Britney Spears się zaręczyła. Pokazała pierścionek z wielkim brylantem. Zanim powiedziała „tak” doszło do wpadki

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears i Sam Asghari

Britney Spears się zaręczyła, czym pochwaliła się na Instagramie. Zanim zdecydowała się na ten krok, doszło do pewnej wpadki, która pojawiła się w mediach społecznościowych. Co się stało?

Britney Spears od dłuższego czasu walczy w sądzie o swoją niezależność i uwolnienie się spod kurateli ojca. W jednym z wywiadów zdradziła, że stara się o to dopiero teraz, bo nie wiedziała wcześniej, że ma do tego prawo. Potem zdradziła, że dopóki jej tata będzie miał na nią wpływ, nie zamierza wracać na scenę.

Kilka tygodni później ojciec piosenkarki zdobył się na niespodziewany krok. Złożył wniosek o zakończenie kurateli. Argumentował to tym, że troszczy się wyłącznie o dobro córki:

Pani Spears powiedziała sądowi, że chce podejmować decyzje dotyczące zdrowia, decydować kiedy, gdzie i jak często poddawać się terapii, kontrolować swoje finanse. Chce móc wyjść za mąż i mieć dziecko, jeśli tak postanowi. Krótko mówiąc, chce żyć swoim życiem tak, jak chce – zapisano we wniosku, który cytuje polska strona fanów Britney.

Na dokument zareagował już adwokat Britney, Mathew Rosengart, który powiedział:

Ten wniosek stanowi ogromne zwycięstwo prawne dla Britney Spears. (…) Pan Spears wierzy, że może próbować uniknąć odpowiedzialności i sprawiedliwości, w tym zeznawania pod przysięgą, ale nasze dochodzenie w sprawie złego zarządzania finansami i innych kwestii będzie kontynuowane.

Britney Spears się zaręczyła. Pokazała przepiękny pierścionek

Britney Spears na co dzień może nie tylko liczyć na wsparcie fanów, ale także swojego ukochanego. Piosenkarka i Sam Asghari poznali się w październiku 2016 roku na planie teledysku Slumber Party. Chociaż mężczyzna jest 12 lat młodszy od swojej ukochanej, to nie przeszkodziło im stworzyć udanego związku.

Niedawno para postanowiła postawić kolejny krok w swojej znajomości. Sam oświadczył się ukochanej i został przyjęty. Te wieści potwierdził menadżer narzeczonego piosenkarki, Brandon Cohen. Wydał oświadczenie, które pojawiło się na łamach zagraniczne prasy:

Para uczyniła swój wieloletni związek oficjalnym.

Zdradził, że pierścionek zaręczynowy Spears został zaprojektowany przez nowojorskiego jubilera Romana Malayeva:

Nie mógł być szczęśliwszy, że może stworzyć ten jedyny w swoim rodzaju pierścień – dodał Cohen.

Także sami zainteresowani pochwalili się tymi radosnymi wiadomościami. Britney Spears w mediach społecznościowych udostępniła krótki filmik, na którym pozuje z narzeczonym. Zdobyła się na krótki podpis:

Nie mogę w to uwierzyć.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji. Nie obyło się jednak bez wpadki. Kilka dni temu Sam opublikował na Instastory dwa zdjęcia pierścionka z brylantem. Szybko je usunął. Potem tłumaczył, że jego konto zostało zhakowane, a zdjęcia przerobiono w Photoshopie.

Dodajmy, że zdaniem Ajaya Ananda z rynku diamentów RareCarat.com , pierścionek piosenkarki wydaje się być „skromnym” 3,5-karatowym, okrągłym pasjansem, który byłby wart około 70 000 dolarów.


Britney Spears zaręczyła się

Britney Spears zaręczyła się

Britney Spears zaręczyła się

Britney Spears zaręczyła się

Britney Spears zaręczyła się

Britney Spears zaręczyła się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×