Jakob Kosel oświadczył się. Jego ukochana pochwaliła się właśnie w sieci pierścionkiem z ogromnym diamentem

Jakob Kosel

Jakob Kosel

Jakob Kosel już wkrótce będzie szykował się do ślubu. Model właśnie oświadczył się swojej partnerce. Jego ukochana pochwaliła się w sieci pierścionkiem zaręczynowym.

Jakob Kosel popularność zdobył swoim udziałem w programie Top Model. Młody student AWF zakwalifikował się do 5. edycji programu, a dzięki przychylności jury dotarł aż do finału modowego show. Zajął w nim ostatecznie trzecie miejsce, a w walce o wygraną wyprzedzili go Karolina Pisarek i Radek Pestka. Od tamtej pory nie tylko rozwija swoją karierę w branży, ale stał się bardzo popularny na Instagramie. Model bardzo chętnie pokazuje, jak wygląda jego codzienność. Jego obserwatorom bardzo podoba się sposób, w jaki prowadzi social media. Może o tym świadczyć liczba followersów, która stale rośnie. Obecnie profil Jakoba regularnie podgląda aż 280 tys. internautów.

Jak się okazuje, w sieci można znaleźć nie tylko popularność, ale także miłość. Kilka miesięcy temu znany model pochwalił się nowym związkiem. W połowie kwietnia obchodził on 28. urodziny, a z tej okazji na profilu jego wybranki pojawiło się ich pierwsze wspólne zdjęcie. Zakochani postanowili iść o krok dalej. Ukochana Jakoba właśnie pokazała prezent urodzinowy, który zapamięta na długo.

Jakob Kosel zaręczony. Kim jest jego wybranka?

Agnieszka Wilczewska znana w sieci jako Ciocia Liestyle pochwaliła się właśnie prezentem, jaki dostała od ukochanego. Na jej palcu błyszczy piękny pierścionek z diamentem. Ten dzień jest dla niej podwójnie wyjątkowy, ponieważ influencerka obchodzi dzisiaj urodziny. Po kilku miesiącach związku Jakob postanowił poprosić ją o rękę. Ukochaną zabrał do Mikołajek, gdzie mieszkają jego dziadkowie, a o rękę poprosił na łódce którą pływali po jeziorze. Kilka miesięcy temu para zamieszkała razem – jednak do tej pory unikali pokazywania się razem w romantycznym kontekście – nazywając się nawzajem w swoich relacjach na Instagramie „współlokatorami”.

Urodzinowa Grażynka dostała najpiękniejszy prezent ever. Wszystkiego najlepszego dla mnie – napisała na swoim profilu dodając emotikon pierścionka zaręczynowego

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani blogerki i modela ruszyli z gratulacjami.

  • Kosel się oświadczył! Gratulacje.
  • Najlepsza wiadomość dnia. Gratuluję.
  • Gratulacje. Najwspanialszyhc chwil i spełnienia marzeń.
  • Pełnia szczęście. Wszystkiego najpiękniejszego.

Po chwili również na profilu modela pojawiło się zdjęcie zdradzające, że ten ważny moment w życiu ma już za sobą.

Powiedziała: Wiadomo! Daj kawałek pizzy.

Nie pozostaje nam nic innego jak przyłączyć się do wszystkich komentarzy. Gratulujemy!

 


Agnieszka Wilczewska- Jakob Kosel oświadczył sięJakob Kosel - oświadczył się

Jakob Kosel - oświadczył się

Jakob Kosel - oświadczył się(1)

Jakob Kosel - oświadczył się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×