osob znanych, celebrytów. U ” zwykłych” Kowalskich nie koniecznie . Albo dzieciakom odwala z dobrobytu. Albo przerasta ich sława rodziców. Bo nie wydaje mi się aby byly nie dopilnowane.

  • Gość pisze:

   Ona jest niepełnoletnia.To dziecko

  • Gośćaniger51 pisze:

   Powinien rozmawiać z córką, dać jej dobrego terapeutę, ale wynoszenie tego w wywiadach to idiotyzm.

  • Gość pisze:

   Jedna mądra odpowiedz .Takich dzieci czy młodzieży jest więcej ,dlatego powinno głośno mówić się ,żeby Ci co potrzebują pomocy ,a nie mają odwagi o tym mówić ,poczuli ze to dotyka szerszy krąg .Ze mogą znaleść pomoc itd ..To wymaga dużej odwagi panie Karolok.To bardzo piękne co pan zrobił.Serdecznie pozdrawiam❤️

  • Rad pisze:

   Akurat ten jeden bardzo dobrze, że mówi. I pomimo środowiska, w którym funkcjonuje (pochwalającego tego typu PROBLEMY), nazywa je po imieniu: PROBLEMAMI. I to, że z tego wyszła, oznacza właśnie, że MOŻE i POWINIEN o tym mówić. By inni też wyszli, wyszli szybciej, i wyszli ŻYWI.

  • Gośćkoko pisze:

   Dobrze, ze mowi.. fuzonpowinno sie mowic.. tylko rixmowa pomoze tym biednym dzieciakom

  • Gość pisze:

   Może po to, by dać innym rodzicom przykład bądź radę? Może tacy rodzice nie wiedzą jak się z tym uporać i może być dla nich przykładem ? A ty jak nie chcesz to tego nie czytaj

  • Gośtez goscć pisze:

   bo taka moda

  • Rodzic pisze:

   Ludzie (jeśli wielu tu klikających można tak nazwać), chyba ze sobą macie największe problemy! Rodzice bardzo często są z dzieckiem o co z tego? Szalony wirtualny świat potrafi nakręcić młodziutkiego człowieka, że po prostu się gubi. To jest nowe, ciekawe i kręci. S nauczanie zdalne tylko w tym pomogło, bo trzymało dzieciaka przed ekranem i kusiło wieloma tematami. Jesteście bez winy? tacy wspaniali rodzice? Nie wyrażalibyście się w ten sposób
   Wstyd.

  • Gość pisze:

   Światek zepsuty do cna…

  • Gość pisze:

   goń sie

  • Gość pisze:

   buuda

  • Gość pisze:

   Ściema na pewno,ułożyli story i pieniądze zabrali,tyle..

  • Gośćprecz z owsiakiem pisze:

   Ja bym z jej/jego nie rezygnował bo może odnalazłby się na ukrainie do usuwania min i niewybuchów.

 • Gość pisze:

  głupia dziewucha, macie swoje „wzorce” i do czego prowadzą….

  • steve pisze:

   Taka moda wśród celebrytów, temat w sam raz do autopromocji. Takiego zabiegu po cichu przecież się zrobić nie da.

  • Murakami pisze:

   Głupi to kest twój komentarz. Depresje, uzależnienia od internetu, gender fluid to promem dzisiejszych nastolatków i nie tylko nastolatków. To spotyka i może spotkać rodziców bez względu na to jakie wartości wyznają.

  • Murak pisze:

   Głupi to kest twój komentarz. Depresje, uzależnienia od internetu, gender fluid to promem dzisiejszych nastolatków i nie tylko nastolatków. To spotyka i może spotkać rodziców bez względu na to jakie wartości wyznają.

  • Gość pisze:

   Dokładnie.

  • Pillr pisze:

   Pięknie spędzasz świąteczny wieczór obrażając dziecko.

 • Gość pisze:

  Hejt na jej mamę i to co czytała w internecie z pewnością zle wpłynął na jej nastoletnie życie. Smutne to. Ale Kołakowska w sumie poniekad miala racje, a zrobil z niej wariatke.

 • zostac miss pisze:

  A może zastanawialiscie sie ile hejtu wylało sie na Violkę. W sumie teraz wyszlo ze miala racje.

  • Gość pisze:

   Brawo Karolak i Volka

  • Gość pisze:

   miała rację? każdy może wierzyć w co chce ale nie ma prawa oceniać innych i ich obrażać, a Violka niestety była bardzo agresywna w mediach. Nie możne szukać kłopotów córki w tym jak hejtowana była matka w mediach, trzeba szukać w wychowaniu przez tą właśnie matkę i ojca

  • Gość pisze:

   Już wtedy wiedziałam, że miała rację.

 • Gośćtak pisze:

  Bo swiat komputerow jest po to zeby miszczyc mlode umysly, niszczyc nastepne pokolonie od srodka . Juz nje potrzeba ludzi myslacych . Dzis swiat chce stworzyc posluszne roboty , mrowki do roboty a nieby ratowaly swiat

 • Gość pisze:

  Jak się ma taką matke to trudno dziewczynie ogarnąć to życie

 • Gość piernik pisze:

  No.wlasnie… matka w domu, zamiast dbać przede wszystkim o dzieci to durnoty wymysla… szkoda dzieci… jad żaby, teorie spiskowe

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×