Baron świętuje 38. urodziny. Sandra Kubicka zrobiła mu niesamowity prezent. Jak on pięknie o niej mówi!

Baron świętuje urodziny

Baron świętuje urodziny

Baron świętuje 38. urodziny. W poście na Instagramie zdradził, jaką niespodziankę zrobiła mu Sandra Kubicka. Pięknie o niej napisał.

Sandra Kubicka i Baron spotykają się ze sobą już od kilku miesięcy. Na samym początku trzymali relację w wielkiej tajemnicy. Dopiero po tym, jak pojawiały się kolejne artykuły na ich temat, postanowili zamieścić w social mediach informację o tym, że są parą.

Od tamtej pory nie szczędzą fanom kolejnych wspólnych zdjęć, które trafiają na ich profile, ale także dodają mnóstwo filmików, na których można podglądać, jak spędzają czas. Wiadomo, że ich relacja jest już na tyle poważna, że zdecydowali się nawet razem zamieszkać.

Baron i Kubicka zdążyli już także zadebiutować razem na salonach. Sandra wspierała ukochanego podczas finału The Voice of Poland, a on kibicuje jej w działalności zawodowej. Jest pod wrażeniem przedsiębiorczości swojej wybranki. Nic dziwnego, że w poście urodzinowym pięknie napisał o wybrance serca.

Baron świętuje 38. urodziny

Wiadomo już, że zakochani planują święta. Sandra Kubicka mówiła naszej reporterce, jak sobie wymarzyła ten czas.

Cały czas rozmawiamy na ten temat. Na pewno będę chciała spędzić ten czas z moją rodziną, z moimi dziadkami, z moją mamą. Jesteśmy na miejscu wszyscy razem. Po to właśnie przeprowadziliśmy się do Polski, żeby spędzać święta razem. Na pewno chciałabym spędzić te święta z Alkiem, ale jestem świadoma, że on też ma swoją rodzinę. Jeżeli będzie chciał, to spędzimy razem. Jeżeli nie, to zobaczymy się na drugi dzień.

Zanim jednak to nastąpi, jej ukochany ma urodziny. Okazuje się, że zrobiła mu nie lada niespodziankę, którą Baron pochwalił się w poście na Instagramie. Przy okazji pięknie napisał o Sandrze.

Jestem 37 latkiem jeszcze przez pare chwil. O północy rozpocznę kolejny rozdział mojego życia. Życia, które jest dla mnie bajkowym filmem, zaskakującym mnie codziennie swoim scenariuszem. Dziś zostałem porwany w urodzinową podróż przez mojego ulubionego człowieka @sandrakubicka – you are the apple of my eye.
Czuję wdzięczność za wszystko co przyniósł mi ten rok. Za zdrowie, miłość, rodzinę, przyjaciół, samorozwój, odcięcie toksycznych patternów, pielęgnowanie pasji oraz pracę. Dziękuję pięknie za pierwsze życzenia, wysyłam światło i jasną moc wszystkim dobrym duszkom

Pod postem Barona namnożyło się życzeń. Internauci nie szczędzą komplementów pięknej parze, życząc zakochanym wielu wspólnych lat.


Baron świętuje urodziny

Baron świętuje urodziny

Baron świętuje urodziny

Baron świętuje urodziny

Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Komentarze

 • Gość Szpilcia pisze:

  Baron lubi, szum medialny.. Hop siu ZMIANA DUP….

 • Gość pisze:

  Blanca zgadzam się z Tobą że teraz znani jak wchodzą w związki to cały świat musi wiedzieć od północy do południa i od wschodu do zachodu co się w związku dzieje , co robią, gdzie mieszkają i gdzie wyjeżdżają itd
  Choć za Kubicką nie przepadam to uważam, że sto razy fajniejsza od BL. A Alek no cóż zawsze go lubiłam i lubię. Dla mnie taki pozytywny gościu zawsze uśmiechnięty i sympatyczny i bardzo miły a do tego jest Michu z Niego.
  Nie oceniam Jego związków bo tak naprawdę jak w nich było i jest wiedza tylko dziewczyny które z nim były i On sam. Słuchając obu stron co mają powiedzenia o relacjach ich łączących przyznasz im rację a z pewnymi rzeczami się nie zgodzisz. Tak jest było i będzie w każdym związku. Tak to funkcjonuje od wieków. Relacje damsko-meskie to bardzo skomplikowana płaszczyzna i składa się z mnóstwa mini elementów które mają wpływ na całość. Ocenianie jednej czy drugiej strony nie ma najmniejszego sensu i może być bardzo krzywdzące dla obu stron bo każdy z nas oceniając innych patrzy na nich z boku a nie wie co się dzieje wewnątrz. Jeżeli pomiędzy dwojgiem ludzi jest autentyczna chemia i na 💯 procent się kochają oboje nie są tylko Sobą zauroczeni i jak to mówią słowa piosenki bo do tanga trzeba dwojga to ich związek przetrwa wiele, wiele lat. Inną sprawą jest to, że takich związków jest stosunkowo bardzo mało. Wiem co piszę bo za parę dni 40 rocznica mego ślubu i z tej miłości nic a nic nie zostało nie licząc wspaniałego syna z którego jestem bardzo ale to bardzo dumna. Z mężem to właściwie żyjemy jak para znajomych których już prawie nic nie łączy poza nieistotnymi codziennymi sprawami i jazdy jakby stanowi odrębny byt pomimo że razem mieszkamy. I tak jest w wielu bardzo wielu związkach.

  .

 • niech orzą, niech sieją choć się ludzie śmieją pisze:

  Bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje chciało… naraz.
  No i jest… naraz👍

 • Ala pisze:

  Piękna para zdrówka i dużo miłości a Ci z jadem niech zajmą się sobą nie muszą czytać.

 • RADEMENES pisze:

  BARONEK W SŁODKO PIERDZĄCEJ SCENERII. BEZCENNY WIDOK.

 • Blanca pisze:

  Ulala, czekam kiedy będą świętować rozstanie. Ale mają zryte łby, cały świat musi wiedzieć kto z kim kiedy i gdzie.
  Komedia za darmo.

 • Monia pisze:

  Pięknie napisane. Wszystkiego najlepszego! 🌹🌲🌈☘️

 • Tomek pisze:

  Szkoda dziewczyny z takim oblechem. Kto to jest jakiś baron ??? Kolejny nie wiadomo z czego celebryta??? Jest sławny bo jest sławny ??? Przecież on nie umie ani grać ani śpiewać

 • Gość pisze:

  Z taką dziewczyną … to jak z aniołem , musi być szczęśliwy choćby nie chciał.

 • Gość 1 pisze:

  Hehe toksyczna kubicka

 • Gość pisze:

  Czyli Blania była toksyczna

  • Ewelina pisze:

   Ona go szczerze kochała, była zaborcza, bo wiele kobiet się koło niego kręciło, już jak z nim była. To normalne, że nie chciała go stracić. Baron zachował się wobec niej jak najgorszy wymoczek. Karma go dosięgnie, wiem to.

 • Gość pisze:

  Wszystkiego najlepszego zdrówka szczęście pomyślności oraz spełnienia marzeń

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×