Prawie pełnoletnia córka Roberta Leszczyńskiego odwiedziła „DDTVN”. Tylko patrzeć jak zostanie gwiazdą [WIDEO]

Vesna, córka Roberta Leszczyńskiego

Vesna, córka Roberta Leszczyńskiego

Vesna, córka Roberta Leszczyńskiego, gościła w Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o tęsknocie za tatą i zdradziła, jakie ma plany na przyszłość.  

Robert Leszczyński był dziennikarzem i krytykiem muzycznym. Zdobył popularność dzięki programowi Idol. Przez cztery edycje oceniał występy uczestników i bez ogródek wskazywał, kto się nadaje do śpiewania, a kto nie. Niestety pięć lat temu zmarł. Przyczyną śmierci był zespół metaboliczny wykształcony na skutek cukrzycy. Miał 43 lata.

Nagła śmierć Leszczyńskiego była wstrząsem dla jego córki, Vesny. W wywiadzie sprzed dwóch lat powiedziała, że nie zdawała sobie sprawy, że tata choruje:

Myślałam, że tata jest zdrowy. Zresztą nie wyglądał na chorego, był silny. Podnosił mnie, nawet gdy miałam już 12 lat. Krótko przed śmiercią — mówiła w rozmowie z Vivą!

Córka Roberta Leszczyńskiego — Vesna w Dzień Dobry TVN 

W poniedziałkowy poranek Vesna gościła w Dzień Dobry TVN. W rozmowie z prowadzącymi wróciła wspomnieniami do czasu śmierci ojca.

Jeszcze dwa lata temu nie potrafiłam się z tym pogodzić, coś w mojej głowie krzyczało. A teraz zaakceptowałam fakt, że nie mam na to wpływu i wspominam mojego ojca bez łez. […]. Mój tata uważał, że anioły są nudne. Myślę, że jest teraz nadwornym DJ-em diabła. To jest bardzo w jego stylu.

Córka Leszczyńskiego opowiedziała o swoich planach na przyszłość. Powiedziała, że wiąże je ze sceną:

To jest moje największe marzenie, żeby zostać aktorką. Zaczęłam bardzo nad sobą pracować w tym zakresie, otaczałam się wieloma bardzo inspirującymi ludźmi.

Nastolatka, oprócz aktorstwa, śpiewa. Tworzy jazzowe covery, którymi dzieli się w sieci. Można je znaleźć m.in. na platformie SoundCloud. Vesna ma 16 lat. Ukończyła szkołę muzyczną o kierunku wiolonczela.

Zobacz także: Była partnerka Roberta Leszczyńskiego pokazała jego drugą córkę. Mało kto o niej wiedział


Vesna Leszczyńska w Dzień Dobry TVN

Vesna Leszczyńska w Dzień Dobry TVN

Vesna Leszczyńska w Dzień Dobry TVN

Vesna Leszczyńska w Dzień Dobry TVN

Vesna Leszczyńska w Dzień Dobry TVN

Vesna Leszczyńska w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×