Cichopek i Kurzajewski wreszcie zareagowali na ataki Smaszcz! Postawili jej twardy warunek. Teraz to dopiero się zacznie!

Cichopek i Kurzajewski odpowiadają na ataki Smaszcz

Cichopek i Kurzajewski odpowiadają na ataki Smaszcz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski reagują na poniżające ich ataki Pauliny Smaszcz! Po tygodniach czekania wzięli sprawy w swoje ręce. Jedno jest pewne, ta afera szybko się nie skończy.

Paulina Smaszcz nie przestaje toczyć medialnego sporu z Maciejem Kurzajewskim Kasią Cichopek. Wszystko zaczęło się po tym, gdy w 40. urodziny prezenterki ujawniła, że stanowią oni parę. Następnie zaczęła zarzucać byłemu mężowi nieszczerość. Spór eskalował po wizycie dziennikarki w domu Macieja, w którym akurat przebywała jego schorowana, 74-letnia matka – Teresa Kurzajewska. Rzekomo odwiedziła ona seniorkę po to, by dowiedzieć się tego, w jaki sposób jest traktowany pies przygarnięty przez parę, Bono.

Cień na dobre intencje rzucił Maciej, który przekazał, że o poczynaniach Pauliny zawiadomił policję.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – prezenter wyznał w rozmowie z Super Expressem.

Smaszcz odpowiedziała oświadczeniem, po którym zamieściła mocny wpis poniżający ojca jej synów. Określiła oponenta mianem „mężczyzny bez honoru, ojca bez żadnych wartości”.

Wczoraj Jastrząb Post donosił, że policja rozpoczęła przesłuchiwanie świadków w sprawie Pauliny. Na pierwszy ogień poszła mama Macieja.

Cała rodzina uważa, że nikt nie może bez pozwolenia nachodzić starszej, schorowanej kobiety w domu i robić z tego show w internecie – mówiło nasze źródło.

Teraz w sieci pojawiły się kolejne rewelacje dotyczące sporu na linii Kurzopki – Smaszcz. Para postanowiła stanowczo zareagować na ataki Pauliny, które z każdym kolejnym tygodniem przybierają na sile. Wystarczy przypomnieć ordynarny komentarz internautki o Kasi Cichopek, który udostępniła kobieta petarda. Przeczytacie go tutaj.

Kasia i Maciej postanowili powiedzieć stop i wzięli sprawy w swoje ręce – a właściwie przekazali je warszawskiej kancelarii prawnej.

Cichopek i Kurzajewski odpowiadają na ataki Smaszcz

Należący do wp.pl serwis Pudelek dowiedział się, że Kasia i Maciej wystosowali do Pauliny pisma od prawników. Jak łatwo się domyślić, domagają się od Smaszcz przeprosin oraz zaprzestania kolejnych napaści w sieci i podczas wywiadów, których tak ochoczo ostatnio udziela była żona prezentera:

Maciej długo znosił krzywdzące wypowiedzi Pauliny, ale w końcu stwierdził, że miarka się przebrała. Miał dość tego, jak Smaszcz traktuje swoich synów, jego i resztę jego najbliższych. Razem z Kasią wynajął najlepszych prawników i wysłał pismo do Pauliny z żądaniem przeprosin i zaprzestania kolejnych ataków. Kasia wystosowała podobne, oddzielne pismo. Jeżeli Paulina ich nie przeprosi, to sprawa skończy się w sądzie – twierdzi źródło Pudelka.

Z każdym kolejnym postem widmo procesu jest coraz bardziej realne. Dodatkowo wkrótce upłynie termin opublikowania komunikatu o treści, jakiej domagają się gwiazdy:

Nasz informator zaznacza, że widmo procesu staje się z każdym dniem coraz bardziej realne. Lada dzień minie termin opublikowania oświadczenia z przeprosinami.

Paulinie zostało niewiele czasu na reakcję w sprawie. Ustosunkuje się do twardych warunków, jakie postawili jej zakochani?


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Open Day marki Wonders Shoes

Smaszcz-Kurzajewska Paulina2018-11-20

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz - zdjęcia ślubne

Komentarze

 • Gość pisze:

  Kocha Macka i nie może pogodzić się z porażką inny miała plan !!!

  • Gość emerytka pisze:

   JAKBY GO KOCHAŁA TO NIE MIAŁABY PIERWSZA KOCHANKA I NIE ZAŻĄDAŁA BY ROZWODU, Z CZEGO P.MACIEJ SKORZYSTAŁ BEZ PROBLEMU, DAŁA MU WOLNOŚĆ….!!! Z KOCHANKIEM NIE WYSZŁO, MACIEJ NIE BŁAGAŁ O POWRÓT I ZOSTAŁA PODŁA, MŚCIWA I ZAWISTNA BABA SAMA…..SIEDZIAŁA CICHO DOPÓKI OFICJALNIE NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ ŻE MACIEJ I KASIA SĄ PARĄ SZCZĘŚLIWIE ZAKOCHANĄ……TO CO ONA ROBI NADAJE SIĘ TYLKO PRZED OBLICZE SĄDU, M.KURZAJEWSKI JEST I TAK SPOKOJNY, ALE KAŻDY MA GRANICE WYTRZYMAŁOŚCI……

  • Gcukierość pisze:

   Kochała też pana Krauze, żonatego i dzieciatego ,i to była przyczyna rozpadu małżeństwa z Kurzajewskim po 23 latach.Kochanek wrócił na łono rodziny,a ona liczyła na powrót Macieja,stąd ta złość.

  • Gość pisze:

   Popieram. Jej nie chodzi o Macieja ale o jego kasę. Cały cas kochała jego pieniądze a nie jego. Znalazła bogatszego, to rzuciła Kurzajewskiego, ale ten drugi szybko się poznał na Paulince. Takie baby toksyczne nie powinny wchodzić w żadne związki.

 • Gośćiuwa pisze:

  Ta Kasia już na wcasach męża wykorystala do robienia
  fotetek tyłeczka,a Kurzajewski dał się wciągnąć ,wydaje mi się, że Paulina go kocha naprawde

  • Gość pisze:

   To napewno nie jest miłość to chęć zawłaszczenia drugiego człowieka .Bardzo antypatyczna ta pani Paulina.

  • Gość emerytka. pisze:

   KOCHA I NIENAWIDZI, WREDNA BABA NISZCZY ZDROWIE, ŻYCIE I KARIERĘ ZAWODOWĄ, ZNECA SIE PSYCHICZNIE NAD KASIĄ I JEGO RODZINĄ. PRZYPADEK KLINICZNY DO PSYCHIATRYKA I TO NA ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

  • Gość pisze:

   A słyszałam że ty kochasz Paulinę,do dzieła jest eolna

 • Gośćella pisze:

  Paulina,nie przepraszaj!!

  • Gość pisze:

   Paulina jest zraniona kobieta f
   Plus choroba stąd te zachowania. Zresztą po co cipkokurzaje upubliczniali swoje qorviszonow życie. Kaśka ciebie czeka to samo co Paulinę jak cie kurzajewski zostawi .A zostawi .Policja ciebie też czeka.Patrz i wyciągaj wnioski z kim się zadajesz.Jak zachorujesz to cie zostawi tak samo.

  • Gość pisze:

   Kurzajewski NIC nie upubluczniali. Zrobila to Smaszcz.

  • Gość emerytka. pisze:

   TO SPOTKAJĄ SIĘ W SĄDZIE, A WTEDY DOŁOŻĄ JEJ INNI CELEBRYCI, KTÓRYCH SZKALOWAŁA, KASIA ORAZ MACIEJA MAMA I JEGO RODZINA. W SĄDZIE NIE BEDZIE TAK PYSZCZYŁA CWANIARA

  • Gość rafal pisze:

   Za co ma. Przepraszać że powiedziała prawdę bo oni się posuwali a prawda w oczy kole

 • Gość KAMA W pisze:

  Pani Smaszcz jak ją tam zwą powinno się zakleić japę lepcem!!!!!!!taka jest prawda

  • Gośćxxxxx pisze:

   🏥🚑

  • Gość emerytka pisze:

   SMASZCZ NALEŻY IZOLOWAĆ, TO PSYCHICZNIE CHORA KOBIETA I PSYCHOPATKA…..DOPROWADZIŁA NAWET DO TEGO, ŻE STARSZY SYN ZMIENIŁ NAZWISKO JUŻ NIE NAZYWA SIE KURZAJEWSKI, TO MĄDRA KOBIETA…????? Z JEDNEJ UCZELNI JUŻ JĄ WYWALILI TO I Z INNYCH PRAC TEŻ POLECI, NIKT NIE CHCE MIEĆ PSYCHOLA W SWOICH SZEREGACH

  • Dejzi pisze:

   Tej kobiecie pomieszało się w głowie to już jakaś obsesja robi z siebie psychiczną furiatkę i leję pmyje w tym związku to z nią było nie ta

  • Gość pisze:

   Pani Paulina zbiera ciegi za ku….stwo meza ktory zdradzal w czasie gdy jeszcze byli malzenstwem. A ludzie przyklaskuja lajdactwu bo pasuja podobno wizualnie do siebie . I to jest straszne …

 • Gośćmaja pisze:

  Z Kasią jest zamieszanie ,ale Paulina jest ciekawsza według mnie i zakochana

  • Gość emerytka. pisze:

   HA HA HA TO SZKARADA Z WIELKIMI KOŃSKIMI ZĘBAMI, BEZ KOBIECOŚCI, SUBTELNOŚCI, KULTURY I TAKTU….OPRÓCZ DYPLOMÓW I KASY JAKO CZŁOWIEK KOMPLETNE DNO. JAKOS CI KOCHANKOWIE NIE LECA DO NIEJ NA ZABÓJ BO KTO BY EYTRZYMAŁ Z TAKĄ BABĄ….

  • Gośćmono pisze:

   Sam lub sama jesteś SZLSRADA ZJEBANY HRJTERZE

 • Gość pisze:

  Kurzajewski ta kobieta ciebie kocha naprawdę

  • Klea pisze:

   Naprawdę? Miała swój czas i go nie wykorzystała w pełni. Odeszła na własne życzenie. Teraz to se może kochać platonicznie. Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz. A Maciej już zajęty i podejrzewam, że gdyby nawet był wolny nie wszedł by drugi raz do tej samej rzeki.

  • Gość pisze:

   To ja bym bardzo podziękowała za taką miłość. To obsesja a nie miłość. Jeżeli się kogoś kocha to nie miesza się go z błotem i nie odsądza od czci i honoru. To jest psychopatyczne zachowanie. Ta kobieta jest już tak wulgarna w swoim zachowaniu, że aż przenosi się to na wygląd. To ona kłamie i manipuluje. Synowie zwieli za granicę byle dalej, pan Maciej układa sobie życie na nowo, rodzina i znajomi mają jej już dość. Poobrażała wszystkich dookoła i zostanie sama, już niedługo. Tylko przestańcie już powtarzać jej chore wynurzenia. To jest jej prawda i tylko jej. Druga strona milczy. Więc skąd wiadomo jak jest naprawdę? Nikt tego nie wie.

  • Gość pisze:

   To ma być miłość ,najpierw sama wystąpiła o rozwód a teraz szkaluje każdego kto jej nie popiera w tym co robi , jak można prać brudy publicznie ,co na tym zyska i nie wiadomo czy synowie na pewno ja popierają

 • Gość pisze:

  przecież to szalona baba , na pewno wymyśli wszystko, żeby tylko nie przeprosić , może zacznie udawać umierającą , po niej można się wszystkiego spodziewać

  • Gość 1 pisze:

   A ta wariatka powinna już dawno wylądować w zakładzie zamkniętym.. Zazdrość i nienawiść nie pozwala jej normalnie już funkcjonować..

  • Gość pisze:

   Smaszcz daj spokój i nie rób wstydu sobie i dzieciom. Czy nie widzisz jak bardzo jesteś żałosna!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×