NewsyByła partnerka Roberta Leszczyńskiego pokazała jego drugą córkę. Mało kto o niej wiedział

Była partnerka Roberta Leszczyńskiego pokazała jego drugą córkę. Mało kto o niej wiedział

Robert Leszczyński
Robert Leszczyński
Adam Streb

02.04.2020 22:20, aktual.: 03.04.2020 02:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robert Leszczyński zaczynał swoją karierę dziennikarską w Gazecie Wyborczej jako krytyk muzyczny, ale ogólnopolską popularność przyniosła mu rola jurora w programie Idol. Był jurorem w czterech edycjach show. Jego oceny kandydatów na gwiazdy często było bezkompromisowe i wyjątkowo ostre, ale jako recenzent doskonale wiedział, kto się nadaje do śpiewania, a kto powinien poszukać sobie innego zdjęcia.

Wcześniej, przed "Idolem”, byłem rzadko proszony o komentarz w kwestii muzycznej. Nagle zacząłem odbierać 30 telefonów dziennie. Porównuję to z rynkiem piłkarskim. Dostałem nagle propozycje ze wszystkich klubów, a przecież zdecydowałem się na udział w programie "Idol” ze znudzenia, dla zgrywy – opowiadał w Tele Tygodniu.

Robert Leszczyński: dzieci

Robert Leszczyński nigdy się nie ożenił. Nazwał małżeństwo "bardzo zużytym narzędziem”. Ślub nie był ani jego celem, ani tym bardziej marzeniem.

Jestem wobec niego szalenie krytyczny. Wielu naszych znajomych żyje w udanych związkach bez papierka. Nie wiemy, co będzie. Obserwuję sam siebie. Testuję, pytam – opowiadał w  Gali.

Ostatnią partnerką Roberta była Maja Korpała. W piątą rocznicę śmierci showmana kobieta zamieściła w sieci archiwalne zdjęcie. Możemy zobaczyć na nim Leszczyńskiego z ich córką, 13-letnią Keirą. Mało kto o niej wiedział.

To już 5 lat. Byłeś wspaniałym ojcem naszego dziecka. Patrzyłeś na świat optymistycznie. Bardzo nam z Keirą Ciebie brakuje. Ona tęskni bardzo za Tobą. Ja też. Tyle niedokończonych rozmów. Twoja prośba, by spróbować jeszcze raz. Keira cały czas ma mi za złe, że przecież chciałeś wrócić, a ja się zastanawiałam. Wierzę jednak, że gdzieś tam jesteś, jest Ci dobrze, że kiedyś spotkamy się po drugiej stronie i może tam nam się uda. Moje i Keiry serce tęskni. Na zawsze w naszych sercach – napisała Maja na Faceboooku.

https://www.facebook.com/maja.kotarska.9/posts/3155472991132521

Vesna Leszczyńska – córka Roberta Leszczyńskiego. Ile ma lat?

Vesna jest córką Roberta Leszczyńskiego oraz aktorki i wokalistki Alicji Borkowskiej. Dziś ma 16 lat! Jest bardzo utalentowana. Ukończyła szkołę muzyczną na kierunku wiolonczela. Podobno swoją przyszłość chce związać przede wszystkim z muzyką lub aktorstwem.

Na pewno nie będę prawnikiem ani lekarzem. Myślę, że będę robiła to, co sprawia, że jestem szczęśliwa i nie zwracała zbyt dużej odwagi na zarobki – mówiła ponad rok temu w "Dzień Dobry TVN".
Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego
Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego

Robert Leszczyński zmarł 1 kwietnia 2015 roku w Warszawie z powodu zaburzeń metabolicznych w przebiegu cukrzycy. Miał zaledwie 48 lat.

Vesna Leszczyńska – córka Roberta Leszczyńskiego
Vesna Leszczyńska – córka Roberta Leszczyńskiego
Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego
Vesna Leszczyńska, córka Roberta Leszczyńskiego
robert leszczyński
robert leszczyński
Robert Leszczyński z córką Keirą
Robert Leszczyński z córką Keirą
Córka Roberta Leszczyńskiego wspomina ojca
Córka Roberta Leszczyńskiego wspomina ojca
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także