Kasprzykowski i Gąsowski drą koty na Instagramie. Atmosfera jest bardzo gęsta: „Z jakiegoś powodu już jurorem nie jestem. Ty wiesz”

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowi zaciekle broni Tamary Arciuch po jej udziale w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Mocno oberwało się Kasi Skrzyneckiej, a w jej obronie szybko stanął Piotr Gąsowski. 

Pierwszy odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, obfitował wiele muzycznych emocji. Na scenie pojawiły się gwiazdy, które nie tylko zachwyciły wokalem, ale także charakteryzacjami. Uczestnicy bardzo wysoko podnieśli poprzeczkę i już od pierwszego występu wiadomo było, że jury nie będzie miało łatwego zadania. Program swoim występem otworzył zwycięzca poprzedniej edycji program- Czadomen, który na scenie pojawił się razem z zespołem Piersi.

Z uczestników nowego sezonu jako pierwsza weszła na scenę Tamara Arciuch, która wcieliła się w postać uwielbianej Anny German. Aktorka znana jest ze swojego pięknego wokalu, dlatego widzowie mogli się domyślać, że podczas jej występu czeka ich moc wrażeń. Nie pomylili się, a ich entuzjazm fanów show podzielili także jurorzy, który komplementowali wykonie gwiazdy serialu Niania. Ciepłe słowa usłyszała ona między innymi od Kasi Skrzyneckiej.

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycje nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara – przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna – skwitowała wokalne popisy Arciuch, Skrzynecka.

Bartek Kasprzykowski dyskutuje z Piotrem Gąsowskim

Chociaż jurorka show była zachwycona wykonaniem koleżanki po fachu, to nie odzwierciedliła tego w punktacji, którą przyznała jej po występie. Na konto aktorki trafiły jedynie cztery oczka. Ten odcinek ostatecznie zwyciężył Paweł Góral, który brawurowo wcielił się w postać Violetty Villas. Arciuch zajęła drugą lokatę. To wszystko nie spodobało się jej partnerowi Bartkowi Kasprzykowskiemu, który tuż po emisji show otwarcie wyraził swoje niezadowolenie. O wszystkim napisał na Instagramie. Najbardziej oberwało się Kasi Skrzyneckiej.

Byłaś NAJLEPSZA. Kasia Skrzynecka nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to, ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA – napisał pod zdjęciem Arciuch, Kasprzykowki.

Pod zdjęciem z programu, które udostępniła Arciuch rozpętała się prawdziwa burza. W obronie Kasi szybko stanął jeden z prowadzących, czyli Piotr Gąsowski.

@kasprzykowskibartek Bartek! Nie wierzę, że to napisałeś o @katarzyna_skrzynecka_official … Tak ! Tamara była wspaniała, jestem jej fanem, ale to nie ma nic wspólnego z tym co ze zdumieniem tu przeczytałem… Ty, jako osoba, która z programem była tak długo związana, siedziałeś obok Kasi, wiesz, jak trudno jest oceniać kolegów, nawet jeśli to jest tylko zabawa, Ty wiedząc to wszystko, piszesz o „odświeżeniu” jurorskiego grona?! I to w publicznym poście ?! Bartek?! Serio? Przykre to jest… A może ktoś Ci się włamał na konto, i napisał za Ciebie?! Powiedz, że to nie Ty… Pozdrawiam! – napisał Piotr Gąsowski.

Między gwiazdami wywiązała się bardzo żywa dyskusja publiczna. Nie szczędzili oni sobie przykrych słów. Kasprzykowski podkreślił, że chciał tylko publicznie wyrazić swoją opinię na temat występu ukochanej.

Nieprzyjemne wypowiedzi dotyczą głównie mnie i mojego zdania. Piotrze, Kasia ocenia publicznie, dlaczego moja ocena ma pozostawać w skrytości i cieniu? Ten program to emocje, emocje widzów, uczestników. Jako widz się wypowiadałem prowadzony właśnie emocją. Nie podpinaj proszę mojego komentarza pod ogólnopolski hejt na nasze środowisko, bo to już demagogia. Rozumiem twoje emocje, jesteś Kasi przyjacielem, zrozum moje. Ta sytuacja uczy mnie dobitnie, że wypowiadanie swojego zdania należy zachować dla siebie. W przeciwnym razie licz się z opluciem. Chyba że zdanie podoba się innym – napisał Kasprzykowski.

Bardzo szybko doczekał się kolejnej kontry ze strony Gąsowskiego, który przypomniał mu, że sam również był jurorem tego programu i oceniał występy kolegów po fachu.

Ja Ciebie nie opluwam, ja z tobą dyskutuję. I jeszcze jedno, uważasz, że w takim kontekście jesteś tylko widzem? Ejże… Bartek! Naprawdę? Tylko widzem? A czy zawsze zgadzaliście się wszyscy przy jurorskim stole? A czy ktoś, kto się z tobą nie zgadzał, dając totalnie różne oceny od twoich, pisał potem na IG bądź FB o tym, że powinno się „odświeżyć” skład jurorów, w domyśle zmienić Ciebie? O czym ty mówisz?! Jesteś za mądry, żeby nie czuć niefortunnego kontekstu. Dobra, daję już spokój, nie chce mi się więcej spierać, ale smutno mi… Nic na to nie poradzę!

Bartek postanowił odpowiedzieć również na te słowa i tajemniczo wspominał o tym, dlaczego nie jest jurorem w wokalnym show Polsatu.

Rozchmurz się, Piotrze, są gorsze rzeczy – ironizował Bartek. Z jakiegoś powodu już jurorem nie jestem. Ty wiesz. I zaprawdę ostatnią osobą jesteś, którą bym posądził o opluwanie. Kogokolwiek – podsumował Kasprzykowski.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny odcinek, który prawdopodobnie będzie obfitował w jeszcze większe emocje. 14. edycja show zapowiada się bardzo ciekawie.


Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w 2010 roku

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w 2010 roku

Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski na premierze filmu Raz, jeszcze raz

Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski na premierze filmu Raz, jeszcze raz

Komentarze

 • Gość pisze:

  P Arciuch faktycznie była najlepsza. Ocena p Skrzyneckiej faktycznie jest zastanawiająca. Pewnie chodzi o coś o czym my nie mamy zielonego pojęcia i o czym wspomniał p. Kasprzykowski.

 • Gość pisze:

  To było do przewidzenia, obserwując tę parę od lat, mogłam się założyć, że Tamarka za mało punktów, Bartuś jak prostak będzie atakował !!!!!

 • Gośćktos pisze:

  A może Pani Kasia zazdrosna?
  A Pan Gąsowski taki obrońca Pani Kasi?? Ciekawe środowisko z tych aktorow

  • Gość pisze:

   Szkoda mi Pani Tamary. Na jej miejscu stracilabym chęci do dalszej zabawy. Było to zupełnie niepotrzebne, nawet jeśli Pan Bartek chciał dobrze.

 • Janet pisze:

  Takie są reguły programu . Skoro sędziowie mogą przyznać po 1 punkcie , to nie może każdemu dać 10 mimo , że było super .

 • Gość pisze:

  Każdy z jurorów zaznacza, że są to subiektywne oceny zatem i taka była ta od p. Skrzyneckiej. Wielokrotnie wysłuchałam co powiedziała po występie p.Arciych i mam wrażenie, iż mimo wielu słów nie odniosła się konkretnie do występu choć słodzila o wszystkim innym. Te 4 punkty były faktycznie poniżej wykonu ale mniej już dac nie mogła.

 • Gość Paola pisze:

  Niestety ale tez mysle ze pani Tamara powinna wygrać ten odcinek. Utwor ciezki wykon fenomenalny !!!! Pani Kasia może już zmęczona sędziowaniem . Pora odpocząć.

 • Gość pisze:

  Gejusie cenurusie nie chcą przepuścić prawdy o marnym dyszkancie tego chłopczyka, który wiedział o czyje kroczę się otrzeć. Pani Arciuch wielokrotnie lepsza od tego obrzydliwego protocelebryty.

 • Gość pisze:

  Arciuch na pewno śpiewała lepiej od zwycięscy. Ten pochwalił się słabiutkim dyszkantem i chyba jakąś pogardą do wielkiej piosenkarki. Obawiam się, że jest to po prostu przykład tęczowych męskich układów w show-businessie. Środowisko zdegenerowane, pchające się na sukces za wszelką cenę nawet jeśli talentu brakuje. Co z tego! Na innym polu są bardziej dyspozycyjni. Wszystko przełkną 😉

 • Gość1124 pisze:

  Do. Pani. German.. Pani. Arciuch.duzo.brakuje.i.napewno.Goral.byl.lepszy

 • Gość pisze:

  Obiektywnie Tamara była najlepsza, a p. Skrzyneckiej słoń nadepnął na ucho. Złośliwie dała ocenę 4 pani Arciuch, po prostu wygłupiła się i tyle w temacie.

  • Zukatokitoka pisze:

   Co za zakłamanie Kaski Skrzyneckiej,mówi jedno robi drugie.Tamara była najlepsza.

 • Gość1000 pisze:

  jakie to wszystko jest zaklamane.uwazam,ze w tym programie nie powinni byc jurorami aktorzy.dlaczego,poniewaz oceniaja swoje kolezanki i kolegow po fachu.a wiadomo wsrod braci aktorskiej panuje ogromna nienawisc. a o co chodzi o pieniadze.

 • Gość pisze:

  Nie wiem, co między nimi zaszło, ale się domyślam, że gdyby nadal był jurorem, to co tydzień dawałby Tamarze 10 nawet jak sama ona będzie świadoma, że na to nie zasłużyła w którymś odcinku (każdemu może zdarzyć się słabszy dzień). Wtedy byłoby nie fair. Założę się, że jak zdarzy się gorszy występ Tamary i zajmie niższe miejsce, to zrobi gorszą burzę.

 • Gość pisze:

  Jeżeli program im się nie podoba to czemu się do niego pchali….?

 • Gość pisze:

  Jego żona dla niego jest najlepsza ale kazdy ma prawo do swojej opinii

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×