Szukaj

Luksusowe wakacje Blanki i Barona. Cena za hotel zwala z nóg! Ale za to jakie luksusy! Czego to tam nie ma

Blanka i Baron

Blanka i Baron

Blanka Lipińska i Baron od kilku dni chwalą się w social mediach relacjami ze swojego pobyty w Gracji. Widać, że zakochani uwielbiają otaczać się luksusem. Ile płacą za pobyt w hotelu?

Blanka Lipińska i Baron zaczęli się ze sobą spotykać ponad pół roku temu. Na początku starali się ukrywać swój związek przed kolorową prasą. Jednak, gdy już byli pewni swoich uczuć, opublikowali w social mediach swoje pierwsze wspólne zdjęcie. Od tego czasu zakochani nie zamierzają ukrywać tego, co ich łączy. Para wspólnie spędziła czas kwarantanny i wszystko bardzo skrupulatnie relacjonowała w social mediach.

Codziennie mogliśmy liczyć na nowe instastory z ich udziałem. Widać było, że są w sobie zakochani po uszy i starają się celebrować każdą wspólną chwilę. Aby nie ostudzić temperatury swoich uczuć, urządzali sobie nawet domowe randki. Ich związek z biegiem czasu staje się coraz bardziej poważny. Para ostatnio nawet zaczęła rozmawiać o dzieciach, chociaż do tej pory Blanka otwarcie twierdziła, że nie widzi siebie w roli matki. Autorka bestselleru 365 pochwaliła się też przeprowadzką do nowego, luksusowego mieszkania. Kolorowa prasa informowała, ma z nią również zamieszkać jej ukochany. Pomimo kilkumiesięcznego stażu ta relacje staje się coraz bardziej poważna.

Gdy tylko minęła kwarantanna, zakochani natychmiast spakowali walizki i udali się na swój pierwszy wspólny wyjazd. Para spędziła kilka dni nad polskim morzem. Teraz jednak postanowili zafundować sobie coś bardziej luksusowego.

Blanka i Baron na wakacjach. Ile zapłacili za hotel?

Blanka Lipińska słynie z zamiłowania do luksusu i nie wstydzi się o tym opowiadać. Pieniądze zarobione na swojej twórczości chętnie wydaje na wartościowe przyjemności. Jedną z nich jest wyjazd do Grecji. Gwiazda udała się tam oczywiście razem ze swoim partnerem. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za nocleg w hotelu, który wybrali.

Blanka i Baron znajdują się w hotelu Stella Island Luxury Resort & Spa (Adults Only). Luksusowy kurort znajduje się w dzielnicy Analipsi. Na jego terenie są dostępne takie atrakcje jak centrum fitness, zajęcia z jogi, basen lagunowy, pokazy gotowania na żywo, oraz korty tenisowe. Wnętrza są urządzone, na bardzo wysokim poziomie, a widok hotelu zapiera dech. Podobnie również jak cena za jeden nocleg. W opcji o najwyższym standardzie za pobyt dwóch osób za jedną dobę trzeba zapłacić nawet 10 tys. złotych. Wszystko jednak zależy od wybranej opcji.

Trzeba przyznać, że Blanka i Baron uwielbiają otaczać się luksusem.

 

 


Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×