„Mężczyzna bez honoru, ojciec bez żadnych wartości”. Smaszcz jak czołg jedzie po Kurzajewskim. Wyciąga kolejne brudy w obelżywym wywodzie. Jest też o Cichopek

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz nie zaprzestaje ataków na Macieja Kurzajewskiego. Tym razem wplotła do nich wątki polityczne i religijne. Na tym się nie skończyło. Po chwili poszła jeszcze ostrzej. Zabrała też głos ws. Kasi Cichopek.

Paulina Smaszcz nie przestaje toczyć medialnego sporu z Maciejem Kurzajewskim Kasią Cichopek. Wszystko zaczęło się po tym, gdy ujawniła, że stanowią oni parę. Następnie zaczęła zarzucać byłemu mężowi nieszczerość. Spór eskalował po wizycie dziennikarki w domu Macieja, w którym akurat przebywała jego 74-letnia matka – Teresa Kurzajewska. Rzekomo odwiedziła ona seniorkę po to, by dowiedzieć się tego, w jaki sposób jest traktowany pies przygarnięty przez parę, Bono.

Dziękuję @anna_zejdler , że mogłam w wywiadzie z Tobą powiedzieć o tułaczce BONO, który po wielu miesiącach wrócił do domu Maćka, mimo że został wydany jak stara, niechciana szafa przez swojego właściciela. BONO po tych przeżyciach jest chory, jak mówi Mama Maćka, i BONO potrzebuję leczenia. Moi przyjaciele twierdzą, że nawet dzisiaj Maciek w ramach swojej rehabilitacji bycia właścicielem, zabrał BONO do programu Pytanie na Śniadanie. To dobrze wróży – relacjonowała w mediach społecznościowych chwilę po wyjściu ze spotkania z seniorką.

Cień na dobre intencje rzucił Maciej, który przekazał, że o poczynaniach Pauliny zawiadomił policję.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – prezenter wyznał w rozmowie z Super Expressem.

Smaszcz zareagowała na krok byłego męża w oświadczeniu.

Afera na całą Polskę. Kurzajewski zgłosił Smaszcz na policję. Po tym, co zrobiła jego schorowanej mamie, nie miał wyjścia. „To bardzo bolesne”

Afera na całą Polskę. Kurzajewski zgłosił Smaszcz na policję. Po tym, co zrobiła jego schorowanej mamie, nie miał wyjścia. „To bardzo bolesne”

Posted by Jastrzab Post on Monday, November 21, 2022

Paulina Smaszcz atakuje Macieja Kurzajewskiego i Kasię Cichopek

W obszernej wiadomości zasugerowała między innymi, że to ona jest matką sukcesu Macieja. Na tym nie zakończyła dywagacji. Poszła krok dalej i postanowiła upolitycznić ich konflikt. Pokusiła się nawet do stwierdzenia, że były mąż był niegdyś „wyznawcą” PO, a potem porzucił poglądy, stając się „wyznawcą religii PiS”, choć „jego wartości katolickie są bez żadnego pokrycia”.

Określiła też oponenta mianem „mężczyzny bez honoru, ojca bez żadnych wartości”. Tym razem oszczędziła za to Kasię, zaznaczając, że jej nie zna.

Dodam, że nie znam pani Katarzyny i dziwie się, że media antagonizują nas, zamiast zwrócić uwagę, że przyczyną wszystkich wydarzeń są kłamstwa i postawa Macieja Kurzajewskiego, mężczyzny bez honoru, ojca bez żadnych wartości, człowieka, który z wyznawcy PO stał się konserwatywnym wyznawcą religii PIS, mimo że jego wartości katolickie są, jak widać, bez żadnego pokrycia. Proszę zwrócić uwagę na jego działania i moralność. W tej postawie i wizerunku nie ma za grosz prawdy i deklarowanych wartości – napisała.

Myślicie, że te ataki kiedyś się skończą?


Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na Śniadanie

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Kasia Cichopek i Teresa Lipowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Answers kiedy mogę

  • Jaro pisze:

   Współczuję Maćkowi i Kasi, Maciek chyba był strasznie przez Smaszcz tłamszony, na zdjęciach z nią zawsze smutny, z Kasią ciągle uśmiechnięty, widać, że jest szczęśliwy. Te wszystkie opinie podziwiające Smaszczowa pisze ona sama. Trzymajcie się Kurzopki

  • Ewa pisze:

   Myślę że to już tylko psychiatra może pomóc

  • Gość pisze:

   🙌

  • Gość AAaa pisze:

   Teraz widać jak Kurzajewski jest słaby dużo traci w oczach widzów. Nie ma własnego zdania.Teraz podejmuje działania pod wpływem Cichopek /zawiadomienie na policje- to ewidentnie pod jej wplywem/ Hakiela też zmusiła do milczenia, w sprawie żeby nie ucierpiał jej wizerunek. Sprytna kobietą, ale z p Smaszcz nie ma szans. Mam nadzieję, że P.Smaszcz skutecznie wyjawi hipokryzję i morale tych dwojga.

  • Gość pisze:

   Może powinna zacząć od siebie i wyjaśnić dlaczego romansowala z zonatym i dzieciatym Krauze?

  • Gość Iza pisze:

   Pan M K był kiedys w moim mieście i zaangażował sie w zbiórkę dla chorego dziecka choc nie musial. Bardzo sympatyczny

  • Terku pisze:

   Pani Justyno
   Proszę pomyśleć o tym jaką to wszystko ma niszcząca siłę. Niszczy to wszytko wokół. Rani wszystkich wokół. Na co to komu potrzebne?

  • G pisze:

   Ta pani ma problemy sama ze sobą bez honoru sama chciała rozwód a teraz piszę śmieci oczernia wstyd

  • Gość pisze:

   No i to dobry psychiatra ta pusta baba zdurniala calkiem

  • Gość niedzielny pisze:

   Nie mozna juz na idiotke bez honoru patrzec. Przez jej charakter i zjechana psychike odwrocila sie od niej rodzina. Mam nadzieje, ze przez sad bedzie zmuszona do pobytu w szpitalu psychiatrycznym.A Was,dziennikarzy prosimy o nieprzeprowadzanie z nia wywiadow.

  • Gość pisze:

   Bardzo cytrynowa i nieszczęśliwa kobieta… . Niedługo te ich niesnaski i obrzydliwe brudy będą wyskakiwać z lodówki ! To jest chore !

  • Gość pisze:

   Ta Smaszcz to chora z nienawiści idiotka. Powinni ją za to skazać. Ona próbuje ludziom zniszczyć życie.

  • Gość pisze:

   Mam pomysł,napiszmy ogólnopolskie pismo ,skierujmy je do odpowiednich władz, żeby zakazała tej Pani publicznego wypowiadania się i pokazywania .To jest tak żenujące…obraza honoru kobiet i braku godności,jest mi wstyd.

  • Gośćbmc pisze:

   To już jest chore.Kobieta niby wykształcona,a tak się poniża. Po co komu to wszystko i tak nic nie zmieni,a tylko zraża ludzi do siebie.

  • GośćAdam pisze:

   Do Gość Aaa co ty pieprzysz ta kobieta jest totalnie walnięta a Kurzajewski jest b.madry Nie wdając się w dyskusję z osobą psychiczną

  • Gosc pisze:

   Jak najszybciej w kaftan bezpieczenstwa ,wsadzić to brzydactwo

  • Gość pisze:

   Żałosna kobieta. Traci za każdym razem kiedy się wypowiada. Współczuję następnemu mężczyźnie który wpadnie w jej sidła. A obecnemu to już współczuję. Roszczeniowa baba.

  • Gość pisze:

   Ktoś napisał o romansie p. Smaszcz. Ten Pan nigdy nie był żonaty, to raz. Rozstał się, z partnerką,był wolny to dwa. Nie piszcie głupot jak nie znacie prawdy. Plotka może narobić wiele złego. Poza

  • Gosia pisze:

   Kobieta która bez honoru opisuje i potępia ojca swoich dzieci to koszmar. A jeszcze podkreśla że ma doktorat ? Kto Ci ten doktorat napisał kobieto? Zachowanie poniżej kobiety patologicznej. Zmień lekarza bo ten Cię oszukuje. Zobacz jak można być szczęśliwym, uśmiechniętym, a ty się nazywasz katoliczką wyśmiewasz byłego męża. To ty jesteś śmieszna i nie możesz się pogodzić z tym że ONI SĄ SZCZĘŚLIWI. I tego im nadal życzę. Opanuj się i baw się życiem swoim. Pozdrawiam.

  • Gośćgosc pisze:

   Zal mi byłej żony pana kurzajewskiego .wszystko wskazuje NATO ze ona ciągle cierpi, żre nie uporała się z klęską rozwodu ! To cierpienie będzie rosło bez pomocy specjalisty ! Straszenie chorej kobietypolicją jest wredne i złe świadczy o pani Kasi i panu Maćku ! Na cudzej krzywdzie nie zuduhecie szczęścia

  • Gośćjalo pisze:

   Smaszcz ma swoje pięc minut i zarabia na Kurzajewskim

  • Ewa pisze:

   Zniszczyc ta lajdacka pisowska burdelnice i ta SZAMBIARNIA na czele z konkubina Kurskiego bo to ona jest motorem tego bagna
   Kiedy bedzie koniec a los im mocno dokopie
   Dlaczego malutkie dzieci cierpi i choruje a te blacie lajdacza sie tylko
   Czas by im los dopierdolil