Szukaj

Sylwester 2020: Beata Kozidrak chwali się zabójczymi szpilkami: „To jest ostatni krzyk mody”. Piękne!

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak wykonaniem swoich największych przebojów uświetniła sylwestra 2020 w Polsacie. Gwiazda jak zwykle oczarowała figurą. Włożyła buty, które zachwyciły fanki.

Miniona noc zdecydowanie upłynęła pod znakiem muzyki i dobrej zabawy. Zorganizowane przez stacje telewizyjne koncerty cieszyły się wielką popularnością. Polacy bawili się na imprezach organizowanych w domach, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że z odbiorników rozbrzmiewały największe hity. Na koncercie zorganizowanym przez stację Polsat mogliśmy zobaczyć i usłyszeć całą plejadę gwiazd. Popisy wokalne dali: Michał Wiśniewski razem ze swoimi byłymi żonami, Sylwia Grzeszczak, Sławomir i Kajra, Enej oraz wielu innych muzyków.

Wbrew wcześniejszym deklaracjom na występ zdecydowała się także Maryla Rodowicz. Podczas koncertu nie zabrakło również Beaty Kozidrak, która zaśpiewała największe hity zespołu Bajm. Jej wystąpienie na długo zapadnie w pamięci, podobnie jak jej sylwestrowa kreacja.

Sylwester 2020: Beata Kozidrak w szpilkach

Podczas imprezy sylwestrowej wszystkie gwiazdy chcą błyszczeć jak najjaśniej. Nie chodzi tutaj tylko o ich wokalne popisy, które zawsze stoją na najwyższym poziomie, ale także niezapomniane kreacje. W tym dniu nie brakuje koronek, blasku, uwielbianych przez kobiety cekinów, kreacji rodem z disneyowskich bajek, czy w końcu fantastycznych szpilek.

Jeżeli chodzi o te ostatnie to królową wczorajszej nocy była zdecydowanie Beata Kozidrak. Wokalistka zawsze podczas występów stara się podkreślić swoją kobiecość pięknymi strojami. W swoich stylizacjach stawia zawsze na największy atut, czyli zgrabne nogi. Nie można się jej dziwić, bo pomimo tego, że w tym roku obchodziła swoje 60. urodziny, nadal zachwyca doskonałą figurą.

Wokalistka na scenie pojawiła się w długiej sukni, która miała rozcięcia do samego pasa pokazujące zgrabne nogi i uda artystki. Szczególną uwagę przykuwały jednak szaleńczo wysokie czerwono-czarne szpilki z łańcuchami wokół kostek, które były idealnym uzupełnieniem tej rockowej kreacji.

Specjalnie dla Was @beatakozidrak zaprezentowała swoje fantastyczne nogi i równie obłędne szpilki.

Trzeba przyznać, że w tych butach gwiazda naprawdę zadała szyku, a zgrabnych nóg można jej tylko pozazdrościć. Poniżej zobaczcie, jak gwiazda wykonała swój wielki hit Biała Armia.


Beata Kozidrak - sylwester 2020 szpilki

Beata Kozidrak - sylwester 2020 szpilki

Beata Kozidrak - sylwester 2020 szpilki

Beata Kozidrak - sylwester 2020 szpilki

Beata Kozidrak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020

Beata Kozidrak - Sylwestrowa Moc Przebojów Polsat, 31.12.2020,

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×