Blanka Lipińska ostatecznie odcięła się od Barona. Drastyczny ruch pisarki mówi wiele o ich rozstaniu

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska po ogłoszeniu swojego rozstania z Baronem szybko postanowiła zapomnieć o tym, co łączyło ich przez ostatnie osiem miesięcy. Autorka bestselleru 365 dni zdobyła się na stanowczy krok. Co na to Baron?

Blanka Lipińska stanowili jedną z bardziej medialnych par polskiego show-biznesu. Chociaż zakochani na samym początku starali ukrywać się to, co ich łączy, to po kilku tygodniach zdecydowali się ujawnić swój związek. Na profilu blanki pojawiło się wtedy ich pierwsze wspólne zdjęcie. Od tamtej pory zakochani nie szczędzili swoim fanów szczegółów ze swojej codzienności. Chętnie dzielili się tym, jak wygląda ich dzień. Zdradzali nawet bardzo intymne szczegóły dotyczące wspólnych randek. Gdy ich związek dopiero się rodził, w kraju ogłoszono kwarantannę. To był dla tego uczucia nie lada sprawdzian. Zakochani cały ten czas spędzili razem. Po tych kilku tygodniach wydawało się, że nic nie może im już zaszkodzić, bo mieli okazję świetnie się poznać.

Koniec kwarantanny i powrót do normalnego życia i zawodowych obowiązków zweryfikował jednak tę miłość. Wczoraj w prasie pojawiło się oficjalne oświadczenie Blanki Lipińskiej dotyczące rozstania. Takiej informacji chyba nikt się nie spodziewał.

Tak, kilka dni temu rozstaliśmy się z Aleksandrem. To dla mnie bardzo trudny czas, który na moje szczęście spędzam z bliskimi osobami w pięknym miejscu. Wielka prośba do mediów i fanów, nie róbcie z tego sensacji, dostatecznie dużo jest we mnie bólu, który staram się ukryć. Związek dwóch osób publicznych siłą rzeczy był medialny, mam nadzieję, że rozstanie takie nie będzie. Lubię się dzielić z ludźmi pozytywną energią, natomiast cierpienie chcę przeżywać tylko w otoczeniu przyjaciół. Niech każda osoba, która będzie chciała zabrać głos w tej sprawie (zwłaszcza dziennikarze) przypomni sobie jakie to uczucie, kiedy kończy się związek. Liczę i Alek zapewne również, na odrobinę empatii z Waszej strony. Jest to mój jedyny oficjalny komentarz zarówno dla mediów, jak i dla osób obserwujących mnie w social mediach.

Blanka czas po rozstaniu postanowiła spędzić w słonecznym Egipcie i odpocząć w obecności najlepszych przyjaciół.

Blanka Lipińska pozbyła się pamiątek po Baronie

Kiedy Blanka i Baron byli razem na ich profilach społecznościowych cały czas pojawiały się nowe wspólne zdjęcia. Zakochani swoim wielkim szczęściem chcieli podzielić się z fanami. Publikowali kadry i filmiki, na których pokazywali, jak wygląda ich codzienność. Nie zabrakło też ujęć z ich rajskich wakacji. Tuż po ogłoszeniu rozstania Blanka postanowiła definitywnie pozbyć się muzyka nie tylko ze swojego życia, ale także z social mediów. Autorka bestsellerów usunęła wszystkie wspólne zdjęcia ze swojego profilu.

Na taki krok nie zdecydował się jednak Baron, który na swoim Instagramie nadal ma wspólne ujęcia z byłą dziewczyną.

Blanka zareagowała na rozstanie bardzo emocjonalnie, ale może w oczach Barona jeszcze nie wszystko jest stracone?


Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron wybrali się na randkę

Blanka Lipińska i Baron wybrali się na randkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×