Szukaj

Ruszyła „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14”! Oto wszystkie metamorfozy pierwszego odcinka. Kto wygrał?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Pierwszy odcinek 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo już za nami. Uczestnicy dali przepiękne show, ale tylko jeden z nich wygrał główną nagrodę. Zobacz wszystkie wcielenia i poznaj zwycięzcę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to jeden z największych telewizyjnych hitów z udziałem gwiazd. Program już od pierwszej edycji cieszy się ogromną popularnością. Nie dziwi więc to, że właśnie na antenie stacji Polsat możemy oglądać już 14. edycję muzycznego show. W programie osoby znane z show-biznesu prezentują swoje wokalne umiejętności. W każdym odcinku możemy podziwiać nie tylko talent jego uczestników, ale także spektakularne metamorfozy, w których zazwyczaj trudno ich rozpoznać. Tuż po zakończeniu ostatniej edycji do prasy zaczęły wyciekać nazwiska kolejnych gwiazd, które pojawią się na scenie.

Za nami już pierwszy odcinek wokalnych zmagań gwiazd. Nie brakowało wielu emocji, a bohaterowie dostarczyli całą masę pozytywnych wrażeń, a nawet wzruszali do łez. Jury rozpływało się nad każdym kolejnym występem. Kto zwyciężył w pierwszym odcinku 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. Metamorfozy gwiazd

Pierwszy odcinek rozpoczął widowiskowy występ duetu, który wykonał jeden z największych przebojów zespoły Piersi Bałkanica. Na scenie pojawił się Adam Asnov, a obok niego stanął… także Adam Asnov. W rolę lustrzanego odbicia wokalisty wcielił się zwycięzca poprzedniej edycji show, czyli Czadomen.

Jako pierwsza na scenie Twoja Twarz Brzmi Znajomo zaprezentowała się Tamara Arciuch, która zachwyciła swoim wykonaniem piosenki Anny German. Perfekcyjny wokal i wyjątkowo piękna charakteryzacja oczarowały cały jurorski skład:

Jestem zachwycona i zaskoczona, jak pięknie udało Ci się uzyskać barwę Anny German. Ani na chwilę nie wypadłaś z tej barwy – skomentowała Małgorzata Walewska.

Kolejną uczestniczką była Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi, która miała bardzo trudne zadanie i musiała odtworzyć wokal Piotra Cugowskiego.

Ze swojego zadania wybrnęła wprost śpiewająco, a jej wysiłki doceniło jury. Jako trzecia na scenie pojawiła się gwiazda filmu 365 dni Anna Maria Sieklucka. Aktorka zaśpiewała wielki przebój Lany Del Rey. Jej występ oczarował Kacpra Kuszewskiego:

To, co w Twoim występie bardzo mi się podobało, to uchwycenie takiej melancholijnej, a trochę nawet obrażonej na cały świat bohaterki, która jest samotną królową wszechświata, która przeżywa swoje emocjonalne rozterki – podsumował Kacper Kuszewski.

Następny na scenie pojawił się Michał Meyer, który wcielił się w postać Micka Hucknalla z zespołu Simply Red. Piotr Gawron-Jedlikowski jako Alvaro Soler wprawił wszystkich w taneczny nastrój. Wielki show zrobił również Paweł Góral, który brawurowo zaprezentował się jako Violetta Villas. Małgorzata Walewska nie ukrywała swojej ekscytacji tym występem.

Miałeś wszystkie jej maniery! Wykorzystałeś pełne spektrum, jakie niesie za sobą Violetta. Znakomite wykonanie! – podsumowała Małgorzata Walewska.

Sceną zawładnął także Lesław Żurek, który do złudzenia przypominał Jerzego Połomskiego. Jako ostatnia przed jury i widzami zaprezentowała się Maja Hyży, która nie miała sobie równych, a dzięki charakteryzacji wyglądała zupełnie jak wykonawca piosenki Ain’t No sunshine – Billy Withers.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14: kto wygrał pierwszy odcinek?

Pierwszy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo należał jednak do Pawła Górala, który może cieszyć się zwycięstwem, oraz czekiem na 10 tys. złotych. Aktor przekazał swoją wygraną na fundację Malwa. Poniżej prezentujemy, miejsca, które zajęli poszczególni uczestnicy:

 1. Paweł Góral
 2. Tamara Arciuch
 3. Maja Hyży
 4. Anna Maria-Sieklucka
 5. Lesław Żurek
 6. Michał Meyer
 7. Piotr Gawron-Jedlikowski
 8. Magdalena Narożna

Premierowa odsłona show pokazała, że czeka nas naprawdę piękne muzyczne widowisko, a poprzeczka została postawiona bardzo wysoko przez uczestników. Już nie możemy się doczekać kolejnych wcieleń, w których zobaczymy gwiazdy.


Paweł Góral jako Violetta Villas - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Paweł Góral jako Violetta Villas - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Tamara Arciuch jako Anna German - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Magdalena Narożna jako Piotr Cugowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Magdalena Narożna jako Piotr Cugowski - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  góral nie umie śpiewać, ale pewnie komuś wpływowemu usiadł na kolana. tak się robi kariery w tym brudnym szołbizie. Arciuch i inni utalentowani artyści poszkodowani.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×