Szukaj

Beata Kozidrak załatwiła córce pracę marzeń. Zmieniła branżę po tym, jak pandemia zrujnowała jej własny biznes

Agata Pietras, Beata Kozidrak

Agata Pietras, Beata Kozidrak

Agata Pietras może liczyć na wsparcie matki. Beata Kozidrak załatwiła jej najlepszą pracę pod słońcem. Już nie musi zamartwiać się o brak stabilnego źródła dochodu.

Beata Kozidrak od wielu lat jest obecna na scenie. Gwiazda od kilku dekad jest jedną z czołowych polskich wokalistek. Na jej przebojach wychowało się już kilka pokoleń Polaków. Ostatnio popis swoich wokalnych umiejętności dała podczas imprezy sylwestrowej transmitowanej przez stację Polsat.

Wokalistka przez pandemię musiała nieco zwolnić. Koncerty zostały odwołane, a ona ma czas, by skupić się na zupełnie innym projekcie. Od jakiegoś czasu pracuje nad książką na swój temat. W ostatnich miesiącach miała w końcu czas na to, by nadgonić prace związane z biografią i dopiąć wszystko na ostatni guzik. Postanowiła wydać ją z okazji swoich 60. urodzin.

Wykonawczyni piosenki Biała Armia odniosła wielki sukces. Jest on jednak możliwy dzięki zaangażowaniu całej rodziny.

Czym zajmuje się Agata Pietras? Gdzie pracuje?

Beata Kozidrak od samego początku swojej kariery ma u boku Andrzeja Pietrasa. Mąż został menadżerem zespołu Bajm, a także kieruje jej solową karierą. Niestety sprawy prywatne nie układały się im już tak dobrze jak współpraca zawodowa. W 2016 roku po 37 latach małżeństwa wzięli rozwód, który uznali  za jedyne rozwiązanie na wyjście z kryzysu. Nadal jednak razem pracują, a w tej kwestii dogadują się wręcz książkowo.

Z Beatą cały czas współpracuje także jej starsza córka Katarzyna, która od lat śpiewa w chórkach i pojawia się ze swoją mamą na scenie. Jedyną osobą, która zdecydowała się na inną zawodową drogę, była jej młodsza córka Agata. Kobieta założyła własną markę odzieżową. W czasie pandemii jej biznes podupadł, a ona zdecydowała się dołączyć do teamu swojej mamy. Pomaga jej między innymi w wyborach kreacji na scenę.

Czuję się bardzo dobrze w strojach wybranych przez nią. To moja córka zna mnie jak nikt – podkreśla Beata Kozidrak w rozmowie z „Rewią”.

Agata przyjęła posadę dyrektora artystycznego i teraz towarzyszy swojej mamie podczas wszystkich koncertów. Jej ojciec wtajemnicza ją także w swoje obowiązki. Niewykluczone, że to jej kiedyś przekaże swoją firmę:

Uczyła się od najlepszych, bo od samego Andrzeja Pietrasa, który potrafi skutecznie negocjować. Być może kiedy Andrzej będzie chciał przejść na emeryturę ona przejmie jego zadania – mówi jeden z muzyków.

Beata również nie ukrywa, że jest to dla niej wielka radość. W końcu cały czas może mieć swoje córki przy sobie. Prowadząc tak intensywne życie zawodowe prawdopodobnie, nie mogłaby spotykać ich tak często, jakby tego chciała. Dzięki wspólnej pracy mają taką możliwość.

Pięknie wszyscy współpracują, a Andrzej cieszy się, że Agata tak dobrze sobie radzi – podkreśla Beata.

Wokalistka może śmiało mówić, że jej sceniczna kariera, to prawdziwy rodzinny biznes.


Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak i Agata Pietras

Beata Kozidrak z córkami Katarzyną i Agatą w 2005 roku

Beata Kozidrak z córkami Katarzyną i Agatą w 2005 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×