Szukaj

Kasprzykowski broni ukochanej po jej występie w „TTBZ”: „Czas odświeżyć jury”. Uderzył w Skrzynecką i wybuchła afera

Bartek Kasprzykowski

Bartek Kasprzykowski

Za nami pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a emocji w dalszym ciągu nie brakuje. Tamara Arciuch zajęła drugie miejsce, a Bartek Kasprzykowski stanął w obronie ukochanej. Uderzył bezpośrednio w Kasię Skrzynecką. Co jej zarzuca?

Wczoraj wystartowała nowa edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalne show z udziałem gwiazd od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Fani z wypiekami na twarzy czekają na kolejne odcinki, w których mogą zobaczyć swoich ulubieńców w zupełnie innych odsłonach. Pierwszy docinek obfitował w wiele emocji i wzruszeń. Jurorzy mieli bardzo trudne zadanie, ponieważ uczestnicy bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę.

Program otworzył występ zespołu Piersi, który wykonał swój wielki przebój Bałkanica. Na scenie towarzyszył im zwycięzca poprzedniej edycji, czy Czadomen. Później na scenę wkroczyli uczestnicy, którzy zaprezentowali się w przebojowych charakteryzacjach. Jury było zgodne co do tego, że najbardziej spodobało im się wykonanie Pawła Górala, który brawurowo wcielił się w Violettę Villas. Zebrał mnóstwo komplementów nie tylko za wokal, ale także za to, jak odegrał swoją postać.

Bartek Kasprzykowski broni Tamary Arciuch po jej występie w TTZB

Jako pierwsza z uczestników nowego sezonu na scenie pojawiła się Tamara Arciuch. Aktorka znana jest z pięknego wokalu. W pierwszym odcinku musiała jak najwierniej odtworzyć głos Anny German. Perfekcyjne wykonanie i wyjątkowo piękna charakteryzacja oczarowały cały jurorski skład, który nie szczędził jej komplementów. Jej występ bardzo pozytywnie oceniła także Kasia Skrzynecka:

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycje nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara – przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna – skwitowała wokalne popisy Arciuch, Skrzynecka.

Niestety słowa Kasi nie znalazły odzwierciedlenia w przyznawanej punktacji. Aktorka dała swojej koleżance po fachu jedynie 4 punkty. Nie spodobało się to ukochanemu Arciuch, który swoje niezadowolenie wyraził na Instagramie.

Jak Wasze wrażenia po pierwszym odcinku? Anna German to niepowtarzalny, cudowny głos. Trochę mnie onieśmielił jej geniusz… – podpisała zdjęcie z TTBZ aktorka.

Bartek Kasprzykowski nie szczędził przykrych słów pod adresem jurorki:

Byłaś NAJLEPSZA. Kasia Skrzynecka nie poznała się na tym, ale po kliku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to, ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA – napisał pod zdjęciem Arciuch, Kasprzykowki.

Po tych słowach w sieci rozgorzała prawdziwa dyskusja. Część osób zgodziła się z Bartkiem, a w obronie Kasi stanął prowadzący show Piotr Gąsowski, który nie mógł uwierzyć w to, co przeczytał:

@kasprzykowskibartek Bartek! Nie wierzę, że to napisałeś o @katarzyna_skrzynecka_official … Tak ! Tamara była wspaniała, jestem jej fanem, ale to nie ma nic wspólnego z tym co ze zdumieniem tu przeczytałem… Ty, jako osoba, która z programem była tak długo związana, siedziałeś obok Kasi, wiesz, jak trudno jest oceniać kolegów, nawet jeśli to jest tylko zabawa, Ty wiedząc to wszystko, piszesz o „odświeżeniu” jurorskiego grona?! I to w publicznym poście ?! Bartek?! Serio? Przykre to jest… A może ktoś Ci się włamał na konto, i napisał za Ciebie?! Powiedz, że to nie Ty… Pozdrawiam! – napisał Piotr Gąsowski.

Nie musiał on długo czekać na ripostę Bartka, który nadal zaciekle bronił swojej partnerki:

@piotr.gasowski.official nie wiem, co Cię tak wzburzyło, Piotrze, „odświeżanie” jury miało już miejsce wielokrotnie, to nic w tym programie nowego. Z oceną Kasi się nie zgadzam, mam do tego prawo, tak jak wielu innych, tym bardziej, że przyznanie 4 pnkt. za ten występ… i tak jak Ty powyżej emocjonalnie odniosłeś się do mojego wpisu, tak ja do tej oceny. Czy to zrozumiałe?

W konflikt, który nawiązał się w komentarzach, włączyli się także internauci. Jedna z fanek napisała, że brakuje jej Bartka w roli jurora tego show. Aktor odpowiedział w zaskakujący sposób:

Bagno telewizji, za dużo złego – odpisał jej Kasprzykowski.

Pierwszy odcinek 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo wywołał więcej emocji, niż można się było spodziewać.

Występ Tamary Arciuch poniżej.


Bartek Kasprzykowski broni Tamary Arciuch

Bartek Kasprzykowski broni Tamary Arciuch

Tamara Arciuch jako Anna German - TTZB

Tamara Arciuch jako Anna German - TTZB

Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Dodaj komentarz

 • Gośćaseret pisze:

  Pani Tamara była wspaniała. Nie jest łatwo uzyskać barwę A. German. V.Villas w wykonaniu P. Górala poprawna, ale raczej jak parodia.

 • Sylwia pisze:

  Wykonanie Tamary było mistrzowskie. Te 4 punkty od Katarzyny-słabe. Nie dziwię się Bartkowi. Zresztą nic złego nie napisał. Ocena była słaba, nieodpowiednia do wykonania i miał prawo się wypowiedzieć.

 • Dora pisze:

  Fakt że pani Kasia przyznała za mało punktów ale to tylko rozrywka zabawa po co się kłócić.

 • Gość pisze:

  Fakt że pani Kasia przyznała za mało punktów ale to tylko rozrywka zabawa po co się kłócić.

 • Gość pisze:

  Małe dzieci, które nie umieją przegrywać, bagno totalne

 • Ja pisze:

  Bartek siarę zrobiłeś i tyle…
  Ż E N U A !!!!!/
  Wstyd dla Tamary z takimi tekstami!!!!

 • Gość pisze:

  Czy pani Tamara ma mniejsze jedno oko czy mi się zdaje ?

 • Gość pisze:

  A nie się podobał wykon p.Żurka lekki radosny i podobny do pierwowzoru.

 • gościówaGość pisze:

  wstyd panie Bartku, zachowanie jak dziecka w piaskownicy. pani Tamara zaśpiewała ale czy najlepiej? Był pan w jury i niejednokrotnie się zachwycał śpiewem a ocenę wystawiał taką sobie .niech się pan nie ośmiesza takimi wystąpieniami, a p.Tamara godząc się na udział w programie wiedziała jakie są reguły. Dla pana żona jest cudem a dla innych niekoniecznie

 • Gogosciówaść pisze:

  a ja nie lubię pani Tamary, zaśpiewała poprawnie .bardziej podobał mi się Góral? jako WW. Pan Kasprzykowski został w piaskownicy , wstyd panie Bartku

 • Gość pisze:

  Musi ja Bartosz mocno kochać 🙂

 • GośćTenia pisze:

  Tez myslam ze Tamara bedzie pierwsze ale o tym rowniez zadecydowali sami Piosenkarze przyznajac po 5 punktow.Jury mi sie podoba.Pania Kasie lubie chociaz ta ocena 4 to nie byla fajna.molaby byc chociaz 7 ka.Bylam zdziwiona liczylam na 10 a jesli juz nie to 7pkt.

 • Gość pisze:

  Widac jak Oni tam sie lubia .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×