Szukaj

Meghan i Harry w pierwszym wystąpieniu po ogłoszeniu drugiej ciąży. Całą uwagę skupiała na sobie przyszła mama

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan Markle i książę Harry pojawili się publicznie po raz pierwszy po ogłoszeniu drugiej ciąży. Całą uwagę skupiała na sobie przyszła mama. Jak wyglądała?

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się drugiego dziecka. Małżonkowie, którzy niemal rok temu opuścili rodzinę królewską i zrezygnowali w życia monarchii, w minione walentynki ogłosili światu szczęśliwą nowinę. Jako pierwszy informację o ciąży podał magazyn People. Na profilu w social mediach pojawiło się czarno-białe zdjęcie Sussexów, a fotograf, który wykonał dla nich rodzinną sesję, podziękował im za to, że mógł być częścią tak ważnej dla nich chwili.

Pod postem natychmiast znalazło się setki tysięcy gratulacji, a piękny kadr, na którym widać już sporych rozmiarów brzuszek przyszłej mamy w błyskawicznym tempie znalazł się we wszystkich mediach. Zaledwie następnego dnia telewizja CBS zdradziła, że przyszli rodzice zgodzili się udzielić wywiadu, a o oczekiwaniu na dziecko opowiedzą w programie Oprah Winfrey.

Winfrey będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie… Później do tej dwójki dołącza książę Harry. Opowiedzą o ich przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz ich przyszłych nadziejach i marzeniach, a także powiększeniu rodziny.

Wywiad ma zostać wyemitowany 7 marca na antenie stacji CBS.

Meghan Markle w pierwszym publicznym wystąpieniu po ogłoszeniu ciąży

Fani Meghan i Harry’ego już od kilku dni zacierają ręce i nie mogą się doczekać ich wystąpienia w popularnym talk-show. Tymczasem małżonkowie zrobili im prawdziwą niespodziankę. Małżonkowie zaskoczyli swoim występem wideo, na którym możemy zobaczyć ich po raz pierwszy po ogłoszeniu ciąży.

W materiale filmowym małżonkowie opowiedzieli o swoim podcascie Archwell Audio, który uruchomili w 2020 roku.

Tworzymy Archwell Audio, aby mieć pewność, że zabieramy głos, w sprawach, o których być może nie słychać, i aby inni mogli wysłuchać trudnych historii ludzi – powiedziała Meghan.

Podczas nagrania całą uwagę skupiała na sobie ciężarna Meghan. Żona Harry’ego miała na sobie sukienkę projektu Oscara de la Renta. Za ten model trzeba zapłacić 3490 dolarów, czyli ok. 13 tysięcy złotych.

W kreacji bez rękawów i z ozdobną falbanką prezentowała się zjawiskowo. Cały czas miała jednak ręce splecione na kolanach, a przez to nie można się było dokładnie przyjrzeć jej krągłościom. Z jej twarzy nie schodził jednak promienny uśmiech. Przyszła mama na półmetku ciąży wygląda kwitnąco.


Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×