Szukaj

Kulisy rozstania Blanki i Barona. Już wiadomo, dlaczego wszystko się rozpadło. „Nie ma mowy o powrocie”

Blanka Lipińska, Baron

Blanka Lipińska, Baron

Dlaczego Blanka Lipińska i Baron rozstali się? Do mediów przedostały się nowe informacje na temat powodów zakończenia relacji, którą przez osiem miesięcy ekscytowała się prasa plotkarska. O co poszło?

Blanka Lipińska szturmem wdarła się na salony razem ze swoją bestsellerową powieścią 365 dni. Sprawiła, że Polki znowu sięgnęły po książki, a jej życiem zaczęło interesować się wielu fanów. W krótkim czasie stała się bardzo medialną postacią. Gwiazda prężenie prowadzi swoje social media, a po premierze ekranizacji napisanego przez nią erotyka jej popularność sięgnęła zenitu.

Gdy wiosną zeszłego roku do prasy zaczęły przedostawać się informacje o nowym związku pisarki, fani z zaciekawieniem czekali na rozwój wydarzeń. Po kilku dniach okazało się, że spotyka się ona z jurorem programu The Voice of PolandBaronem. W kilka chwil zakochani stali się jedną z najbardziej medialnych par w show-biznesie. Na początku starali się ukrywać łączącą ich relację, ale z czasem zaczęli pokazywać coraz więcej. Ich rozstanie było ogromnym zaskoczeniem.

Dlaczego Baron i Blanka Lipińska rozstali się? Czy wrócą do siebie?

Blanka Lipińska kilka miesięcy temu wysłała do prasy oficjalny komunikat, w którym poinformowała, że jej związek z Baronem się zakończył. Jeszcze kilka dni wcześniej oboje zapewniali o swojej bezgranicznej miłości, dlatego decyzja o rozejściu się zszokowała fanów. Obydwoje nigdy więcej nie komentowali tego, co się stało, ani nie podali powodu, dla którego postanowili zakończyć dobrze zapowiadającą się relację.

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Nieco bardziej rozmowna w tym temacie była jedna z przyjaciółek pisarki, która w rozmowie z portalem Plotek opowiedziała o szczegółach rozstania. Okazuje się, że Blanka marzyła o stabilizacji, a jej partner chciałby jeszcze trochę poszaleć.

Ona dobrze się czuła w stałym związku, Alek zaś nie był jeszcze gotowy na taki etap swojego życia. Blanka to rozumie, nie jest kobietą, która by kogokolwiek chciała zatrzymać na siłę – mówi znajoma pisarki.

Gwiazda tuż po rozstaniu wyjechała do Egiptu, a teraz leczy złamane serce na Malediwach. Publikuje też mnóstwo zdjęć, na których pokazuje swoje obłędne ciało. Ma aktualnie zamiar skupić się jedynie na sobie:

Dlatego teraz postawiła na siebie, wyjechała na Malediwy, o których marzyła do dawna, spełnia swoje marzenia i dobrze się bawi. A Alkowi życzy jak najlepiej.

Wielu fanów bardzo kibicowało związkowi Blanki i Barona. W końcu wyglądali na wyjątkowo dobraną parę. Niestety, ale według tego, co mówi informatorka Plotka, nie ma między nimi szans na pojednanie:

Blanka jest sama, na Malediwy też wyjechała sama. A z Baronem się przyjaźni, ale nie ma mowy o powrocie. Bo oboje są na różnych etapach życia.

Byli zakochani, nadal nie zabrali głosu w sprawie i zgodnie milczą na temat powodów rozstania. Wiadomo jednak, że cały czas się przyjaźnią i dobrze ze sobą dogadują.


Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Baron i Blanka Lipińska spędzają razem Wielkanoc

Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Blanka Lipińska i Baron - pierwsze wspólne zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×