Blanka Lipińska na wakacjach zaszalała z fryzurą. Teraz to dopiero wygląda hot!

Blanka Li[ińska

Blanka Li[ińska

Blanka Lipińska odpoczywa na Malediwach. We wtorek na Instagrami pochwaliła się nową fryzurą. Teraz to dopiero wygląda hot.

Blanka Lipińska trzy lata temu wydała debiutancką powieść 365 dniktóra szybko osiągnęła sukces. W krótkim czasie stała się bestsellerem — sprzedała się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. Potem ukazała się jej kontynuacja Ten dzień. Następnie opublikowano książkę Kolejne 365 dni, która wieńczy tryptyk.

Od tego momentu pisarka utrzymuje się na fali popularności. Zdobyła mnóstwo fanów, którzy śledzą jej poczynania w sieci. Niedawno urządziła sobie z nimi pogadankę, w której trakcie odpowiadała na nurtujące pytania. Zdradziła m.in. że mogłaby być z mężczyzną niezwiązanym ze światem show-biznesu, który będzie od niej biedniejszy:

Nie lubię stereotypów, uważam, że nas ograniczają. A jednym z nich jest przekonanie, że to facet ma być tym, który „utrzymuje dom”. A ja pytam dlaczego? Jeżeli ja mam głowę do biznesu i umiem zarabiać pieniądze, a mój facet jest doskonały w dziedzinie, która daje mu spełnienie, mi imponuje, ale nie jest lukratywna, to dlaczego mam rezygnować z niego, tylko dlatego, że ma mniej pieniędzy?

Blanka Lipińska na wakacjach zaszalała z fryzurą. Jak wygląda?

Od pewnego czasu Lipińska relacjonuje rodzinne wakacje. Razem z mamą, tatą, bratem i jego rodziną wybrała się na Malediwy. Niedawno Blanka pokazała zdjęcie, na którym widać mężczyzn jej życia. W ten sposób dotrzymała danego słowa. We wtorkowy poranek dodała kolejne nagranie na Instagramie.

Tym razem pochwaliła się filmikiem zarejestrowanym w łóżku. Uwagę przyciągają włosy Blanki, które są bardzo jasne. Sama zainteresowana zdradziła, że jej włosy rozjaśniło słońce. Chociaż próbuje je chronić różnymi olejkami, nie udaje jej się to:

Dzień dobry moi kochani to będzie piękny dzień. Ja i mój platynowy blond witamy was. Nie było to zamierzone, żeby moje włosy aż tak wyjaśniały. Naprawdę próbuję je ochronić na wszelkie możliwe sposoby olejkami […]. Chronią tyle, że te włosy mi nie odpadną i to jest plus.

Nowa fryzura pisarki świetnie współgra z jej opalenizną. O tym, jak aktualnie wygląda Blanka Lipińska, możecie się przekonać zaglądając do galerii. Podoba się wam w takim wydaniu?


Blanka Lipińska w nowym kolorze włosów

Blanka Lipińska w nowym kolorze włosów

Screenshot_20210928-145912_Instagram
Blanka Lipińska z synem

Blanka Lipińska z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×