Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała niepublikowane zdjęcia. Każdego dnia odkrywa swoją miłość na nowo

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla pierwszą rocznicę ślubu uczciła serią romantycznych zdjęć. To musi być prawdziwa miłość.

Beata Tadla w ubiegłym roku wyszła za mąż po raz trzeci. Przez długi czas ukrywała, że jest szczęśliwie zakochana, jednak ostatecznie zdecydowała się pokazać tajemniczego Michała, który skradł jej serce. Para wzięła ślub w lutym. Choć od tego pamiętnego wydarzenia minął rok, nadal niewiele wiadomo na jego temat. Zdecydowała, że tym razem nie będzie opowiadała w wywiadach o swoim małżeństwie.

Wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości – czytaliśmy w Rewii.

Deklaracja dziennikarki tym bardziej podkręcała ciekawość jej fanów. Ostatecznie Super Express ustalił, że jej wybrankiem jest Michał Cebula, wiceprezes zarządu ds. pracowniczych w spółce Enea Operator.

Jak można przeczytać w oficjalnym biogramie zamieszczonym na stronie spółki Enea Operator – mąż Beaty Tadli jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka – asystent językowy oraz studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu – pisano w Super Expressie.

Para właśnie świętuje pierwszą rocznicę ślubu, którą Tadla uczciła romantycznym wpisem.

Beata Tadla świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Czas mija nieubłaganie, o czym przekonali się zakochani. Dopiero co ślubowali sobie miłość, a już świętują pierwszą, papierową, rocznicę ślubu. W tym czasie nie brakowało im powodów do stresu. Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że dziennikarka trafiła do szpitala z powodu zapaści. Szczęśliwie Beata wyszła z tej sytuacji obronną ręką i krótko po tym wyruszyła z mężem w podróż do Dubaju.

Od razu można zauważyć, że dziennikarka rozkwita u boku partnera. 15 lutego zakochani świętowali pierwszą rocznicę ślubu i z tej okazji Tadla wrzuciła na Instagram krótkie wideo, na którym pokazała kilka zdjęć z ich prywatnego archiwum. Na wszystkich dopisywały im świetne humory oraz nie szczędzili sobie czułości.

To już rok. Każdego dnia dowiaduję się, że to podobieństwa się przyciągają. Kocham Cię, Mężu – napisała.

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy z życzeniami:

  • Najlepszego.
  • Najpiękniejszych dni.
  • Kochajcie się dalej.
  • Gratulacje. Życzę państwu aby ta miłość trwała wiele lat.
  • Pani Beatko dużo miłości szczęścia i radości na dalsze latka.

Prawda, że tworzą piękną parę?


Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×