Joanna Koroniewska pokazała starszą córkę z okazji jej 13. urodzin. Nie ma wątpliwości, że Janina to kopia Katarzyny Dowbor

Urodziny córki Joanny Koroniewskiej

Urodziny córki Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor świętują 13. urodziny starszej córki. Janina pojawiła się w poście rodziców. Jak wygląda nastolatka?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oprócz tego, że robią karierę zawodową, bardzo prężnie działają w social mediach, a na prowadzonych przez nich kanałach codziennie pojawiają się nowe treści. Pandemia sprowokowała ich do większej aktywności, dzięki którym umilali swoim obserwatorom czas, który zmuszeni byli spędzić w domu. Uczestniczyli także w akcji, która została nazwana Instanocką. Największym powodzeniem cieszy się jednak Domówka u Dowborów, podczas której przeprowadzają rozmowy z innymi gwiazdami. Jakiś czas temu małżonkowie ruszyli także z własnym kanałem na YouTube – Dowbory Be Happy.

Dowborowie jakiś czas temu podjęli decyzję o budowie domu. Ostatecznie spotkali się z licznymi przeszkodami, po których zrezygnowali z tego pomysłu i kupili piękne mieszkanie w Warszawie. Niedawno zafundowali sobie niezłą rewolucją w życiu i przeprowadzili się do Hiszpanii.

To właśnie w nowym domu świętowali 13. urodziny córki.

Córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora ma już 13 lat. Jak wygląda?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wychowują dwie córki: Janinę i Helenę. Chociaż w trosce o prywatność dziewczynek nie pokazują ich twarzy, to od czasu do czasu aktorka robi wyjątki. Pokazała już fragment buzi starszej z nich. Z okazji jej 13 urodzin, nastolatka ponownie pojawiła się w poście mamy.

Dziewczyna pozuje przytulona do mamy, plecami do obiektywu. Rodzice opatrzyli zdjęcie pięknymi życzeniami.

Nasza „mała” córeczka obchodzi dziś ważne urodziny!!! Janeczko! Jesteś naszym wiekim szczęściem! Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Twojego sukcesu, ale przede wszystkim z tego, że jesteś cudownym, empatycznym człowiekiem! Kochamy!!

Pod postem zaroiło się od życzeń dla Janki. Obserwujący Koroniewską wiedzą, że nastolatka jest utalentowaną flecistką i ma na swoim koncie już spore sukcesy. Jednak to włosy dziewczynki skupiają uwagę fanów, nawet nie okazały tort urodzinowy, a właśnie jej fryzura, którą najwyraźniej odziedziczyła po znanej babci, Katarzynie Dowbor. Też widzicie to podobieństwo?


Urodziny córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Urodziny córki Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska z córką

Joanna Koroniewska pokazała córkę. Tak wygląda Janina

Joanna Koroniewska pokazała córkę. Tak wygląda Janina

Komentarze