Ciocia Liestyle zaraz urodzi. Narzeczona Jakoba Kosela pokazała duży ciążowy brzuszek

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Jego narzeczona, Ciocia Liestyle, właśnie pochwaliła się najnowszym zdjęciem. Pokazała sporych rozmiarów brzuszek.

Jakob Kosel stał się znany za sprawą swojego udziału w programie Top Model. Student AWF dotarł aż do ścisłego finału, gdzie udało mu się zająć trzecie miejsce. Mimo że programu nie wygrał (przegrał z Karoliną Pisarek i Radkiem Pestką), to i tak mógł liczyć na propozycje współpracy. Model cały czas rozwija swoją karierę i cieszy się ogromną popularnością wśród fanów. Wierną grupę obserwatorów zgromadził także na Instagramie. Ostatnio podzielił się z nimi bardzo osobistymi informacjami ze swojego życia.

Model już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Zaledwie kilka miesięcy temu pochwalił się nowym związkiem. W połowie kwietnia w sieci pojawiło się pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych. Postanowili oni iść jednak o krok dalej. Na początku września media obiegła informacja o tym, że są zaręczeni. Jakob poinformował o tym fanów w social mediach. Pokazał również zdjęcie pierścionka zaręczynowego. Internauci prześcigali się w komplementach. Teraz wszyscy z niecierpliwością oczekują informacji o narodzinach ich dziecka.

Narzeczona Jakoba Kosela pokazała ciążowy brzuszek

Agnieszka Wilczewska w sieci jest znana jako Ciocia Liestyle. Influencerka już niebawem urodzi swoje pierwsze dziecko. Informację o ciąży przekazał wszystkim dumny przyszły tata. Najpierw na swoim profilu udostępnił zdjęcie z badania USG, a później na stronie jego ukochanej pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje ciążowe krągłości.

Od tamtego czasu minął już ponad miesiąc. Teraz Agnieszka zamieściła kolejne zdjęcie, na którym pokazała już sporych rozmiarów brzuszek. Narzeczona Jakoba Kosela postanowiła wybrać się na basen, a zdjęciem w kostiumie kąpielowym pochwaliła się w sieci.

Bejbi Shark i Mommy Shark idą popływać.

Po najnowszej publikacji Cioci Liestyle możemy wnioskować, że już niedługo ona i Jakob przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko.


Ciocia Liestyle

Ciocia Liestyle

Jakob Kosel zostanie ojcem

Jakob Kosel zostanie ojcem

Lara Gessler, Jakob Kosel, Agnieszka Wilczewska, promocja nowej książki Lary Gessler

Lara Gessler, Jakob Kosel, Agnieszka Wilczewska, promocja nowej książki Lary Gessler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×