Blanka Lipińska otworzyła się w temacie związku z biedniejszym mężczyzną. „Jak mówią — serce nie sługa”

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska zdradziła swoim fanom, z jakim mężczyzną mogłaby się związać. Musi być zamożny i przystojny?

Blanka Lipińska w 2018 roku wydała debiutancką powieść 365 dniKsiążka szybko osiągnęła sukces i stała się bestsellerem — sprzedała się w ponad 500 tysiącach egzemplarzy. W krótkim czasie do sprzedaży trafiła jej kontynuacja Ten dzień, a potem Kolejne 365 dni. Po sfilmowaniu pierwszej części, co okazało się strzałem w 10, pisarka stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w naszym kraju.

Od tego momentu Lipińska zdobyła sporo fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą jej zawodowe projekty, a także obserwują życie prywatne. Wiadomo, że piosenkarka przez kilka miesięcy spotykała się z Baronem. Początkowo ukrywali swój związek, gdy do prasy wypłynęły ich wspólne fotografie, postanowili go potwierdzić. Od tego momentu nie szczędzili wspólnych zdjęć.

Chociaż wydawało się, że Blanka i Baron stworzyli zgrany duet, ich relacja nie przetrwała próby czasu. By uniknąć fali spekulacji na ten temat, sami zainteresowani wydali oficjalne oświadczenie. Przekazali w nim, że się rozstali, ale do tej pory nie ujawnili powodów. Od tamtej pory fani zastanawiają się, z kim zwiąże się ich ulubienica.

O jakim partnerze marzy Blanka Lipińska?

Blanka Lipińska zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A. Podczas zabawy odpowiadała na pytania zadane przez fanów. Jedna z użytkowniczek była ciekawa, czy pisarka związałaby się z niezamożnym mężczyzną.

No jasne, że tak! Zwłaszcza na tym etapie, na którym jestem teraz. Nie lubię stereotypów, uważam, że nas ograniczają. A jednym z nich jest przekonanie, że to facet ma być tym, który „utrzymuje dom”. A ja pytam dlaczego? Jeżeli ja mam głowę do biznesu i umiem zarabiać pieniądze, a mój facet jest doskonały w dziedzinie, która daje mu spełnienie, mi imponuje, ale nie jest lukratywna, to dlaczego mam rezygnować z niego, tylko dlatego, że ma mniej pieniędzy? – napisała.

Zdradziła również, że mogłaby być w związku z mężczyzną, który nie będzie związany ze światem show-biznesu.

Wiesz, jak mówią, serce nie sługa. A jeśli mogłabym wybrać, to już nigdy nie chcę być z osobą publiczną.

Na koniec ujawniła, na co zwraca uwagę u mężczyzn.

Jeśli chodzi o fizyczność: na usta, oczy, dłonie. Jeśli chodzi o charakter: na inteligencję, poczucie humoru, punktualność.

Jak widać, Blanka ma bardzo sprecyzowane kryteria. Pozostaje życzyć jej szczęścia.


Blanka Lipińska o wymarzonym partnerze

Blanka Lipińska o wymarzonym partnerze

Blanka Lipińska o wymarzonym partnerze

Blanka Lipińska o wymarzonym partnerze

Blanka Lipińska o wymarzonym partnerze

Blanka Lipińska o wymarzonym partnerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×