Szukaj

Córeczka Lary Gessler skończyła 6 miesięcy. Słodkie wideo rozczuliło internautów. Jakie Nena ma cudne oczy!

Lara Gessler z Neną

Lara Gessler z Neną

Lara Gessler pokazała słodkie wideo z Neną w roli głównej. Jej córeczka właśnie skończyła 6 miesięcy. Bardzo wyrosła, a internauci zachwycają się jej cudnym spojrzeniem.

Lara Gessler wiosną ubiegłego roku ogłosiła, że jest w ciąży. Od tamtej pory chętnie eksponowała swoje krągłości. Publikowała zdjęcia rosnącego brzuszka aż do dnia rozwiązania. Po narodzinach Neny, która przyszła na świat w październiku, dumnie zaprezentowała ją światu, publikując pierwsze rozczulające kadry na Instagramie.

Poza rodzicami najbardziej na przyjście dziewczynki na świat wyczekiwała jej babcia – Magda Gessler, która pod każdym kolejnym postem Lary zamieszczała rozczulające komentarze. Niestety długo nie mogła spotkać się z wnuczką ze względu ograniczenia wprowadzone przez pandemię, ale już może nadrobić zaległości i także na jej profilu nie brakuje słodkich kadrów z maluszkiem. Jeden z nich możecie zobaczyć tutaj.

Gessler i jej mąż, Piotr Szeląg, już od pierwszych chwil życia pokazują córce świat. Najpierw zabrali ją w góry, a kilka tygodni później do słonecznej Hiszpanii. Jak zdradziła Lara w Dzień Dobry TVNdziewczynka świetnie znosi podróże, nawet te najdalsze.

Kiedy pół roku temu Nena przyszła na świat, Lara Gessler i Piotr Szeląg nie mogli przypuszczać, że aż tak bardzo zrewolucjonizuje ich świat. W poniedziałek na Instagramie młodej restauratorki pojawiło się wideo, którym dumna mama uczciła to, że jej córeczka jest z rodzicami już 6 miesięcy.

Lara Gessler celebruje 6 miesięcy Neny

Czas mija bardzo szybko i ani się Lara obejrzała, a jej córeczka ma już pół roku. Ze swoimi fanami na Instagramie podzieliła się słodkim wideo z tej okazji.

Ta maluszka kończy dziś 6 miesięcy! Dziękuję @piotr.szelag za najpiękniejsze pół roku w moim życiu♥️ #6monthsold #6miesięcy #miłość – napisała Gessler.

Na filmiku widać, jak bardzo Nena urosła, ale wzrok najbardziej przyciągają oczy maleńkiej. Internauci są zachwyceni:

  • Przecudowna jest!
  • Sama słodycz.
  • Jakie oczy! Wow!
  • Urocze ma te oczęta.
  • Ojej jaka słodzinka – piszą.

W spojrzeniu córeczki Lary naprawdę można się zatopić. Cudowna!

Zobacz także: A to ci niespodzianka! Lara Gessler wcale nie jest… Larą. Oto jej prawdziwe imię


Nena skończyła 6 miesięcy

Nena skończyła 6 miesięcy

Nena skończyła 6 miesięcy

Nena skończyła 6 miesięcy

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Lara Gessler i Piotr Szeląg z dzieckiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×