Blanka Lipińska pokazała mężczyzn swojego życia. Przystojniak w środku przykuwa uwagę. Wreszcie dotrzymała danego słowa

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska udostępniła kolejne zdjęcie z wakacji. Tym razem pokazała mężczyzn swojego życia. Przystojniak w środku przykuwa uwagę.

Blanka Lipińska w 2018 roku wydała debiutancką powieść 365 dniKsiążka szybko osiągnęła sukces i stała się bestsellerem — sprzedała się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. W krótkim czasie do sprzedaży trafiła jej kontynuacja Ten dzień, a potem Kolejne 365 dni, wieńczące tryptyk.

Od tego momentu Lipińska zdobyła sporo fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej zawodowe projekty, a także obserwują życie prywatne. Wiadomo, że piosenkarka przez kilka miesięcy spotykała się z Baronem. Początkowo ukrywali swój związek, gdy do prasy wypłynęły ich wspólne fotografie postanowili go potwierdzić. Od tego momentu nie szczędzili wspólnych zdjęć.

Chociaż wydawało się, że Blanka i Baron stworzyli zgrany duet, ich relacja nie przetrwała próby czasu. By uniknąć fali spekulacji na ten temat, sami zainteresowani wydali oficjalne oświadczenie. Przekazali w nim, że się rozstali. Nie zdradzili jednak powodów, które do tego doprowadziły.

Blanka Lipińska pokazała mężczyzn swojego życia

Lipińska aktywnie działa na Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuje nowe treści. Od niedawna dzieli się z internautami ujęciami zrobionymi podczas rodzinnych wakacji. Pokazała już m.in. zdjęcie, na którym pozuje ubrana jedynie w bikini. W sobotni wieczór zdecydowała się na nieco bardziej osobisty post.

Blanka na Instastory zaprezentowała „mężczyzn swojego życia”. Pokazała czterech panów, wśród których ten w środku przyciąga uwagę. Mowa o bracie Lipińskiej, Jakubie, który na wspomnianej fotografii znajduje się w towarzystwie ojca i synów. W ten sposób pisarka dotrzymała danego słowa.

Na początku wyjazdu autorka 365 dni zadeklarowała, że mimo iż jej brat nie ma konta na Instagramie, będzie częstym gościem na jej profilu:

To jest mój brat ten nieinstagramowy, ale tu będziecie go widzieć często, bo nie ma wyjścia, wyspa jest, a on nie może przede mną uciec.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Blanka Lipińska wypowiedziała się na temat Jakuba. W rozmowie z Galą zdradziła, że w dzieciństwie był jej przeciwieństwem:

Mam o rok starszego brata geniusza. Kuba jest wybitny w każdej dziedzinie oprócz muzyki. Był pierwszym dzieckiem, zawsze świetnie się uczył. Ja próbowałam się prześlizgnąć, kombinować. On był lubiany przez nauczycieli i dyrekcję, miał wzorowe zachowanie, a ja zawsze poprawne albo nieodpowiednie. Nie mieli ze mną w szkole łatwo – wspomina autorka 365 dni.

O tym, jak wygląda Jakub Lipiński możecie się przekonać zaglądając do galerii.


Blanka Lipińska pokazała mężczyzn swojego życia

Blanka Lipińska pokazała mężczyzn swojego życia

Blanka Lipińska pokazała brata

Blanka Lipińska pokazała brata

Tak wygląda Jakub, brat Blanki Lipińskiej

Tak wygląda Jakub, brat Blanki Lipińskiej

Komentarze

  • Gość pisze:

    Bardzo zazdroszczę ludziom, którzy są dumni ze swoich ojców. Mój ojciec tylko mnie krytykował, nigdy nie pochwalił. Zero uczuć. Teraz, po tylu latach, wstyd się gdzieś z nim pokazać. Wstyd mi go brać na wycieczkę, do restauracji. Kompletnie nie potrafi się zachować. Jeszcze jest w tych swoich żartach taki głośny, żeby wszyscy dobrze słyszeli. Mało tego, jeszcze myśli, ze On jest właśnie kimś

  • Gość pisze:

    Taki lajf wnuk wnuczka mama tata syn córka babcia dziadek tylko wnuczki brak to twój brata nie znam ch..ja a juz myslalem ze cie uleje ha ha dziekujemy tobie matko boska i tobie ojcze boski ludzie pracy dom rodzina praca jak mawia klasyk arbeit mein frei i świeza woda w basenie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×